JDM Squash Scent Premium Air Freshener and Odor Eliminator (4 oz)

AIR 235 04

SKLADEM

Přírodní, enzymatický, osvěžovač vzduchu interiéru automobilu.Odstraňuje okamžitě zápachy a snižuje intenzitu vznikajících zápachů. Po aplikaci je cítit nostalgická, vzrušující vůně při jízdě driftem ve Vašem prvním sportovně vyladěném automobilu,také vůně těla,čerstvého mýdla,jemné citrusové vůně a bonbonů.Vyrobeno na bázi lektvaru.Tato vůně vydrží 3-4 týdny.Minimál.spotřeba a max.aroma efekt. 

Více informací

158 Kč
(s DPH)

-20%

197 Kč

JDM Squash Scent Premium Air Freshener and Odor Eliminator - nový enzymatický osvěžovač vzduchu s nostalgickou vůni Vašeho prvního, sportovně upraveného automobilu se kterým jste se poprvé zůčastnili jízdy na závodním okruhu a vyzkoušeli jízdu driftem pod dohledem profesionála. Kdykoliv pouhým nástřikem do interiéru automobilu si můžete připomenout tyto fantastické zážitky a znovu si je plně  vychutnat. (Obsah 118 ml)
JDM Squash Scent Premium Air Freshener and Odor Eliminator -
 je naprosto nová, povzbuzující vůně plná nevyčerpatelné energie, uvolněných emocí, adrenalinu a nádherných zážitků. Je spojená s vůní satisfakce za stovky hodin strávených v garáži při úpravách sportovního automobilu před první jízdou.  


 


JDM Squash Scent Premium Air Freshener and Odor Eliminator
 
 - tento nový, přírodní, enzymatický osvěžovač vzduchu odstraňuje zápach v jakémkoliv vozidle a eliminuje intenzitu vznikajících nových zápachů. Je vyrobený na bázi lektvaru a používáme jej jako 100% koncentraci anebo mírně ředěný dle potřeby a požadované intenzity vůně.Po aplikaci je interiér automobilu cítit směsí vůně těla, čerstvého mýdla, jemné citrusové vůně a bonbonů. Dokonale funguje za všech okolností ať je Vaše vozidlo staré rok anebo 10 let.


Vůně sloužila mnoha účelům již v historii, od maskování nepříjemných pachů k povzbuzení pozornosti u příslušníků opačného pohlaví. Je dokázané, že aromaterapie napomáhá účinně zlepšit stav mysli i těla a tím přispívá k pohodlí a bezpečnosti při cestování. Kdo používá osvěžovače vzduchu? Tento přípravek používají koneční zákazníci a majitelé automobilů, profesionálové v oblasti automobilového průmyslu (auto prodejci, auto detaileři, profesionální auto umývárny) hotely, v pohostinství,  majitelé a správci domů, úklidové firmy a uklízečky po celém světě.


POUŽITÍ PŘÍPRAVKU:

Přípravek JDM Squash Scent Premium Air Freshener and Odor Eliminator nastříkejte na i pod koberce, pod přístrojovou desku, sedadla a do otvorů větrání. Můžete jej také aplikovat do dveřních přihrádek a do zavazadlových prostorů. Efekt čistoty a pocit z nové vůně bude dokonalý…

Vhodný k použití v domácnostech, kancelářích a všude tam kde potřebujete odstranit staré zápachy a osvěžit vzduch. 
 VÝHODY TOHOTO PRODUKTU:

  •        jednoduché použití, přípravek stačí jenom nastříkat a působí sám
  •        vyrobený na olejové bázi z přírodních ingrediencí, nezanechává skvrny na textiliích, kobercích anebo čalounění
  •        je koncentrovaný, dá se ředit dle intenzity vůně destilovanou vodou
  •        dokonale likviduje všechny zápachy s dlouhodobou účinností a zlepšuje prostředí
  •        po aplikaci je cítit svěží vůně směsí santalového, cedrového, sekvojového dřeva a borovice
  •        aromaterapie (svěží vůně) zlepšuje stav mysli a těla
  •        vůně vydrží až 5 krát déle než běžné osvěžovače vzduchu. To až několik týdnů
  •        k dispozici v balení (118 Ml) a také v (473Ml)
  •        minimální spotřeba osvěžovače při aplikaci s maximálním účinkem 

 

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: