HYDROINTERIOR CERAMIC INTERIOR QUICK DETAILER

SPI 227 16

SKLADEM

Čistič na všechny povrchy interiéru s obsahem nanočástic SiO2 a aktivních polymerů.Tento rychlý detailer dokonale čistí,dlouhodobě chrání před UV, zabraňuje usazování prachu a znečištění. Obnovuje původní vzhled,vytváří nemastný povrch s matným,tmavým efektem.Nanesený keramický povlak a jeho samočistící efekt pomáhá snadněji se zbavit nečistot.Udržuje svěží a čistý interiér bez zápachu.

Více informací

780 Kč
(s DPH)

ČISTOTA A OCHRANA TAM KDE NA TOM NEJVÍCE ZÁLEŽÍ

Dlouhý čas který strávíte v interiéru vozidla při cestování může být ještě příjemnější. Je dokázané, že čistota a aromaterapie napomáhá účinně zlepšit stav mysli i těla a tím přispívá k pohodlí a bezpečnosti při cestování. Vyčistěte a zároveň ochraňte svůj interiér před prachem, špínou, mastnotami a UV zářením přípravkem HydroInterior

Tato technologie s obsahem nanočástic SiO2 a aktivních polymerů je navržena tak, aby poskytla maximální čistící efekt a největší možnou ochranu na všech površích interiéru. Tento revoluční, rychlý interiérový detailer neodstraňuje jen lehký prach, otisky prstů, šmouhy a špínu. Jakmile jej nanesete na povrch, vytvoří keramický povlak se samočistícími vlastnostmi na kterém neulpívají nečistoty a snadněji se čistí. Obnovuje původní vzhled, vytváří na dotyk nemastný povrch s matným efektem a interiér je jako nový.  

HydroInterior je vyvinut tak, aby čistil i chránil a zároveň pomáhal udržovat svěží a čistý interiér bez zápachu. (Obsah balení 473 ml)


UNIVERZÁLNÍ ČISTIČ A OCHRANA PRO VŠECHNY POVRCHY V INTERIÉRU

HydroInterior Ceramic Detailer je nejuniverzálnější, rychlý detailer na čalouněné materiály, také k čištění a ochraně tvrdých povrchů včetně plastů, lakovaných plastů, vinylu, imitace kůže, dveřních panelů a dalších. Přidejte jednoduše a rychle ochranu všem povrchům v interiéru automobilu.


SKVĚLÉ VLASTNOSTI TOHOTO REVOLUČNÍHO PŘÍPRAVKU

- univerzální čistič a keramická ochrana proti špíně a všem povětrnostním vlivům
- odstraňuje rychle lehký prach, otisky prstů, šmouhy a kontaminace
- chrání povrchy před škodlivými účinky UV+IR záření, vyblednutím a popraskáním
- usnadňuje čištění a udržuje ošetřené komponenty v interiéru déle čisté
- rychlá a snadná aplikace na všechny části interiéru s odolností keramiky
- po aplikaci je povrch suchý, není mastný a nelepí seOCHRAŇTE INTERIÉR VE VAŠEM VOZIDLE

HydroInterior  Ceramic Detailer – tato technologie s využitím speciálních čisticích prostředků, polymerů a nanočástic SiO2 poskytuje vzhled nového  povrchu s matným finálním efektem a extra dlouhodobou ochranou. A také samočistící vlastnosti které pomáhají zabránit ulpívání prachu i kontaminací a udržují interiér déle čistý!

NÁVOD K POUŽITÍ:

- dokonale vysajte plochu pro odstranění hrubých něčistot a volných částeček špíny vysavačem
- nastříkejte přípravek na povrch 
- Mikroutěrkou Workhorse (MIC MYELLOW) či Gordo (MIC 333) anebo ULTRA FINE TOWEL BLUE (MIC 102) VYTÍREJTE OŠETŘOVANOU PLOCHU pohyby ve tvaru kříže 
Mikroutěrku 2 x přeložte, při čištění a vytírání ji otáčejte, aby jste využili všechny čisté, duté vlákna, které do sebe nabírají uvolněné nečistoty z povrchu 

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: