Wheel Guard Wheel and Rim Wax (8 oz)

Wheel Guard Wheel and Rim Wax (8 oz) Zobrazit větší

WAC 315

0811339028142

SKLADEM

Nový 100% syntetický vosk s akryláty určený speciálně na disky kol a komponenty brzd.Vytváří dlouhodobou antistatickou ochranu povrchu s vysokým leskem (7měsíců).Vhodný pro lakované,chromované,nerezové disky a kola z leštěného hliníku.Aplikovaný přípravek maximálně odpuzuje brzdový prach,silniční špínu,jiné nečistoty které způsobují oxidaci,poškození a nežádoucí žlutozlaté zabarvení povrchu disků.

Více informací

659 Kč
(s DPH)

Wheel Guard Wheel and Rim Wax - nový sealant s  vysokým obsahem akrylátů, přípravek vyrobený speciálně na povrchové ošetření disků kol. Při aplikaci se spojuje přímo s povrchem a vytváří maximální povrchovou ochranu s vysokým leskem a dlouhodobou, antistatickou ochranou až po dobu 7 měsíců. Snižuje znečištění povrchu brzdovým prachem  až o 75 % a umožňuje snadnější následné mytí pouze vodou se šamponem. Díky vysokému obsahu akrylátových maziv, které snižují tření, nedojde k žádnému poškrábání povrchu. Proto můžete snadno a bezpečně za použití mikrovláknové utěrky Workhorse Gray (MIC 360) ošetřovaný povrch disků bez obav dekontaminovat a vyleštit. (Objem 237 ml) 


Wheel Guard Wheel and Rim Wax - je speciální produkt, antistatický sealant s akryláty pro čištění, leštění a maximální ochranu všech typů kol - lakovaných, chromovaných, nerezových i choulostivých kol z leštěného hliníku. Obsahuje mikroskopické syntetické čistící kuličky, které emulgují částice prachu, nečistot či jiných kontaminací. Oddělí je od povrchu a díky vysokému obsahu akrylátových maziv které snižují tření nedojde k žádnému poškrábání povrchu. Proto můžeme snadno a bezpečně pomocí mikrovláknové utěrky Workhorse Gray (MIC 360) ošetřovaný povrch disků bez obav dekontaminovat a vyleštit.

Tato nová povrchová, finální ochrana disků a kol odpuzuje dokonale brzdový prach a zabraňuje jeho zapékání do povrchu disků. Stejně tak chrání  před ostatními kontaminacemi a silniční nečistotou, které způsobují korozi a těžké poškození disků na každém vozidle. Wheel Guard Wheel and Rim Wax chráni dokonale všechny typy lakovaných, chromových, leštených hliníkových, nerezových disků a kol.


Po aplikaci vytváří neviditelnou, kluzkou ochranu na kterou se nepřilepí brzdový prach, kontaminace a silniční špína. Wheel Guard Wheel and Rim Wax je velmi účiný a snižuje znečištění brzdovým prachem  až o 75 %. Obsahuje leštící přísady, které zvyšují lesk a čistotu disků kol. Jediná nanesená vrstva poskytuje dokonalou ochranu až 7 měsíců a vydrží více jak 10 umytí.

VÝHODY TOHOTO PŘÍPRAVKU A JEHO TECHNOLOGIE :

Díky této technologii dokážeme z kol rychle odstranit oxidace a odolné či zažrané nečistoty. Všem těmto ošetřeným povrchům dodává Wheel Guard Wheel and Rim Wax maximální zářivý lesk a trvanlivou impregnaci (ochranu) před znečištěním brzdovým prachem, asfaltem a dalšími nečistotami. Obsahuje antistatické složky snižující špinění kol. Takto ošetřená kola se extrémně snadno čistí a vysoká odpudivost vody zjednodušuje jejich sušení a minimalizuje vznik skvrn po tvrdé vodě.

 
• chrání lesk disků, zabraňuje korozi a poškození
• zvyšuje vysoký zářivý lesk na jakémkoliv povrchu kol
• odoláva vysokým teplotám při brždění - zabraňuje zažírání kontaminací z brzdových destiček
• poskytuje až 7 měsíců vysoce odolnou ochranu
• vhodný na všechny druhy disků a kol
• zabraňuje znečištění, ulehčuje mytí a čištení disků kol
POUŽITÍ PŘÍPRAVKU :

- nejprve kola opláchněte proudem vody aby se rozmočily a smyly hrubé nečistoty
- nastříkejte čistící přípravek (CLD 105 16) na zažranou špínu a silně kontaminované části automobilu (disky kol, koncovky výfuků) a nechejte 3 - 5 minut působit a poté opět ostříkejte proudem vody
- do vody (20L) přidejte  2 uzávěry (anebo 2 polévkové lžíce) šamponu Mr. Pink Super Suds. Takto vytvořeným roztokem s vysokou a velmi kluzkou pěnou kola dokonale umyjte za použití vědra (ACC103) a mycí rukavice (MIC 499), (MIC 498) anebo (MIC 493). 
- u silně zažraných nečistot použijeme kartáč na pneumatiky a kola
- na takto umyté a vysušené disky naneseme aplikátorem  (ACC 141) tenkou vrstvu přípravku Wheel Guard Wheel and Rim Wax
- po 3-5 minutovém zavadnutí mikrovláknovou utěrku Workhorse (MIC 352)  povrch disků kol vyleštíte do vysokého lesku 

DOPORUČENÍ:
Na čisté a suché pneumatiky nastříkejte (TVD 808 16) Hybrid V7 Optical Tire Shine and Trim Dressing and Protectant - přípravek pro oživení povrchu pneumatik, vybledlých plastových, gumových a vinylových části automobilů. 

Proniká hluboko do povrchu pneumatiky, zaplňuje praskliny, vytváří vodě odolný, nemastný, na dotyk suchý a extrémně lesklý povrch s černým mokrým efektem. Po aplikaci vydrží i několik týdnů.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: