Fresh Slice Watermelon (4oz)

Fresh Slice Watermelon (4oz) Zobrazit větší

AIR 225 04

SKLADEM

Přírodní enzymatický, prémiový osvěžovač vzduchu do interiéru automobilu.Odstraňuje okamžitě zápachy ve vozidle a snižuje intenzitu vznikajících nových zápachů.Po aplikaci je cítit nádhernou vůni čerstvých melounů.Vyrobeno na bázi lektvaru.Tato vůně vydrží 3-4 týdny.Minimální spotřeba a maximální aroma efekt. 

Více informací

197 Kč
(s DPH)

K dispozici též v balení : 16oz (473ml)

FRESH WATERMELON - enzymatický osvěžovač vzduchu odstraňovač zápachů v interiéru automobilu. Tento nový přírodní enzymatický osvěžovač vzduchu odstraňuje zápachy ve vozidle a eliminuje intenzitu nově vznikajících zápachů. Fresh Slice Watermelon je přípravek vyrobený na bázi parfému a esenciálních olejů. Je silně koncentrovaný a používáme jej jako 100% koncentraci anebo mírně ředěný dle potřeby a požadované intenzity vůně. (Objem 118 ml)

Po aplikaci poskytuje pikantní vůni a chuť čerstvě nařezaného melounu. Tuto vůni a vzpomínky na krásný, teplý slunečný den, malebný piknik v poli a sladkou chuť čerstvě nařezaného zralého melounu můžete mít neustále sebou. Dokonale funguje za všech okolností ať je Vaše vozidlo staré rok anebo 10 let. 
Vůně sloužila mnoha účelům již v historii, od maskování nepříjemných pachů k povzbuzení pozornosti u příslušníků opačného pohlaví. Je dokázané, že aromaterapie napomáhá účinně zlepšit stav mysli i těla a tím přispívá k pohodlí a bezpečnosti při cestování. Kdo používá osvěžovače vzduchu? Tento přípravek používají koneční zákazníci a majitelé automobilů, profesionálové v oblasti automobilového průmyslu (auto prodejci, auto detaileři, profesionální auto umývárny) hotely, v pohostinství,  majitelé a správci domů, úklidové firmy a uklízečky po celém světě.

 

POUŽITÍ PŘÍPRAVKU:

Přípravek Fresh Slice Watermelon nastříkejte na i pod koberce, pod přístrojovou desku, sedadla a do otvorů větrání. Můžete jej také aplikovat do dveřních přihrádek a do zavazadlových prostorů. Efekt a pocit z nové vůně bude dokonalý…Osvěžuje vzduch v každém autě, v domácnostech, v kanceláři a jiných prostorách.

 

VÝHODY TOHOTO PRODUKTU:

  • jednoduché použití, přípravek stačí jenom nastříkat a působí sám

  • vyrobený na vodní bázi voňavých ingrediencí a nezanechává skvrny na textiliích, kobercích nebo čalounění

  • je koncentrovaný, dá se ředit dle intenzity vůně destilovanou vodou

  • dokonale odstraňuje enzymaticky všechny zápachy s dlouhodobou účinností a zlepšuje prostředí

  • po aplikaci je cítit lahodná vůně čerstvě nařezaného melounu a letního ovoce.

  • aromaterapie (svěží vůně) zlepšuje stav mysli a těla. Navodí pohodu a teplo domácího prostředí

  • netoxické vonné látky vyrobené na bázi vody nezanechávají skvrny na textiliích, kobercích anebo čalounění

  • vůně vydrží až 5 krát déle než běžné osvěžovače vzduchu. To až několik týdnů

  • k dispozici také v objemu (473 ml)

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: