GRAY DRIPPING LOGO SHIRT, 2017 EDITION

GRAY DRIPPING LOGO SHIRT, 2017 EDITION Zobrazit větší

NEDOSTUPNÉ

Módní kolekce Chemical Guys Lifestyle 2017 - která barva se k Vám hodí?

Více informací

539 Kč
(s DPH)

Vítejte v kolekci #ChemicalGuysFamily módního oblečení pro rok 2017. Stále nám píšete, že by jste byli moc rádi, kdyby jste mohli mít stylové Chemical Guys Lifestyle trička, které nosí naši kluci, detaileři a krásné dívky na přehlídkách... Přinášíme Vám novou kolekci pro rok 2017 v sedmi barvách, které dokonale vystihnou vaši náladu a pocity.

 

Chemical Guys White T-shirt

Bílá byla vždy symbolem čistoty a záře, proto ji také Chemical Guys představil neoficiálně na SEMA SHOW 2015 v Las Vegas! O rok později šla do výroby a dnes si toto tričko můžete koupit právě i vy. Začněte den s čistým štítem a plní energie vstupte denního světla.

 

Chemical Guys Green T-shirt

Zelená je barva klidu a vyváženosti. Proto v roce 2016 opět na SEMA SHOW v Las Vegas jste mohli vidět toto tričko na spoustě lidech. Jednalo se o omezenou sérii 300 triček, které byly vykoupeny během jediné první otevírací hodiny světového veletrhu.

 

Chemical Guys Lime T-shirt

Vymačkejte limetku, přidejte špetku citrónu a dejte skleničku na EX... Váš výraz dokonale promítne Chemical Guys Lime T-shirt... Pořádnou dávku energie, tak získáte při každém obléknutí, bez pití kyselé šťávy, ale vždy si na ní vzpomenete a dokonale vás vyprovokuje svou energií k pořádným výkonům během všedního dne.

 

Chemical Guys Tyrkys T-shirt

Vystupte z davu a řekněte „Já jsem tady kapitán!“ ten pocit si dobře uschovejte v hlavě a vzpomeňte si na něj vždy, když vás zasáhne neúspěch nebo stres. Hlavu vzhůru a rozum do hrsti, všechny cesty v životě mají řešení a vašim úkolem je najít tu správnou, proto jste dnes kapitán!

 

Chemical Guys Camo T-shirt

Lehko na bojišti, ale pořádně na cvičišti! Úspěch nepřichází sám, ten je třeba si vydřít! Začněte u sebe a nejlépe v naší detailing škole Smart Detailing University, kde vám můžeme pomoct s přípravou na vaše první úspěchy v Detailingu.

 

Chemical Guys Gray T-shirt

Jdete dnes večer do opery? Košili nechte doma. Pod sakem se vám bude dokonale vyjímat Chemical Guys Gray T-shirt šedivé barvy s metalickým odleskem J ... Dnes buďte stylový, avšak zcela vyjímečný než všichni v sále.

 

Chemical Guys GOLD T-shirt

Aby jste zazářili, nestačí vám váš úsměv, ale i vaše úspěchy! Dejte si cíle a splňte je. My v Chemical Guys Family víme, že pokud si stanovíte cíle vyšší než kterých dosahujete, bude se vám úměrně k tomu více dařit, jak v pracovním, tak v osobním životě. Mějte u sebe vždy kapku štěstí se zlatým tričkem od Chemical Guys, které vám pomůže se udržet na vrcholu 365 dní v roce.

 

7 barevných kombinací Vás nenechá ani jeden den ve špatné náladě. Tak se usmívejte s Chemical Guys!

Všechny trička se vyrábí ve velikostech pro pány:

Medium, large, X-large a 2X Large

 

Dámy mohou vybírat z velikostí:

eXtra small, Smal, Medium, large

 

Nasbírejte celou kolekci, nasdílejte ji na váš facebook s označením naší FB stránky a dostanete od nás krásný dárek.

FACEBOOK:

https://www.facebook.com/nanowax.cz/

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: