Start kit č.3

Start kit č.3 Zobrazit větší

KIT 803

SKLADEM

UNIVERSÁLNÍ PACK pro všechny profesionály nebo začínající nadšence, který je sestavený z nejprodávanějšího vosku Chemical Guys Butter Wet Wax, dále 6ti měsíční impregnace na plasty a universální čištič interiérů. Tento balíček jsme sestavili na přání našich zákazníků!

Více informací

1 319 Kč
(s DPH)

Namísto 1 488 Kč

V. R. P. Super Shine Dressing - přípravek pro oživení a impregnaci plastů

Krémový dressing pro oživení plastů, gumových koberců, vinyl povrchů v interiéru i v exteriéru. Proniká do povrchu, vyživuje a chrání před stárnutím, zmatněním, zkřehnutím, ztrátou pigmentu a popraskáním. Zvyšuje sytost barev a ošetřeným plochám dává přirozený tmavý sametový lesk. Nezanechává žádný mastný film, povrch je na dotek suchý a chrání před dalším znečištěním. Obsahuje speciální polymery které se dokonale vážou na povrch, odpuzují nečistoty a také patentovanou technologii složek UV absorbérů. Tyto částice pronikaji hluboko do povrchu, uzavírají póry a působí jako ochranná bariéra proti škodlivému UV+IR záření, které před způsobuje předčasné stárnutí, popraskání, vyblednutí, zmatnění a odlupování. Zabraňují zažírání silniční špíny, dokonale odpuzují nečistoty a vodu. Takto ošetřené povrchy jsou velmi odolné, snadno se čistí a umývají autošamponem. Extreme V.R.T. Dressing je vhodný pro impregnaci plastů a hadic v motorovém prostoru, spodních plastových lišt a difuzorů, na plastové mřížky masky, mřížky nárazníků, mřížky kolem mlhových světel, na nárazníky a také na zástěrky kol. A v interiéru na přístrojové desky a panely, dveřní panely, koženkové potahy, gumy skel, gumové koberce a obvodové těsnění dveří. Zamezuje vrzání a přimrzání gumových těsnění k obvodu dveří.

Více informací

Butter Wet Wax - přírodní karnaubský vosk

BUTTER WET WAX - tento jedinečný, revoluční přípravek s obsahem přírodního 100% karnaubského vosku po aplikaci a dokonalém rozleštění speciální mikroutěrkou poskytuje bezkonkurenční hluboký lesk s efektem mokrého povrchu. Velmi lehce se aplikuje ("jako máslo"), stejně tak se snadno rozlešťuje a zároveň poskytuje velmi dlouhou impregnaci. Tato zušlechtěná směs přírodního karnaubského vosku, polymerů a pryskyřic zanechá automobil či motocykl zářící, jako by byly právě umyté. Butter Wet Wax je nejjemnější a nejsnadněji aplikovatelný vosk na světě, který se dá aplikovat i když je umytý lak ještě mokrý.

Více informací

Total Interior Cleaner & Protectant

Univerzální, čistič a účinný impregnační přípravek na všechny povrchy a materiály v interiéru automobilu. Odstraňuje prach z palubní desky, tělesný pot a mastnou špínu z kožených sedadel i čalounění. Čistí autoskla, zrcátka, znečištěné autokoberce, otisky prstů z navigačních panelů i palubní desky bez šmouh a skvrn. Chrání před agresivním UV a IR slunečním zářením, popraskání, vyblednutí a změně barvy.

Více informací

Obsah balení

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: