Chemical Guys

ChemicalGuys - Mr. Pink Super Suds Shampoo & Superior Surface Cleaning Soap

Mr. Pink autošampon se syntetickým voskem Zobrazit větší

SKLADEM

Unikátní nano detailingový šampón s aktivními polymery které vytváří  maximálně vysoký počet bublinek s vynikajícím čistícím účinkem.Aktivní polymery zabraňující poškrabání povrchu laku. Hloubkově odstraňuje silniční špínu a jiné kontanimace. Obsahuje syntetický vosk.Je pH vyvážený,nesmývá vosky a podporuje lesk.

Více informací

130 Kč
(s DPH)

Mr. Pink super suds shampoo superior surface cleaning


Tato nová (High-Tech) nano technologie obsahuje super aktivní polymery které při mytí obklopí částice prachu, nečistot či jiných kontaminací oddělí je od povrchu a poté je můžete snadno a bezpečně pouhým opláchnoutím vodou odstranit. Nedochází tak při mytí k poškrábání a vytváření hologramů na povrchu laku. Tento nový univerzální přípravek je PH neutrální a dá se použít na jakýkoliv povrch a barvu laku. Je vhodný také pro čištění materiálů z plastu, vinilu a také povrchů disků a pneumatik. Udržování a impregnace laku vozidla ochranným voskem anebo sealantem před UV zářením, vodními skvrnami a znečištění je velmi důležitá. Přípravek Mr.Pink Super je pro mytí takto ošetřených povrchů ideální protože nesmývá již nanesené vosky.

VÝHODY TOHOTO PŘÍPRAVKU A JEHO TECHNOLOGIE :

  • velmi dokonale myje a čistí karoserie vozidel či jiné povrchy z různých materiálů
  • nová High-Tech nano technologie s bohatou pěnou a velmi aktivními polymery
  • jednoduchý pracovní postup vhodný pro časté a rychlé umývání
  • nesmývá vosky, leštící tmely a leštěnky nanesené při předcházejících ošetřeních.
  • ideální pro ruční mytí houbou i pro profesionální strojové tlakové mytí za použití pěnového děla anebo pistole.
  • po opláchnutí vodou nezanechává na laku žádné zbytky špíny a šmouhy
  • umožňuje mytí automobilů anebo kamionů na přímém slunečním světle a pouhý opláchnutím odstranit dokonale všechny nečistoty.
  • velmi dobrá pořizovací cena

Chemical Guys

POUŽITÍ PŘÍPRAVKU A POMĚRY ŘEDĚNÍ : 

- při ručním mytí používáme vědro ACC103 a mycí rukavice MIC 499, MIC 498 anebo MIC 493. Poměř ředění - 2 uzávěry (anebo 2 polévkové lžíce) šamponu Mr. Pink Super Suds do 20L vody. Takto vytvořený roztok s vysokou a velmi kluzkou pěnou dokonale umyje povrch karoserie automobilu
- při tlakovém mytí použijeme mechanické napěňovací pistole EQP 310 EQP 300 a mycí rukavice MIC 499, MIC 498 anebo MIC 493
- Poměř ředění - 1 uzávěr (anebo 1 polévkovou lžíci) šamponu Mr. Pink Super Suds přidáme do 20L vody
- vozidlo nejdříve opláchněte hadicí proudem vody. Tím odstraníte s povrchu hrubé nečistoty
- vždy nejprve umyjte šamponem a kartáčem pneumatiky a kola
- nepoužívejte stejnou houbu a mycí roztok na všechny části vozidla. Pneumatiky a kola myjte odděleně.

DOPORUČENÍ:

Po umytí a konečném opláchnutí doporučujeme pro rychlé vysušení použít Hydrofobní přípravek After Wash CWS 801 16 který po umytí vozidla dokonale odpuzuje vodu a urychluje proces sušení. Obsahuje pokročilé polymery s mazivy které Lubrikují povrch a vytváří jemnou emulzi která snižuje tření mezi povrchem laku a mikroutěrkou. Zabraňuje tím poškrabání a vzniku hologramů. Předchází vzniku vodních skvrn. Vytváří vysoký lesk a výrazně prodlužuje také životnost nanesených vosků či sealantů.

Chemical Guys

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: