Měkký aplikátor pro ruční leštění Hex Logic

Sleva! Měkký aplikátor pro ruční leštění Hex Logic Zobrazit větší

BUFX 203

0816276017624

SKLADEM

Měkká podložka pro ruční,finální leštění.Leští jakýkoliv složitý,nedostupný povrch,řídítka a kapotáže motocyklů,sloupky a kliky dveří,okna,disky kol,koncovky výfuků a reflektory.V interiéru okrasné lišty a madla.Vytváří lesklý povrch bez škrábanců a hologramů.Dokonalý kontakt s povrchem,rovnoměrná distribuce leštící pasty na povrch.Odstraňuje hologramy,škrábance,oxidace a drobné poškození laku

Více informací

199 Kč
(s DPH)

-20 Kč

219 Kč

Měkký aplikátor pro ruční leštění Hex Logic

velikost (7,6cm x 15,2cm x 2,5cm) je černá, podložka z měkké pěny pro finální leštění povrchů laku po ručním broušení žlutou podložkou a leštění bílou podložkou jako stupeň 3. Je vyrobená ze stejného materiálu a má stejnou moderní konstrukci jako celosvětově nejlepší kotouče Hex-Logic pro orbitální a strojové leštění. Hex-Logic Hand Pads dokonale leští jakýkoliv složitý a nedostupný povrch jako jsou řídítka a kapotáže motocyklů, sloupky dveří, okna, disky kol, koncovky výfuků a reflektory. Všechny uvedené povrch je možné za použití tohoto ručního kotouče vyleštit a vytvořit dokonale lesklý, finální povrch bez škrábanců a hologramů.

Šestiúhelníkové, otevřené buňky jsou navrhnuté počítačem a zaručují dokonalý kontakt s ošetřovaným povrchem a zároveň rovnoměrnější distribuci leštící přípravek na plochu laku. Celoplošné pokrytí kotouče a povrchu přípravkem zaručuje rovnoměrné leštění anebo nanášení přípravku. Pěnové podložky mají konstrukci včelího plástu s množstvím Hex-Logic malých, rovnoměrne tvarovaných buněk. Čím menší buňka, tým hustější konstrukce. Podložky se odlyšují barvou, každá barva má jinou hustotu pěny a jinou konstrukci buňek. HEX-LOGIC pěnové, finální, leštící podložky a kotouče jsou 100 % navržené a vyrobené v Kalifornii USA.

 
Tyto high-tech ruční, finální leštící podložky slouží k dokonalému odstraňování hologramů, škrabanců, oxidace a drobného poškození laku. Jsou velmi dokonalé a účinné pro leštění lakovaných obalů zpětných zrcátek, sloupků dveří, poškrábaných klik a prostor kolrm nich. Možnosti využití ručních leštících podložek HEX-LOGIC jsou nekonečné! Tyto ergonomické podložky jsou vynikající na nanášení vosků, sealantů anebo glazury na lak. Dokonale padnou do ruky, nekloužou a jsou maximálně přesné pro detailingové práce.Dají se použít i v interiéri vozidla, při leštění a obnově dřevěných povrchů, dekoračních kovových lišt na palubních deskách, lištách dveří a madel.

 VÝHODY TÉTO RUČNÍ, FINÁLNÍ, LEŠTÍCÍ PĚNOVÉ PODLOŽKY HEX-LOGIC :

 • nejnovější světová technologie v oblasti brousících a leštících podložek a kotoučů
 • členitý povrch podložky dokonale kopíruje zakřivený povrch karoserie s konstantním tlakem
 • šestiúhelníkové komůrky s drážkami absorbují leštící pastu, kterou během práce rovnoměrně a postupně uvolňují. Výsledkem je nižší spotřeba pasty a její omezený rozstřik mimo ošetřovanou plochu. Maximálně šetří spotřebu přípravků
 • tento nový design povrchu podložek umožňuje delší aplikaci bez doplnění přípravku a tím hlavně zajišťuje dokonalejší leštící a brousící proces.
 • tyto nové leštící podložky jsou ideální pro všechny druhy vosků.
 • ideální velikost pro pevné uchopení jakoukoliv velikostí ruky
 • tvarovaný do malých prostorů, jako jsou sloupky a kliky dveří i zpětné zrcátka
 • vyborně funguje na disky kol, reflektory, nárazníky, okna a koncovky výfuků
 • možno použít s jakoukoliv leštěnkou, voskem anebo sealantem
 • perfektní na odstraňování hologramů, škrábanců, oxidací a drobných poškozeníDoporučené leštící přípravky, Sealanty a vosky z ChemicalGuys :

WAC_201_16 BUTTER WET WAX  
WAC_302 5050 CONCOURS WAX 
WAC_310 LAVA 
WAC_224_02 SS6 SECOND SKIN – HYBRID SEALANT SYNTHETIC  
WAC_300 PETES‘ 53 SIGNATURE BLACK PEARL


Údržba a čištění brousících a leštících kotoučů:

Všechny kotouče je nutné čistit po každém jejich použití. Pravidelné ošetření prodlužuje jejich životnost, zaručuje kvalitu provedené práce a zamezuje poškození povrchu laku - k odstranění ztuhlé a zaschlé leštící či brousící pasty používáme kartáček z pravých koňských žíní (ACC 663). K jemnému finálnímu čištění používáme čistící přípravek (BUF 333 16)  FOAM & WOOL CITRUS - Based Pad Cleaner

 • Microfiber Cleaning je první prací prostředek na světě pro Mikrovláknové utěrky a aplikátory se svěží dlouhotrvající přírodní vůní, který je vyroben speciálně tak, aby dokonale čistil, pral, regeneroval a prodlužoval životnost Mikrovláknových utěrek či ručníků bez jejich jakéhokoli poškození. Minimální spotřeba přípravku s vysokým čistícím efektem.Teplota při praní maximálně  40C

  322 Kč

  Zobrazit

 • je nový čistící a renovační přípravek na všechny druhy brousících, leštících, nanášecích a finálních kotoučů. A zároveň také na všechny druhy aplikačních houbiček a přípravků. Tento čistící přípravek je vyrobený na přírodní citrusové bázi a obsahuje také speciální kondicioner který dlouhodobě impregnuje povrchy kotoučů a tím prodlužuje jejich životnost..

  417 Kč

  Zobrazit

 • Syntetický kondicionér s obsahem lubrikantů který snižuje suché tření při leštění laků. Umožňuje pracovat déle na ošetřované ploše,aniž by došlo ke spálení povrchu laku,tvorbě hologramů a nadměrnému opotřebení leštících kotoučů.Přípravek aplikovaný na kotouč rychleji spolupracuje s brousící a leštící pastou, voskem anebo glazurou.Zvyšuje kvalitu práce a výrazně snižuje dobu celé aplikace.   

  417 Kč

  Zobrazit

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: