Fresh Cherry Blast (16 oz)

Sleva! Fresh Cherry Blast (16 oz) Zobrazit větší

AIR 228 16

0811339029088

NEDOSTUPNÉ

Přírodní enzymatický, prémiový osvěžovač vzduchu do interiéru automobilu.Odstraňuje okamžitě zápachy ve vozidle a snižuje intenzitu vznikajících nových zápachů.Po aplikaci je cítit nádhernou vůni čerstvých višní.Vyrobeno na bázi lektvaru.Tato vůně vydrží 3-4 týdny.Minimální spotřeba a maximální aroma efekt. 

Více informací

375 Kč
(s DPH)

-10%

417 Kč

K dispozici též v balení : 4oz (118ml)

Fresh Cherry Blast - je nový, přírodní, enzymatický prémiový osvěžovač vzduchu, který okamžitě odstraňuje zápachy ve vozidle a snižuje intenzitu vznikajících nových zápachů. Tento deodorační osvěžovač vzduchu je koncentrovaný a používáme jej jako 100% koncentraci anebo mírně ředěný dle potřeby a požadované intenzity vůně. Po aplikaci poskytuje Cherry Blast scent – nádhernou vůni čerstvých višní v interiéru. Dokonale funguje za všech okolností ať je Vaše vozidlo staré rok anebo 10 let. (Objem 473 ml)
Vůně sloužila mnoha účelům již v historii, od maskování nepříjemných pachů k povzbuzení pozornosti u příslušníků opačného pohlaví. Je dokázané, že aromaterapie napomáhá účinně zlepšit stav mysli i těla a tím přispívá k pohodlí a bezpečnosti při cestování.Kdo používá osvěžovače vzduchu? Tento přípravek používají koneční zákazníci a majitelé automobilů, profesionálové v oblasti automobilového průmyslu (auto prodejci, auto detaileři, profesionální auto umývárny) hotely, v pohostinství,  majitelé a správci domů, úklidové firmy a uklízečky po celém světě.

 

POUŽITÍ PŘÍPRAVKU:

Přípravek Cherry scent nastříkejte na i pod koberce, pod přístrojovou desku, sedadla a do otvorů větrání. Můžete jej také aplikovat do dveřních přihrádek a do zavazadlových prostorů. Efekt a pocit z nové vůně bude dokonalý…

 

VÝHODY TOHOTO PRODUKTU:

  • jednoduché použití, přípravek stačí jenom nastříkat a působí sám
  • vyrobený na vodní bázi voňavých ingrediencí a nezanechává skvrny na textiliích, kobercích nebo čalounění
  • je koncentrovaný, dá se ředit dle intenzity vůně destilovanou vodou
  • dokonale likviduje všechny zápachy s dlouhodobou účinností a zlepšuje prostředí
  • po aplikaci je cítit svěží vůni čerstvých višní
  • aromaterapie (svěží vůně ) zlepšuje stav mysli a těla
  • vonné látky vyrobené na bázi vody nezanechávají skvrny na textiliích, kobercích anebo čalounění
  • vůně vydrží až 5 krát déle než běžné osvěžovače vzduchu. To až několik týdnů
  • k dostání v objemu (118 ml a také 473 ml)

 

 

 

 

 

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: