Nejčastěji vyhledávané
Zelená 100% mikrovláknová utěrka (70 % polyesteru,...
Černá 100% mikrovláknová utěrka (70 %...
Přírodní Karnaubský vosk s přísadou polymerů...
Žlutá 100% mikrovláknová utěrka (70 %...
Šedá 100% mikrovláknová utěrka (70 %...
WAC 312
0816276019093
NEDOSTUPNÉSpeciální přípravek vyrobený z přírodního Brazilského karnaubského vosku a výtažků z citrusových plodů pěstovaných pouze v Kalifornii pro dosažení brilantního lesku na jakémkoliv laku a jeho odstínu. Určeno pro profesionály, entusiasty a nadšence kteří rádi pracují s přírodními vosky. Rychle se aplikuje, vytváří vysoký, zářivý lesk a dává plně vyniknout barvě laku. Neobsahuje syntetické vosky.
Datum dostupnosti:
Leštící vosk Classic Paste Wax vyvinutý společností Chemical Guys je přírodní karnaubský vosk který je vyrobený tradiční technologií a smícháním Brazilského karnaubského vosku s extrakty z nejlepších kalifornských citrusových plodů které maximálně zvyšují finální lesk. Tato dokonalá kombinace zaručuje vytvoření kvalitního pastového vosku se schopností vytvořit výjimečně zářící brilantní lesk na jakémkoliv laku a na každém odstínu barvy. Tento hluboký a třpytivý lesk zvyšuje přirozenou krásu vozidla. Ruční výroba tohoto vosku trvá celých 6 dnů než se dosáhne jeho požadované dokonalosti. Přípravek je určen pro profesionály, entusiasty a detailery nadšence. Přírodní Brazilský slonovinový karnaubský vosk se k ošetření laků používá téměř 100 let a nachází se jen v omezeném počtu karnaubských palem.
- dokonale umyjte vozidlo,použijte vědro (ACC103) a mycí rukavice (MIC 499, MIC 498 anebo MIC 493) s autošamponem (CWS 301 16) CITRA WASH and Gloss
- odstraňte zaschlé zbytky hmyzu z laku přípravkem (CWS 104 16) BUG BUGGER-EXTREME STRONG Shampoo)
- všechny zbylé nečistoty a skvrny odstraňte detailně i z plastových, gumových a vinylových částí přípravkem (SPI 993 16) NONSENSE-Surface Cleaner mikroutěrkou (MIC 101) ULTRA FINE
- lak automobilu dokonale zbavte před použitím vosku všech asfaltových skvrn přípravkem Adhesive Remower (TW OCHP 3102)
- poté dekontaminujte lak plastelínou (CLY 402) za použití Lubrikačního přípravku CLAY LUBER (WAC CLY 100 16 )
- na dokonale umytý a nejlépe dekontaminovaný povrch laku naneste tenkou vrstvu přípravku pěnovým aplikátorem WAX APPLICATORS (ACC 113) anebo THE GRIPPER APPLICATOR SYSTEM W (ACC 2004) a případně také polštářkem z kvalitní bavlny/Mikrovlákna MICROFIBER APPLICATORS PREMIUM GRADE BLUE (MIC 292)
- doporučujeme také použít i jiné aplikační pomůcky dodávané výrobcem CG
- na vodorovných plochách ( kapota, střecha a víko kufru ) nanášejte přípravek pohybem ruky dopředu - dozadu. Na svislých plochách nanášejte pohybem ruky vlevo a vpravo
- přípravek na lakovaný povrch nanášejte zlehka a netlačte
- aplikaci proveďte jednorázově na celou lakovanou plochu karoserie
- přípravek nechejte chvíli zavadnout - cca 20 min
- pokud se nanáší více vrstev (vrstvení) počkejte mezi jednotlivými aplikacemi minimálně 20-30 min - záleží na daných podmínkách -
ihned po dokončení celoplošné aplikace a 20-ti minutovém zavadnutí je nutné povrch dokonale vyleštit měkkou Mikroutěrkou MICROFIBER TOWEL ORANGE (MIC 721) anebo MONSTER EXTREME THICKENSS MICROFIBER TOWEL BLUE (MIC 1100)
UPOZORNĚNÍ :
při následných mytí vozidla po provedené aplikaci vždy používejte pouze šampony z nabídky ChemicalGuys které nesmývají vosky a zvyšují (doplňují) jejich lesk.! A to jsou HYBRID V-7 SHAMPOO (CWS 808 16) a také Mr. PINK SUPER SUDS SHAMPOO (CWS 402 16) anebo STRIPPER SÜDS SHAMPOO (CWS 069 16)
Speciální červený, pěnový aplikátor k nanášení sealantů, vosků a impregnačních přípravků. Pro aplikace na všechny hladké povrchy. Ze speciálního materiálu, pěny DuraFoam. Rovnoměrně dávkuje přípravky po celé ploše s bezkonkurenční přesností. Zamezuje plýtvání produktu. Dokonalý tvar a povrch houby chrání prsty a nehty od mastnoty a špíny. Šetří spotřebu mikroutěrek a ručníků.
Modrá, obšitá měkkým lemem, 100% Mikrovláknová utěrka vyrobená z velmi hustých Mikrovláken k leštění laků po aplikaci vosků, sealantů a glazur. Nepouští vlákna a zaručuje finální leštění karoserie bez jakéhokoli poškrábání povrchu a hologramů. Vyrobena k finálnímu vyleštění celého auta po ukončení všech aplikací . Je to směs 70% polyesteru a 30% polyamidu. Vyrábí se ve velikosti 40cmx40cm
2x speciální červený,pěnový aplikátor s drážkou k nanášení sealantů,vosků,impreg.přípravků.Pro aplikace na všechny hladké povrchy.Vyřezán Laserem ze spec.materiálu-pěny DuraFoam.Rovnoměrně dávkuje přípravky po celé ploše s bezkonkurenční přesností.Zamezuje plýtvání s produkty.Dokonalý tvar a povrch houby chrání prsty a nehty od mastnoty,špíny a nečistoty.Šetří spotřebu mikroutěrek a ručníků(2ks)