Big Mouth Max Release Foam Cannon - Napěňovač

EQP 324

SKLADEM

Zcela nový TORQ Big Mouth Max Release Foam Cannon má obrovskou hlavu, obrovská hlavice na láhev a plně nastavitelný proud pěny, vytváří epickou krémovou hustou pěnu pro nejskvělejší, nejbezpečnější a nejzábavnější mytí všech dob!

Více informací

3 199 Kč
(s DPH)

Skvělé funkce:

- Už nebudete potřebovat jezdit na myčku
- Udržuje lak bez poškrábání
- Hustá pěna pomáhá rozpouštět nečistoty a špínu
- Směřuje pěnu tam, kam potřebujete
- Pěnový knoflík Easy Adjust vám dává maximální kontrolu nad pěnou
- Quick Release Connect se připojí během několika sekund
- Díky čiré nádobce je ředění hračkou
- Díky ergonomické rukojeti je pěnění velmi pohodlné
- Technologie Full Flow střílí přes široký ventilátor proud pěny
- Velký ventil nasává tuny vzduchu pro maximální pěnu
- Velké otevírání kanystru se nepřeklopí a zamezí úniku
- Obrovská láhev o objemu 34 oz pomáhá rovnoměrně ředit váš autošampon a umožňuje vám déle pěnit
- Střílí silnou pěnu s pouhými 800 PSI a 1,4 GPM (doporučeno 2,0)

Na velikosti záleží!

Abychom získali velkou pěnu, nahradili jsme každý aspekt Big Mouth pro maximální uvolnění pěny! S neuvěřitelným průměrem 2 “není tato hlava jen naší největší vůbec, je také hladká a snadno uchopitelná pro nejjednodušší a nejpříjemnější provoz. Samotný obvod hlavy pěnového děla je jen začátek.

Zcela nový tvarovaný rámeček Big Blow tvaruje vzduch a pěnu vystupující z trysky a pomáhá jej nasměrovat do ultra širokého proudu, nejsilnější a nejbělejší pěny, jakou jste kdy viděli. Velké hrdlo ultrajasné lahve na těžké nádoby o objemu 34 oz dělá ředění hračkou, nepřeklopí se a pomáhá rovnoměrně ředit váš autošampon, a to vše usnadňuje čištění.

Technologie Full Flow!

Máte obrovský náklaďák nebo malé sportovní auto?

Bez ohledu na velikost vašeho vozu použijte funkci širokého ventilátoru technologie Full Flow k jednoduchému pokrytí obrovských automobilů, SUV, nákladních automobilů, RV, plotů, stěn atd. Jediným pohybem otočte tryskou a vystřelte koncentrovaný proud pěny, pěňte do těžko přístupných oblastí, jako jsou např. podvozky.

Silná pěna nejen uvolňuje a zapouzdřuje abrazivní nečistoty a špínu, ale také maže povrch pro hladké otírání vaší rukavice bez škrábanců. Quick Release Connect vám zajistí rychlé pěnění, není třeba šroubování, řezání závitů nebo jiných úprav!