V Line Polish vzorky (4 oz) V32, V34, V36, V38

V Line Polish vzorky (4 oz) V32, V34, V36, V38 Zobrazit větší

GAP VKIT 04

0816276018607

NEDOSTUPNÉ

sada pro kompletní ošetření laku. Obsahuje hrubou brousící pastu V32, jemnější korekční pastu V34, jemnou leštící pastu V36 a finální velmi jemnou leštící pastu V38. Tyto přípravky jsou vhodné pro základní strojové rotační broušení, leštění a k odstraňování nejtěžších i mírnějších poškození, škrábanců a oxidací z laku za použití brousících a leštících kotoučů z řady ChemicalGuys

Více informací

774 Kč
(s DPH)

Toto speciální malé balení obsahuje brousící, leštící a finální přípravky sloužící  k úplnému ošetření ( korekci ) laku karoserie automobilu. Vhodné pro entusiasty kteří si chtějí zašlý a matný lak svého vozidla vybrousit a vyleštit sami, pro amatéry a víkendové nadšence kteří si chtějí ošetřit drobné poškození a hologramy vzniklé při běžném provozu a při mytí v kartáčových myčkách. A zároveň také pro profesionály kteří chtějí vyzkoušet rozdíl mezi klasickými brusnými a leštícími pastami  a touto hybridní Nanotechnologií která využívá dělitelné abrazivní mikročástice. Výsledkem je povrch laku s finálním vysokým, čistým a hlubokým leskem bez škrábanců a hologramů.

OBSAH BALENÍ:

V32 - OPTICAL GRADE EXTREME COMPOUND( 4 oz – 120 ml ) 

extrémně silná korekční (brousící) pasta s  použitím hybridní nano technologie a s progresivním účinkem vhodná pro základní strojové rotační broušení (leštičkou) PORTER  CABLE  7424 Orbital (kód : BUF_100.1XP) a k odstraňování nejtěžších poškození, škrábanců, oxidací z laku za použití brousících a leštících kotoučů HEX-LOGIC z řady ChemicalGuys i jiných světových výrobců. Je také vhodná i k ručnímu broušení za použití ručních brousících kotoučů.                                       

V34 OPTICAL GRADE HYBRID COMPOUND( 4 oz – 120 ml )  

je jemnější korekční (brousící) pasta s použitím hybridní nano technologie vhodná pro základní strojové rotační broušení (leštičkou) PORTER  CABLE  7424 Orbital (kód : BUF_100.1XP) a k odstraňování mírnějších poškození, škrábanců, oxidací z laku za použití brousících a leštících kotoučů HEX-LOGIC z řady ChemicalGuys i jiných světových výrobců. Je také vhodná i k ručnímu jemnějšímu broušení za použití ručních brousících kotoučů.                                                                              

V36 OPTICAL GRADE CUTTING POLISH( 4 oz – 120 ml ) 

leštící pasta s použitím hybridní nano technologie. Určena pro jemné leštění. Je vhodná pro základní strojové rotační leštění (leštičkou) PORTER  CABLE  7424 Orbital (kód : BUF_100.1XP) při kterém rychle a rovnoměrně odstraňuje středně těžké vady laku do hloubky 2500. A to zejména drobné škrábance, hologramy, mírné oxidace, matné víry a podobné nedokonalosti laku které vznikají za běžného silničního provozu anebo při mytí v kartáčových mechanických myčkách. Při leštění používáme brousících a leštících kotoučů HEX-LOGIC z řady ChemicalGuys či jiných světových výrobců. Je také vhodná i k ručnímu leštění za použití ručních brousících kotoučů.                                       

V38 OPTICAL FINAL POLISH( 4 oz – 120 ml )

dokončovací a finalizační leštící pasta s použitím hybridní nano technologie. Je určena pro jemné, finální leštění při kterém rychle a rovnoměrně odstraňuje lehké vady laku do hloubky 2300-3500. A to zejména drobné škrábance, hologramy, mírné oxidace, matné víry a podobné nedokonalosti které vznikají za běžného silničního provozu anebo při mytí v kartáčových mechanických myčkách. Je vhodná pro finální strojové rotační leštění leštičkou PORTER  CABLE  7424 Orbital (kód : BUF_100.1XP) za použití leštících kotoučů HEX-LOGIC z řady ChemicalGuys či jiných světových výrobců. Je také vhodná i k ručnímu finálnímu leštění za použití ručních leštících kotoučů.                                       

Chemical Guys

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: