Show Car Wheel and Rim Detailing Brush

ACC S38

SKLADEM

Čistící kartáč-červené/černé,dlouhé,středně tvrdé štětiny.Tvarovatelná rukojeť,gumový hrot proti poškrábání.Čištění vnitřních částí kol a paprsků které jsou schované hluboko v podbězích ze všech úhlů.Čistí koncovky výfuků a jejich otvory.Odstraňuje nečistoty,silniční špínu,prach z brzdových desek,kontaminace a mastnotu.Vhodný na čištění všech disků kol nerezových,chromových,komaxitových,litých. 

Více informací

879 Kč
(s DPH)

Show Car Wheel and Rim Detailing Brush - středně tvrdý, šetrný kartáč který umožňuje dokonale vyčistit vnitřní části disků kol, jejich paprsky které jsou nedostupné a schované hluboko v podbězích ze všech úhlů. Stejně tak čistí koncovky výfuků, otvory a jejich složité tvary, také mřížky nárazníků a předních masek. Tento červeno - černý kartáč dokonale odstraňuje všechny nečistoty, silniční špínu, prach z brdových desek, kontaminace a mastnotu. Je vhodný na čištění všech druhů disků kol nerezových, chromových, komaxitových a litých. Gumová příruba chrání uživatele před zraněním při aplikaci. 

Show Car Wheel and Rim Detailing Brush
 - 
tento speciální čistící kartáč má extra dlouhé, středně tvrdé a pevné štětiny. To je ideální pro dokonalé čištění paprsků a také nedostupných vnitřních, zadních částí jakéhokoliv disku kola. Je opatřen gumovým hrotem z měkké pryže který zabraňuje poškrábání a poškození při čištění. Lehce tvarovatelná rukojeť umožnuje snadné čištění těsných prostor, brzdových třmenů a úzkých paprsků kol. Dřevěné držadlo s gumovou přírubou chrání dokonale ruce před zraněním a zaručuje pevné držení kartáče. 

Středně tvrdé štětiny lehce nadzvedávají a odstraňují i zažrané nečistoty z povrchu disků a výfuků bez poškrábání. Stejně snadno odstraňují usazený brzdový prach, špínu, olej a silniční nečistoty.
POUŽITÍ TOHOTO KARTÁČE:

-  povrch disků kol a ostatní plochy které chcete ošetřovat nejdříve ostříkejte silným proudem vody k odstranění hrubých nečistot
- pro dosažení nejlepších výsledků používejte kartáč v kombinaci s některým z čističů disků kol z řady Chemical Guys - například Diablo Gel anebo Sticky Citrus Gel. 
- k finálnímu umytí použijte mycí rukavici Chenille Microfiber Wash Mitt aby jste nepoškrabali povrch kol a vodu se šamponem - například autošampon Mr. Pink

VÝHODY TOHOTO KARTÁČE:

- dokonalé čištění úzkých paprsků a také nedostupných vnitřních, zadních částí jakéhokoliv disku kola
- středně tvrdé štětiny lehce nadzvedávají, odstraňují zažrané nečistoty z povrchu disků kol a výfuků bez poškrábání
- dřevěné držadlo s gumovou přírubou chrání dokonale ruce před zraněním a zaručuje pevné uchopení kartáče 
- dokonale odstraňuje všechny nečistoty, silniční špínu, prach z brdových desek, kontaminace a mastnotu
- lehce tvarovatelná rukojeť umožnuje snadné čištění těsných prostor, brzdových třmenů a úzkých paprsků kol
- snadná údržba, stačí pouze opláchnout vodou po použití

DOPORUČENÍ : 

Po umytí disků kol a jejich osušení Mikrovláknovou utěrkou použijte jako finální ošetření vosk na kola  Wheel Guard Max Coat (WAC 303) který nejenom dlouhodobě chráni ale zvyšuje jejich lesk. 

Wheel Guard Max Coat - sealant odpuzuje brzdový prach, kontaminace a silniční nečistoty, které způsobují korozi a těžké poškození disků na každém vozidle. Wheel Guard Max chráni všetky typy lakovaných, chromových, leštených hliníkových, nerezových disků a kol.


- po aplikaci vytváří neviditelnou, kluzkou ochranu na kterou se brzdový prach, kontaminace a  silniční špína nepřilepí. Wheel Guard Max snižuje znečištění brzdovým prachem  až o 75 %. Obsahuje leštící přísady které zvyšují lesk a čistotu disků kol. Jediná nanesená vrstva  poskytuje dokonalou ochranu až 8 měsíců a vydrží více jak 10 umytí.

Na koncovky výfuků použijte pro finální vyčištění / doleštění přípravek Heavy Metal Polish anebo Light Metal Polish a vyleštěte Mikrovláknovou utěrkou.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: