SPECIÁLNÍ VOSK NA DISKY KOL - Wheel Guard Max Coat - ChemicalGuys

Wheel guard - čistič disků s voskem Zobrazit větší

WAC 303

0816276010502

SKLADEM

Speciální vosk na disky kol.Vytváří dlouhodobou,maximální povrchovou,antistatickou ochranu s vysokým leskem(7měsíců).Vhodný pro lakované,chromované,nerezové disky a také na kola z leštěného hliníku.Aplikovaný přípravek odpuzuje brzdový prach,silniční špínu a jiné nečistoty které způsobují oxidaci,poškození a nežádoucí žlutozlaté zabarvení povrchu disků.

Více informací

620 Kč
(s DPH)

WHEEL GUARD - Speciální sealant na disky kol.Vytváří maximální povrchovou ochranu s vysokým leskem a dlouhodobou, antistatickou ochranou povrchu (7 měsíců).Wheel Guard
je speciální produkt, antistatický Sealant pro čištění, leštění a maximální ochranu všech typů kol - lakovaných, chromovaných, nerezových i choulostivých kol z leštěného hliníku. Obsahuje mikroskopické syntetické čistící kuličky, které emulgují částice prachu, nečistot či jiných kontaminací. Oddělí je od povrchu a díky vysokému obsahu akrylátových maziv které snižují tření nedojde k žádnému poškrábání povrchu. Proto můžeme snadno a bezpečně pomocí mikroutěrkou Workhorse Gray (MIC 352) ošetřovaný povrch disků bez obav dekontaminovat a vyleštit.


Tato povrchová ochrana disků a kol
nejenom dlouhodobě chráni ale zvyšuje jejich lesk. Wheel Guard Max Coat - sealant odpuzuje brzdový prach, kontaminace a silniční nečistoty, které způsobují korozi a těžké poškození disků na každém vozidle. Wheel Guard Max chráni všetky typy lakovaných, chromových, leštených hliníkových, nerezových diasků a kol.

Po aplikaci vytváří neviditelnou, kluzkou ochranu na kterou se brzdový prach, kontaminace a  silniční špína nepřilepí. Wheel Guard Max snižuje znečištění brzdovým prachem  až o 75 %. Obsahuje leštící přísady které zvyšují lesk a čistotu disků kol. Jediná nanesená vrstva  poskytuje dokonalou ochranu až 8 měsíců a vydrží více jak 10 umytí.
 

http://www.chemicalguys.com/v/vspfiles/assets/images/4-6-16-InUse-WAC303WheelGuard-AlfaRomeo-3859.jpg

Chemical Guys


POUŽITÍ PŘÍPRAVKU :


- kola dokonale umyjeme za použití vědra ACC103 a mycí rukavice MIC 499MIC 498 anebo MIC 493.
- do vody (20L) přidáme  2 uzávěry (anebo 2 polévkové lžíce) šamponu Mr. Pink Super Suds. Takto vytvořeným roztokem s vysokou a velmi kluzkou pěnou dokonale umyje povrch disků a kol
- u silně zažraných nečistot použijeme kartáč pneumatiky a kola
- na takto umyté a vysušené disky naneseme aplikátorem


VÝHODY TOHOTO PŘÍPRAVKU A JEHO TECHNOLOGIE :

 

Díky této technologii dokážeme z kol rychle odstranit oxidace a odolné či zažrané nečistoty. Všem těmto ošetřeným povrchům dodává Wheel Guard maximální zářivý lesk a trvanlivou impregnaci (ochranu) před znečištěním brzdovým prachem, asfaltem a dalšími nečistotami. Obsahuje antistatické složky snižující špinění kol. Takto ošetřená kola se extrémně snadno čistí a vysoká odpudivost vody zjednodušuje sušení kol a minimalizuje vznik skvrn po tvrdé vodě.

 
• chrání lesk disků, zabraňuje korozi a poškození
• zvyšuje vysoký zářivý lesk na na jakémkoliv povrchu kol
• odoláva vysokým teplotám při brždění - zabraňuje zažírání kontaminací
• poskytuje 8 měsíců odolnou ochranu
• vhodný na všechny druhy disků a kol
• zabraňuje znečištění a ulehčuje čištení kol a disků

Chemical Guys

  • Speciální červený,pěnový aplikátor k nanášení sealantů,vosků a impreg.přípravků.Pro aplikace na všechny hladké povrchy.Vyřezán Laserem ze spec.materiálu-pěny DuraFoam.Rovnoměrně dávkuje přípravky po celé ploše s bezkonkurenční přesností.Zamezuje plýtvání s produkty.Dokonalý tvar a povrch houby chrání prsty a nehty od mastnoty,špíny a nečistoty.Šetří spotřebu mikroutěrek a ručníků.

    120 Kč

    Zobrazit

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: