Headlight Restorer and Protectant (16 oz)

Headlight Restorer and Protectant (16 oz) Zobrazit větší

GAP 115 16

0811339028159

SKLADEM

Speciální přípravek s obsahem mikroabrasiv a syntetického vosku pro jednoduchou,levnou ruční i strojovou opravu vybledlých,zažloutlých předních světlometů,zadních koncových světel,signálních světel sanitek,policie a hasičských vozidel. Mikroabrasiva odstraní starý,zoxidovaný povrch a syntetický vosk zajistí dlouhodbou ochranu povrchu.Stačí pár kapek na mikrovláknovou utěrku a dokonale vyleštit.

Více informací

714 Kč
(s DPH)

Headlight Restorer and Protectant - speciálně vyrobený přípravek s obsahem mikroabrasiv na jednoduchou, ruční i strojovou opravu vybledlých, zažloutlých předních světlometů, také zadních koncových světel a signálních světel sanitek, policie a hasičských vozidel. Povrch světlometů je citlivý a časem se zamlží, vybledne a zežloutne vlivem UV a působením silničních chemikálií. Takový povrch snižuje svítivost světlometů a tím i Vaši viditelnost. Důsledkem toho může být ohrožena i Vaše bezpečnost. (Objem 473 ml)

Pravidelným používáním tohoto renovačního a impregnačního přípravku zabráníte vážnějšímu poškození povrchu světlometů. Obsažený syntetický vosk vytváří dlouhodobou ochranu povrchu proti oxidaci a po aplikaci budou světlomety neustále křišťálově transparentní. Jednoduchá aplikace pár kapek přípravku na mikrovláknovou utěrku a pouhé přeleštění povrchu. Mikroabrasiva odstraní starý, zoxidovaný povrch a syntetický vosk zajistí dlouhodbou ochranu povrchu


Sluneční světlo a UV poškozuje všechny plastové povrchy. Ultrafialové záření zachycuje plastové polymerní řetězce, což způsobuje chemickou reakci, vzniklá reakce změní čirý plast na matný, postupem času na zažloutlý s hrubým, silně zoxidovaným povrchem. Tuto poškozenou vrstvu je nutné odstranit a plně syntetickým voskem dokonale impregnovat tak aby odolávale všem povětrnostním vlivům. Pokud chcete bezpečně cestovat používejte pravidelně přípravek Headlight Restorer and Protectant. Minimální náklady s maximálním efektem.

 


RUČNÍ RENOVACE A LEŠTĚNÍ SVĚTLOMETŮ

- očistěte oba světlomety od hrubé špíny, zbytků hmyzu a asfaltu
- přípravek důkladně promíchejte protřepáním
- naneste 4 - 5 kapek renovačního přípravku  Headlight Restorer and Protectant na modrý mikrovláknový aplikátor Workhorse Blue Premium Grade Microfiber Applicator (MIC 292)
-
přípravek naneste na povrch světlometu a dokonale vytřete, podle potřeby a stavu povrchu akci opakujte až je světlomet křišťálově průhledný
- poté otřete přebytečné zbytky přípravku Mikrovláknovou utěrkou Monster ExtremeThickness Microfiber (MIC 1100) anebo Workhorse zelená (MIC MGREEN)
- na závěr naneste sealant Jet seal 109 (WAC 118 04) a opět mikrovláknovou utěrkou vyleštěte do vysokého lesku   
STROJOVÉ leštění světlometů za použití orbitální leštičky TORQ 

- očistěte oba světlomety od hrubé špíny, zbytků hmyzu a asfaltu
- přípravek důkladně promíchejte protřepáním
- naneste 4-5 kapek renovačního přípravku  Headlight Restorer and Protectant na bílý leštící kotouč HEXLOGIC BUFX 103 HEX 4
na rotační leštičce TORQ (BUF 501) či (BUF 502) anebo (BUF 503) nastavte stupeň  rychlosti 1 a naneste strojově přípravek na plochu
pro leštění nastavte optimální otáčky dle druhu leštičky a uvedených dat výrobcem
- na leštičku netlačte a kontrolujte jak se mění matná plocha v lesklou a průhlednou
- dokončete leštění bez tlačení až je plocha transparentní a lesklá
- otřete přebytečné zbytky přípravku Mikroutěrkou Monster ExtremeThickness Microfiber (MIC 1100) anebo Workhorse zelená (MIC MGREEN)
- na závěr naneste sealant Jet seal 109 (WAC 118 04) a vyleštěte do vysokého lesku  
UPOZORNĚNÍ: Pokud jsou světlomety silně zoxidované, jejich povrch je narušený a drsný, je nutné ošetřit světlomety za pomoci Easy Grip Hyper Flex Water Spot Sanding Block (FLEX PAD PINK) - set na renovaci matných a zažloutlých světel-blok za za pomoci nalepovacích brousících papírů. A k doleštění povrchu použít strojové leštičky, leštící kotouče a pasty. Pro finální úpravu povrchu a jeho konzervaci použijte přípravek Headlight Restorer and Protectant.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: