HydroSpeed Ceramic Quick Detailer

WAC 233 16

SKLADEM

HydroSpeed je mimořádně všestranný a snadno použitelný keramický detailer, který používá speciální hydrofobní polymery a nanočástice SiO2, aby zajistil brilantní lesk, odolnou ochranu proti všem povětrnostním vlivům a intenzivní hydrofobní stékání vody během pouhých několika sekund!

Více informací

795 Kč
(s DPH)

Naprosto dokonalý a to už z několika důvodů :

1. Funguje během několika sekund s vynikajícími výsledky.
2. Není nutná žádná rozsáhlá příprava povrchu.
3. Keramické samočisticí vlastnosti.
4. Usnadňuje mytí vašeho vozu.
5. Použití prakticky na všechny vnější povrchy.
6. Chrání před UV zářením, extrémním počasím a znečištění.
7. Vylepšuje stávající vozidla s keramickým povrchem.
8. Dodává trvalou ochranu a lesk nenatíranému laku.

Použijte jej na celé auto!

Nyní můžete svému laku, kolům, sklu, světlometům, koncovým světlům a dalším doplňkům přidat odolnou keramickou ochranu a lesk! Použijte jej mezi mytím na vosky a udržujte svůj oblíbený keramický povlak na ošetřených nebo neošetřených vozidlech, abyste dosáhli skvělých výsledků.

Většina ostatních keramik často spoléhá na vzorce na bázi rozpouštědel nebo pryskyřic, které jsou temperamentní a pro většinu lidí je obtížné je používat.

Na rozdíl od jiné keramiky, která vyžaduje intenzivní přípravu povrchu, lze HydroSpeed ​​aplikovat mezi mytí, na výstavách a prakticky na jakýkoli vnější povrch během pouhých několika sekund!


Díky využití nejnovějších moderních keramických chemikálií poskytuje jedinečné spojení SiO2 HydroSpeed vynikající hydrofobicitu a samočisticí vlastnosti, díky nimž bude vaše vozidlo déle čisté. Snížením přilnavosti prachu a nečistot usnadňuje HydroSpeed rychlou a snadnou údržbu laku a usnadňuje mytí vašeho vozu. Odolná keramická hydrotechnologická ochrana proti UV paprskům, drsným prvkům, průmyslovému spadu atd. Pomáhá chránit lak před oxidací, vyblednutím a předčasným opotřebením, které ničí vzhled vaší jízdy!

Dosáhněte brilantního lesku během několika sekund!

Použitím aktivní složky SiO2 v kapalné formě utěsňuje HydroSpeed povrch vaší barvy a vytváří vynikající zrcadlový odraz a intenzivní keramický krystalický lesk. Přidáním neuvěřitelné hloubky a jasnosti jakékoli barvě laku dodává HydroSpeed všem barvám show car jako lesk, který omráčí. Ať už máte auto s keramickou povrchovou úpravou, kterou chcete vylepšit, nebo chcete přidat neuvěřitelnou vrstvu vody, lesk a ochranu nepotaženému vozu, HydroSpeed je nejrychlejší a nejjednodušší způsob, jak toho dosáhnout!

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: