Pěnový aplikátor vosků (1 ks)

Pěnový aplikátor vosků (1 ks) Zobrazit větší

ACC 113

0816276016078

SKLADEM

Speciální červený, pěnový aplikátor k nanášení sealantů, vosků a impregnačních přípravků. Pro aplikace na všechny hladké povrchy. Ze speciálního materiálu, pěny DuraFoam. Rovnoměrně dávkuje přípravky po celé ploše s bezkonkurenční přesností. Zamezuje plýtvání produktu. Dokonalý tvar a povrch houby chrání prsty a nehty od mastnoty a špíny. Šetří spotřebu mikroutěrek a ručníků.

Více informací

142 Kč
(s DPH)

Durafoam pěnový aplikátor na vosky a impregnace

Tato speciální červená kulatá houbička se používá při aplikaci leštících a impregnačních přípravků na pneumatiky, plastové části interiéru a exteriéru, nárazníky, lak karoserie, kůži, textílie a koberce. Tento aplikátor je vhodný pro všechny aplikační a čistící procedury a na všechny druhy hladkých povrchů. Je vyřezán Laserem ze speciálního materiálu - pěny "DuraFoam" která zamezuje nežádoucímu odkapávání, rovnoměrně dávkuje přípravky po celé ploše s bezkonkurenční přesností a zbytečným plýtváním produkty. Dokonalý tvar a povrch houby chrání prsty a nehty od mastnoty, špíny a nečistoty. Šetří spotřebu mikroutěrek a ručníků. Umožňuje opakování aplikace se stejnou přesností a stejným množstvím přípravku. Je vhodná také pro aplikaci impregnačního přípravku Leather na kožená sedadla. Aplikace a dosažení požadovaného efektu je velmi snadné, rychlé a bez námahy.

UPOZORNĚNÍ:

Praní v pračce - nastavte program vlna při maximální teplotě 40C za použití speciálního přípravku Cleaning Microfiber ( CWS 201 16). Stejně jako u všech produktů z mikrovlákna, nepoužívejte aviváž.

  • Microfiber Cleaning je první prací prostředek na světě pro Mikrovláknové utěrky a aplikátory se svěží dlouhotrvající přírodní vůní, který je vyroben speciálně tak, aby dokonale čistil, pral, regeneroval a prodlužoval životnost Mikrovláknových utěrek či ručníků bez jejich jakéhokoli poškození. Minimální spotřeba přípravku s vysokým čistícím efektem.Teplota při praní maximálně  40C

    322 Kč

    Zobrazit

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: