Tvrdý aplikátor pro ruční leštění Hex Logic

Tvrdý aplikátor pro ruční leštění Hex Logic Zobrazit větší

BUFX 201

0816276017600

SKLADEM

Středně tvrdá podložka pro ruční broušení.Brousí,leští jakýkoliv složitý,nedostupný povrch,řídítka,kapotáže motocyklů,sloupky a kliky dveří,okna,disky kol,koncovky výfuků,reflektory.V interiéru okrasné lišty a madla.Vytváří lesklý povrch bez škrábanců a hologramů.Dokonalý kontakt s povrchem,rovnoměrná distribuce brousící pasty na povrch.Odstraňuje hologramy,škrábance,oxidace,drobné poškození laku

Více informací

219 Kč
(s DPH)

Tvrdý aplikátor pro ruční leštění Hex Logic

- velikost (7,6cm x 15,2cm x 2,5cm) je oranžová, středně tvrdá podložka pro ruční broušení která je vyrobená ze stejného materiálu a má stejnou moderní konstrukci jako celosvětově nejlepší kotouče Hex-Logic pro orbitální a strojové leštění. Hex-Logic Hand Pads dokonale leští jakýkoliv složitý a nedostupny povrch jako jsou řídítka, sloupky dveří, okna, disky kol, koncovky výfuků a reflektory. Všechny uvedené povrch je možné za použití tohoto ručního kotouče ošetřit a vytvořit dokonale lesklý povrch bez škrábanců a hologramů. 
Šestiúhelníkové, otevřené buňky jsou navrhnuté počítačem a zaručují dokonalý kontakt s ošetřovaným povrchem a zároveň rovnoměrnější distribuci leštící pasty na plochu laku. Celoplošné pokrytí kotouče a povrchu přípravkem zaručuje rovnoměrné broušení, leštění anebo nanášení přípravku. Pěnové podložky mají konstrukci včelího plástu s množstvím Hex-Logic malých, rovnoměrne tvarovaných buněk. Čím menší buňka, tým hustější konstrukce. Podložky se odlyšují barvou, každá barva má jinou hustotu pěnya jinou konstrukci buňek. HEX-LOGIC pěnové leštící podložky a kotouče jsou 100 % navržené a vyrobené v Kalifornii USA. 

Tyto high-tech ruční leštící podložky slouží k dokonalému odstraňování hologramů, škrabanců, oxidace a drobného poškození laku. Jsou velmi dokonalé a účinné pro leštění lakovaných obalů zpětných zrcátek, sloupků dveří, poškrábaných klik a prostor kolrm nich. Možnosti využití ručních leštících podložek HEX-LOGIC jsou nekonečné! Tyto ergonomické podložky jsou vynikající na nanášení vosků, sealantů anebo glazury na lak. Dokonale padnou do ruky, nekloužou a jsou maximálně přesné pro detailingové práce.Dají se použít i v interiéri vozidla, při leštění a obnově dřevěných povrchů, dekoračních kovových lišt na palubních deskách, lištách dveří a madel.

 
VÝHODY TÉTO RUČNÍ BROUSÍCÍ PĚNOVÉ PODLOŽKY HEX-LOGIC :

 • nejnovější světová technologie v oblasti brousících a leštících podložek a kotoučů
 • členitý povrch podložky dokonale kopíruje zakřivený povrch karoserie s konstantním tlakem
 • šestiúhelníkové komůrky s drážkami absorbují leštící pastu, kterou během práce rovnoměrně a postupně uvolňují. Výsledkem je nižší spotřeba pasty a její omezený rozstřik mimo ošetřovanou plochu. Maximálně šetří spotřebu přípravků
 • tento nový design povrchu podložek umožňuje delší aplikaci bez doplnění přípravku a tím hlavně zajišťuje dokonalejší leštící a brousící proces.
 • tyto nové leštící podložky jsou ideální pro všechny druhy vosků.
 • ideální velikost pro pevné uchopení jakoukoliv velikostí ruky
 • tvarovaný do malých prostorů, jako jsou sloupky a kliky dveří i zpětné zrcátka
 • vyborně funguje na disky kol, reflektory, nárazníky, okna a koncovky výfuků
 • možno použít s jakoukoliv pastou, leštěnkou, voskem anebo sealantem

perfektní na odstraňování hologramů, škrábanců, oxidací a drobných poškození

Doporučené brousící přípravky z ChemicalGuys :


(COM 129 16) Scratch & Swirl Buff
(GAP V32 16) Optical Grade Hybrid Coupond 
(GAP V34 16) Optical Grade Hybrid Coupond

Doporučené leštící přípravky z ChemicalGuys :

(GAP V36 16) Optical Grade Cut Polish 
(GAP V38 16) Optical Grade Final Polish

Údržba a čištění brousících a leštících kotoučů:

Všechny kotouče je nutné čistit po každém jejich použití. Pravidelné ošetření prodlužuje jejich životnost, zaručuje kvalitu provedené práce a zamezuje poškození povrchu laku - k odstranění ztuhlé a zaschlé leštící či brousící pasty používáme kartáček z pravých koňských žíní (ACC 663). K jemnému finálnímu čištění používáme čistící přípravek (BUF 333 16)  FOAM & WOOL CITRUS - Based Pad Cleaner


 • je nový čistící a renovační přípravek na všechny druhy brousících, leštících, nanášecích a finálních kotoučů. A zároveň také na všechny druhy aplikačních houbiček a přípravků. Tento čistící přípravek je vyrobený na přírodní citrusové bázi a obsahuje také speciální kondicioner který dlouhodobě impregnuje povrchy kotoučů a tím prodlužuje jejich životnost..

  417 Kč

  Zobrazit

 • Syntetický kondicionér s obsahem lubrikantů který snižuje suché tření při leštění laků. Umožňuje pracovat déle na ošetřované ploše,aniž by došlo ke spálení povrchu laku,tvorbě hologramů a nadměrnému opotřebení leštících kotoučů.Přípravek aplikovaný na kotouč rychleji spolupracuje s brousící a leštící pastou, voskem anebo glazurou.Zvyšuje kvalitu práce a výrazně snižuje dobu celé aplikace.   

  417 Kč

  Zobrazit

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: