Black light - Hybrid radiant super finish (16oz)

Black light - Hybrid radiant super finish (16oz) Zobrazit větší

GAP 619 16

SKLADEM

Black Light je nový, unikátní, stoprocentně syntetický vosk nové generace speciálně určený pro tmavé laky. Poskytuje velmi lesklý, hladký a kompaktní finiš s kvalitní iluzí mokrého povrchu a perfektní hloubkou lesku. To vše při velmi dlouhé životnosti a vysoké ochraně laku. Bonusem jsou vysoké antistatické vlastnosti snižující ulpívání prachu na povrchu laku.

Více informací

600 Kč
(s DPH)

Black light - Hybrid radiant super finish je unikátní stoprocentně syntetický vosk

K dispozici též v balení : 4oz (118ml)

Black Light je unikátní stoprocentně syntetický vosk nové generace který obsahuje vysoké množství zvýrazňovačů lesku a schopnosti maskovat/vyplňovat mikroskopické vady laku, které velmi snižují výsledný lesk a optickou čistotu po ošetření. Tato hybridní nano technologie poskytuje vysoký mokrý lesk s dlouhodobou, antistatickou ochranou která dokonale zamezuje ulpívání prachu a nečistot na karoserii. (Objem balení 473 Ml) 


Přípravek Black light lze použít jako finální leštěnku anebo podklad pro další vrstvu vosku. Je velmi kompatibilní s finálními karnaubskými vosky jako například XXX Hardcore Paste Wax, Petes 53, E-Zyme a jiné... Pro maximalizaci lesku a následnou údržbu je velmi vhodný také spray Hybrid V7. Druhou vrstvu - vosk - aplikujeme vždy až za 30 minut po nanesení BL.


VÝHODY TOHOTO PRODUKTU:

 • snadné a rychlé nanášení i rozlešťování po aplikaci
 • použití možné jako finální leštěnka anebo jako základ k vrstvení pro jiný finální vosk
 • po aplikaci a vyleštění vytváří dokonalý efekt hlubokého, mokrého a lesklého povrchu
 • nikdy nezanáší plastové a gumové části karoserie
 • přípravek lze aplikovat i na přímém slunci
 • obsahuje velmi účinné UV a IR filtry
 • vhodný pro všechny druhy laků a všechny jejich barevné odstíny
 • je vyroben na základě nano technologie která se dokonale váže na povrch laku a vytváří dokonalé podmínky pro další vrstvu jiného finálního vosku
 • je také vyroben pro ruční anebo strojovou aplikaci. Pro strojové rotační nanášení použijte modrý Hex-Logic Pad kotouč BUFX 105 HEX5 - 6
 • dodává se taktéž v balení (3,785 Litru), (1,892 Litru) a (118 ml)


Chemical guys


POUŽITÍ TOHOTO PŘÍPRAVKU PŘI RUČNÍ APLIKACI :

 • Objem 473 ml
 • Speciální červený,pěnový aplikátor k nanášení sealantů,vosků a impreg.přípravků.Pro aplikace na všechny hladké povrchy.Vyřezán Laserem ze spec.materiálu-pěny DuraFoam.Rovnoměrně dávkuje přípravky po celé ploše s bezkonkurenční přesností.Zamezuje plýtvání s produkty.Dokonalý tvar a povrch houby chrání prsty a nehty od mastnoty,špíny a nečistoty.Šetří spotřebu mikroutěrek a ručníků.

  120 Kč

  Zobrazit

 • BLACK FOAM APPLICATOR - Houba na nanášení vosků na tmavé a černé laky.Vhodný pro aplikační procedury na všechny druhy hladkých povrchů.Vyroben ze speciálního materiálu-pěny DuraFoam. Rovnoměrně dávkuje přípravky po celé ploše s bezkonkurenční přesností....

  130 Kč

  Zobrazit

 • 2x speciální červený,pěnový aplikátor s drážkou k nanášení sealantů,vosků,impreg.přípravků.Pro aplikace na všechny hladké povrchy.Vyřezán Laserem ze spec.materiálu-pěny DuraFoam.Rovnoměrně dávkuje přípravky po celé ploše s bezkonkurenční přesností.Zamezuje plýtvání s produkty.Dokonalý tvar a povrch houby chrání prsty a nehty od mastnoty,špíny a nečistoty.Šetří spotřebu mikroutěrek a ručníků(2ks)

  260 Kč

  Zobrazit

 • Černá,hebká,plyšová 100% Mikrovláknová utěrka bez okrajů z hustých plyšových mikrovláken které se nesperou,neškrabou,nevytváří hologramy.Suší povrch,odstraní zbytky vosků,sealantů,glazur.K leštění měkkých povrchů,skel zp.zrcátek,skleněných povrchů. Spec.vlákna zachycují zbytků vosků, sealantů a glazur při jejich rozleštování.Nezanechává zbytky vláken,vytváří finální lesklý povrch.Velikost(40x40cm)

  189 Kč

  Zobrazit

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: