Speed Wipe Quick Detailer, Limited Edition Summertime Creamsicle Scent (1 Gal)

Speed Wipe Quick Detailer, Limited Edition Summertime Creamsicle Scent (1 Gal) Zobrazit větší

WAC 214

SKLADEM

Plně syntetický,antistatický sprej k rychlému odstranění silniční špíny,nečistot,otisků prstů a šmouh.Vysoká antistatická a UV ochrana,snižuje povrchové tření,ulpívání prachu,zabraňuje stárnutí a blednutí laku.Použitelný na všech lesklých materiálech.Čistí,vytváří vysoký lesk s dlouhodobou impregnací.Stačí jenom nastříkat a setřít Mikrovláknovou utěrkou

Více informací

1 649 Kč
(s DPH)

SPEED WIPE QUICK DETAILER, Limited Edition Summertime Creamsicle Scent - velmi rychlý, plně syntetický detailingový sprej bez přírodních vosků s vysokým obsahem zvýrazňovačů lesku a polymerů na akrylové bázi. Dokonale a snadno odstraňuje silniční špínu, nečistoty, prach, otisky prstů a šmouhy. Technologie Speed Wipe je navržena tak, aby odpuzovala prach snižením jeho statického přilnutí až o 75%. Vytváří zařivý lesk, impregnuje a dlouhodobě chrání povrch laku. (Obsah balení 3 780 ml)SPEED WIPE QUICK DETAILER, Limited Edition Summertime Creamsicle Scent - obsahuje účinné UV filtry zabraňující stárnutí a blednutí laku. Navíc také vysoce účinné lubrikující, antistatické složky snižující tření na povrchu a ulpívání prachu. Vhodný pro všechny druhy osobních či nákladních automobilů a jejich laků, také motocyklů, lodí, letadel a vrtulníků. Pouhým nástřikem přípravku a vyleštěním mikrovláknovou utěrkou můžete dosáhnout dokonalé čistoty a vytvoření nádherného zářivého lesku s mokrým efektem na laku, jakémkoli lakovaném povrchu, chromu, nerezové oceli, leštěném hliníku, plastu, imitaci přírodního dřeva a také skle. Velmi oblíbený a úspěšně používaný také v Show Roomech na odstraňovaní prachu či obnovu lesku vystavených vozidel. Tato limitovaná edice je navíc obohacená o vůni vanilkové zmrzliny a citrusu.

Velmi jednoduché použití
- místo klasického postupu nanést, nechat zavadnout a rozleštit, nastříkejte Speed Wipe Quick Detailer jednoduše na ošetřovaný povrch, jemně odstraňte hrubé nečistoty a abraziva pomocí Mikrovláknové utěrky. A poté čistou mikroutěrkou vyleštěte do vysokého lesku. Dochází k okamžité maximalizaci lesku na jakéhokoli povrchu. Přípravek okamžitě zanechá na povrchu tenkou, antistatickou, prachu a oděru odolnou ochrannou vrstvu, která dlouhodobě vytváří hluboký mokrý lesk na jakékoliv barvě laku a lesklém povrchu.
POUŽITÍ PRODUKTU :

pokud je vozidlo silně znečištěné doporučujeme umýt vozidlo za použití vědra (ACC103) a mycí rukavice (MIC 499MIC 498 anebo MIC 493) vodou s autošamponem (CWS 301 16) CITRA WASH and Gloss anebo šamponem Mr.Pink ( CWS 402 16) 

- přípravek před použitím důkladně promíchejte protřepáním
 


- na povrch laku nastříkejte přiměřeně přípravek Speed Wipe Quick Detailer
odstraňte Mikrovláknovou utěrkou Happy Ending Edgeless Microfiber Towel (MIC 357) hrubé nečistoty a abraziva


- ihned po dokončení nástřiku produktu na karoserii a odstranění hrubých nečistot (část po části) je nutné povrch dokonale vyleštit  čistou Mikrovláknovou utěrkou Happy Ending Edgeless Microfiber Towel (MIC 358) také MAX 2-Faced Soft Touch (MIC 1001) anebo Mrs. Sasquatch Maximus Microfiber Towel, Pink (MIC 1005)

VÝHODY TOHOTO PRODUKTU:

 • imitovaná edice Creamsicle Vůně, která voní jako vanilková zmrzlina a citrusová limonáda
 • odstraňuje rychle a dokonale všechny nečistoty, prach a otisky prstů
 • maximálně univerzální produkt pro všestranné použití.
 • nezanechává šmouhy a maximálně zdůrazňuje hloubku a čistotu lesku
 • při aplikaci neškrabe, netvoří hologramy díky speciálním přísadám a emulgační technologii
 • chrání povrch laků po všechny roční období před působením UV, před poškozením a  tvorbě vodních skvrn
 • prodlužuje životnost laků, zabraňuje předčasnému stárnutí a jeho opotřebení
 • maximálně snadné použití - pouhým nastříkáním na povrch laku a setřením Mikrovláknovou utěrkou odstaňuje všechny kontaminace 
 • obsahuje vysoce účinné antistatické lubrikující složky snižující tření povrchu a ulpívání prachu až o 75%. Povrch je velmi "kluzký" i na dotek ruky.
 • použitelný na lakované plochy, stejně tak i na sklo, karbon, laminát a chrom.
 • možné ředění až 1:3 při eventuálním použití jako lubrikantu pro dekontaminační hmotu.
  (Pro odstraňování nečistot z povrchu laku však používat v zájmu maximální bezpečnosti aplikace neředěný)
 • po aplikaci nezůstávají zbytky produktu na gumových, plastových či jiných dílech automobilu  
 • je velmi vhodný jako finální produkt nejen pro maximalizaci lesku ale i pro údržbu a osvěžení stávající ochranné vrstvy jakéhokoli vosku
 • je k dispozici také v balení 473 ml a 3 780 ml

UPOZORNĚNÍ :

při následných mytí vozidla po provedené aplikaci vždy používejte pouze šampony z nabídky ChemicalGuys které nesmývají vosky a zvyšují (doplňují) jejich lesk.! A to jsou HYBRID V-7 SHAMPOO (CWS 808 16) a také Mr. PINK SUPER SUDS SHAMPOO  (CWS 402 16) anebo STRIPPER SÜDS SHAMPOO (CWS 069 16)

 • objem: 3 780 ml

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: