ChemicalGuys - VSS Scratch and Swirl Remover

VSS Scratch and Swirl Remover Zobrazit větší

SKLADEM

Speciální jednofázový prostředek na rychlé leštění a obnovu všech lakovaných částí automobilu. Obsahuje speciální jemné částice brusiva s dělitelnou strukturou které se mění v leštící vosk. Dokonale odstraňuje škrábance,matné skvrny,oxidaci a hologramy.Pro strojové anebo ruční použití.

Více informací

275 Kč
(s DPH)

Scratch and Swirl Remover - Speciální jednofázový prostředek na rychlé leštění a obnovu všech lakovaných částí automobilu. Dokonale odstraňuje drobné  škrábance, matné skvrny na laku, oxidaci a všechny hologramy. Vyrobený pro strojové anebo ruční použití. Odstraní rychle a bezpečně středně těžké povrchové poškození laku do hloubky (1500-1700) včetně všech škrábanců, hologramů a dalších nedokonalostí jeho povrchu. Při leštění za pomocí rotační leštičky a kotoučů se tento nový unikátní abrazivní systém (a hlavně jeho částice) pozvolna rozpadá v závislosti na délce leštícího procesu a teplotě do jemnějších a jemnějších a ještě jemnějších malých částeček, které nakonec vytvoří dokonalou vyleštěnou plochu v jednom snadném kroku. v principu funguje jako směs která se v průběhu leštícího procesu mění z brusné pasty na leštící vosk. Tento systém zaručuje dokonalou ochranu laku před probroušením - poškozením a finální vysoký čistý lesk bez škrábanců a hologramů. Je ideální pro jakoukoliv leštící, brousící práci a také pro všechny druhy povrchů a odstínů laků. Tato technologie umožňuje práci na přímém slunci protože přípravek obsahuje neobsahuje  silikony ale ultra-rafinované oleje které slouží jako lubrikant-mazivo. Není tedy potřeba při aplikaci dále používat plnidla a vosky. Doporučujeme však konečnou povrchovou úpravu některým z přípravku Sealant. Tento přípravek dodá povrchu konečný vysoký lesk s dlouhodobou trvanlivostí.

Při menších a lokálních defektech laku můžeme použít šetrné ruční leštění s velmi dobrým efektem. Ale nejlepších výsledků dosáhnete při použití vysokorychlsotní leštičky a doporučených brusných kotoučů.POUŽITÍ PŘÍPRAVKU: 

Ruční použití přípravku

- pracujte vždy na studeném povrchu
- přípravek vždy důkladně promíchejte protřepáním  
- použijte bílý ruční leštící kotouč (BUFX202), dokonale odstraňte hologramy, škrábance a oxidaci z laku
- vždy pracujte pouze na ploše max. 50cmx 50cm a pokračujte dále plochu po ploše                                
- otřete přebytečné zbytky přípravku mikroutěrkou a vyleštěte do brilantního lesku
- na závěr naneste vosk 50/50 (WAC_302) anebo P40 ( WAC 114) a vyleštěte do vysokého leskuStrojové leštění za použití orbitální leštičky
- naneste 4-5 kapky přípravku na bílý leštící kotouč HEXLOGIC BUFX_114_5 
- na rotační leštičce TORQ BUF_501 anebo BUF_502 anebo BUF_503 nastavte stupeň  rychlosti 1 a naneste strojově přípravek na plochu
- pro leštění nastavte otáčky leštičky na stupeň 5-6.
- vždy pracujte na ploše 50cmx50cm a postupně pokračujte na jiné neošetřené plochy
- na leštičku netlačte a kontrolujte jak se mění matná plocha v lesklou a průhlednou
- dokončete leštění bez tlačení až je plocha transparentní a lesklá
- otřete přebytečné zbytky přípravku mikroutěrkou a vyleštěte do brilantního lesku
- na závěr naneste vosk 50/50 (WAC_302) anebo P40 ( WAC 114) a vyleštěte do vysokého lesku

VÝHODY TOHOTO PŘÍPRAVKU A JEHO TECHNOLOGIE:

  • Celý proces leštění se provádí v jednom kroku a není již potřeba použití plnidel a dalších vosků. Pouze konečná finální úprava produktem Sealant či jinou finální leštěnkou.
  • Nejrychlejší a nejjednodušší způsob, jak odstranit mírné škrábance a povrchové nedokonalosti bez obvyklých mastných skvrn a při tom dokonale zajistit konzistentní lesk po celé ošetřované ploše.
  • Přípravek pracuje jako dokonalá konzistenční sloučenina od A - Z.
  • Odstraňuje dokonale všechny malé a střední poškození laku karoserie.
  • Navíc snadno a rychle eliminuje všechny nerovnosti povrchu laku.
  • Na počátku renovačního procesu je to agresivní brusná pasta, která začíná pracovat jako směs 50 a končí na 1500-1700 jako velmi jemná leštící konzistence, která zaručuje dokonalé a velmi jemné finální leštění
  • k dostání v balení (118 ml)a také (473 ml)

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: