Microfiber Wash (16 oz)

Sleva! Microfiber Wash (16 oz) Zobrazit větší

CWS 201 16

0816276011509

SKLADEM

Microfiber Cleaning je první prací prostředek na světě pro Mikrovláknové utěrky a aplikátory se svěží dlouhotrvající přírodní vůní, který je vyroben speciálně tak, aby dokonale čistil, pral, regeneroval a prodlužoval životnost Mikrovláknových utěrek či ručníků bez jejich jakéhokoli poškození. Minimální spotřeba přípravku s vysokým čistícím efektem.Teplota při praní maximálně  40C

Více informací

322 Kč
(s DPH)

-29 Kč

351 Kč

Microfiber Wash Cleaning Detergent Concentrate - přípravek na praní Mikroutěrek a aplikátorůMicrofiber Cleaning je první prací prostředek na světě se svěží dlouhotrvající přírodní vůní, který je vyroben speciálně tak, aby dokonale čistil, pral, regeneroval a prodlužoval životnost mikrovláknových utěrek či ručníků bez jejich jakéhokoli poškození. Opakované praní v pračce běžnými pracími prostředky je nevyhovující, protože mikroutěrka ztrácí své speciální vlastnosti. Přestává být tak savá, antistatická a její hladce sametový povrch zhrubne.

Jedinečné složení tohoto koncentrovaného čističe obsahuje profesionálně upravenou vodní směs se změkčovačem tvrdé vody, citronovým roztokem a SPO rozpouštěčem. Tento roztok dokonale a rychle odstraní všechny skvrny, tuky, vosky, leštidla, oleje, kontaminace a nečistoty z mikroutěrek + bavlněných ručníků bez poškození jednotlivých vláken. Obnovuje sametovou jemnost a přirozenou čistící schopnost mikrovlákna při každém praní.Upozornění:

Nikdy nepoužívejte jakýkoli typ bělidla či aviváže při praní mikrovláknových utěrek a ručníků!
Praní při max. 40°C - PROGRAM VLNA


POUŽITÍ PRACÍHO PŘÍPRAVKU:


Prací prostředek Microfiber Rejuvenator je koncentrovaný a stačí 2-3 polévkové lžíce na 10l vody pro silně znečištěné mikroutěrky. Při menším zašpinení stačí jedna polévková lžíce.


Všechny Mikroutěrky perte při teplotě 40°C a maximální otáčky 1200/min


Aplikátory perte při teplotě 30°C a maximální otáčky pouze 600/min.


Mirkoutěrky s dlouhými vlákny jako je Happy Ending, elGordo, Mamuth
 a jiné, vždy po vyprání 3x protřepějte aby vlákna nebyla slepená. teprve poté vložte do sušičky nebo pověste na věšák.

  • objem: 473 ml

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: