HydroSlick Intense Gloss SiO2 Ceramic Coating HyperWax (16 oz)

Sleva! HydroSlick Intense Gloss SiO2 Ceramic Coating HyperWax (16 oz) Zobrazit větší

WAC 229 16

SKLADEM

Skutečný keramický povlak s hydrofobními vlastnostmi,jednoroční ochranou,křišťálovým leskem.Aplikuje se stejně jako vosk,poskytuje životnost a ochranu jako keramika. Hydrofobí vrstva odpuzuje nečistoty,chrání proti UV,usnadňuje sušení, udržuje povrch déle čistý a lesklý.HydroSlick lze aplikovat opakovaně podle potřeby na všechny lesklé,lakované povrchy,sklo,světlomety,leštěná a chrom. kola.

Více informací

999 Kč
(s DPH)

-265 Kč

1 264 Kč

HydroSlick je skutečný keramický povlak, který poskytuje bezkonkurenční až jednoroční ochranu, brilantní, křištálový lesk ve snadno použitelném keramickém gelu! Je vůbec první HyperWax - který dodává dokonalý lesk s hydrofobními vlastnostmi, aplikuje se stejně snadno jako vosk, poskytuje životnost a ochranu jako keramika. HydroSlick je skutečný keramický povlak stejně jako HydroCharge, ale tato technologie je nabízena poprvé v suspenzním gelu. HydroSlick lze aplikovat na všechny lesklé, lakované povrchy, sklo, světlomety, leštěná a chromovaná kola.
HydroSlick se nepodobá žádnému produktu, který jste kdy použili - je to nový produkt, který si skutečně zaslouží svou vlastní kategorii! HyperWax je kombinace snadného použití vosku s dlouhou životností a intenzivním, krystalickým hyper-leskem keramiky. HydroSlick používá nejnovější technologii suspenze gelů SiO2, aby zcela přepracoval složení keramického povlaku a znovu ho vytvořil jako velmi uživatelsky přívětivý a odolný povlak, který může použít kdokoli. HydroSlick není vosk, je to vůbec první HyperWax!HydroSlick je skutečný keramický povlak vytvořený tak, aby poskytoval hladký a křišťálově lesklý povrch. Tento odolný štít s vysokou vodoodpudivostí dokonale chrání  před znečištění silniční špínou, vodními skvrnami, ptačí trusem, zažíráním kontaminací a UV zářením až po dobu jednoho roku. HydroSlick přináší revoluci v oboru tím, že poskytuje vynikající lesk, snadnou aplikaci podobnou aplikaci vosku, dlouhou životnost a dokonalou ochranu keramiky. Tento hybridní produkt, který kombinuje to nejlepší z vosku a keramiky nemá žádné nevýhody.

 

 
VÝHODY TOHOTO PRODUKTU:

 • snadno použitelný přípravek s obsahem keramických nanočástic SiO2 (oxid křemičitý), který vytváří na povrchu laku jemný film s keramickou ochranou s neuvěřitelným leskem
 • tato nejnovější technologie poskytuje hluboký lesk na každé barvě laku, extrémní hydrofobní vlastnosti a trvalou ochranu s jednoduchým použitím. Stačí nanést na povrch aplikátorem a mikrovláknovou utěrkou rozleštit stejně jako vosk.
 • poskytuje všechny výhody tradičního keramického povlaku bez vysokých nákladů
 • pokročilá technologie, kterou může snadno aplikovat kdokoliv během několika minut a také několikrát po sobě
 • na povrchu laku bez nanesené keramické vrstvy, vosku a sealantu vytváří ochranu. Již nanesenou keramickou vrstvu, vosky, sealanty, glazury oživuje a podporuje její zářivý lesk
 • chrání proti UV a IR slunečnímu záření
 • vytvořená hydrofobí vrstva odpuzuje nečistoty, usnadňuje sušení auta po umývání, udržuje povrch automobilu déle čistý a lesklý

  POUŽITÍ PŘÍPRAVKU :

  - povrch automobilu je nutné před aplikací přípravku dokonale umýt      

  - při ručním mytí používáme mycí vědro Heavy Duty Detailing Bucket (ACC103) a mycí rukavice (MIC 499MIC 498 anebo MIC 493).
  - poměř ředění – 50ml šamponu HydroSuds anebo HYDRO SUDS CERAMIC CAR WASH SOAP přidáme do 20L vody. Takto vytvořený roztok s vysokou, velmi kluzkou pěnou dokonale umyje a impregnuje povrch laku karoserie automobilu
  - při tlakovém mytí použijeme mechanické napěňovací pistole (EQP 310) anebo (EQP 300) a také TORQ BIG MOUTH FOAM CANNON (EQP322)
  - vozidlo nejdříve opláchněte hadicí proudem vody. Tím odstraníte s povrchu hrubé nečistoty
  - vždy nejprve umyjte šamponem a kartáčem pneumatiky a kola
  - nepoužívejte stejnou houbu a mycí roztok na všechny části vozidla. Pneumatiky a kola myjte odděleně
  - karoserii myjte jinou houbou od shora dolů
  - po celkovém umytí proveďte konečné opláchnutí hadicí a proudem vody
  - celý povrch umytého vozidla osušte Mikroutěrkou Miracle Dryer Absorber Premium (MIC 721) anebo Woolly Mammoth Microfiber Dryer Towel (MIC 1995)

  - přípravek naneste aplikátorem Workhorse Yellow Premium Grade Microfiber Applicator  (MIC299) na povrch. Ihned po nanesení přípravku na povrch karoserie (část po části) je nutné povrch dokonale vyleštit do vysokého lesku Mikroutěrkou MAX 2-Faced Soft Touch (MIC 1001) anebo Mrs. Sasquatch Maximus Microfiber Towel, Pink (MIC 1005). Při nanášení přípravků a leštění postupujte část po části.Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: