Detailing sada pro Vaše auto

KIT VIR773

SKLADEM

4 890 Kč
(s DPH)

Organizér a taška do kufru auta

- řada Arsenal Range je velká taška o rozměrech 21 "x 12" x 14 ", do které se vejde vaše leštička, chemikálie, doplňky, oblečení, obuv a další, takže jste vždy připraveni na své další dobrodružství!

Čistič disků kol,pneu a poklic STICKY CITRUS

- Gel konzist. pH neutrální,nežíravý,vyrobený z přírodních Citrusových výtažků,obohacených o kyslík.Vytváří bohatou pěnu.Nestéká s povrchu,mytí bez mechanického drhnutí,neškrabe ošetřované povrchy.
Odstraňuje ihned brzd.prach,silniční špínu,kontaminace.Max.šetrný k povrchu kol lakovaných,chromovaných,nerezových a kompozitových.Pro kola potažené Wrap fólií.Vůně citrusu.

EXTREME V.R.P. DRESSING SUPER SHINE

- krémový dressing - oživovač gumy, plastů a vinylu v interiéru i v exteriéru. Proniká do povrchu, vyživuje a chrání před stárnutím, zmatněním, zkřehnutím, ztrátou pigmentu a popraskáním. Chrání proti UV a dlouhodobě impregnuje. Zabraňuje stárnutí a změně barvy povrchu.

Lightning Fast Stain Extractor

- účinný, rychlý čistič a dokonalý odstraňovač zažraných lokálních skvrn z potahů sedadel, autokoberců, čalounění dveří, plátěných střech a ostatních textilií. I pro celoplošné čištění. Je to 100% koncentrát který odstraní rychle zažranou špínu, mastnoty, skvrny od kávy, nápojů, zvratky a zvířecí výkaly. Obsahuje antibakteriální enzymy, které dezinfikují a odstraňují zápachy z interiéru. Čistí snadno i nejodolnější skvrny bez poškození povrchu. Stačí nastříkat a setřít.

Watermelon Snow Foam Auto Wash Cleanser

- speciální autošampon limotované edice s jemnou aktivní čistící pěnou, s výrazným antibakteriálním účinkem a s dlouhodobě trvající vůní čerstvě nakrájeného melounu. Vhodný také na mytí ložných prostorů PicUpů, nákladových prostorů dodávek, gumových koberců uvnitř automobilů, gumových podlah a všude tam kde potřebujete rychle a efektivně s příjemnou vůní odstranit všechny nečistoty. Vhodný pro ruční i strojové tlakové každodenní mytí. Je pH neutrální, nesmívá nanesené vosky, sealanty a glazury. 

HYBRID V7 - OPTICAL SELECT

- High Gloss Spray Sealant & Detailer - speciální sealant nové generace, který okamžitě vytváří vysoký lesk s dlouhodobou ochranou proti UV záření, slouží k rychlému odstranění otisků prstů, vodních skvrn a silničních nečistot. Je vyrobený speciální nanotechnologií která okamžitě navazuje na jakýkoli povrch. Je více zaměřený na maximální lesk a dlouhodobou ochranu.

BUTTER WET WAX

- tento jedinečný, revoluční přípravek  s obsahem přírodního 100% karnaubského vosku po aplikaci a dokonalém rozleštění speciální mikroutěrkou poskytuje bezkonkurenční hluboký lesk s efektem mokrého povrchu. Velmi lehce se aplikuje ("jako máslo"), stejně tak se snadno rozlešťuje a zároveň poskytuje velmi dlouhou impregnaci až po dobu jednoho roku. Tato zušlechtěná směs přírodního karnaubského vosku, polymerů a pryskyřic zanechává automobil či motocykl zářící, jako by byly právě umyté. Butter Wet Wax je nejjemnější a nejsnadněji aplikovatelný vosk na světě, který se dá aplikovat i když je umytý lak ještě mokrý.

Total interior Cleaner & Protectant

-  je jediný univerzální výrobek pro rychlé čištění a impregnaci všech povrchů a materiálů interiérů automobilů. Tento jemný a účinný přípravek je vyroben k čištění jakéhokoli tvrdého, měkkého, čirého anebo lesklého vnitřního povrchu. Za použití mikrovláknové utěrky odstraňuje prach z palubní desky, čistí autoskla, zpětné zrcátka, odstraňuje pot a mastnou špínu z kožených sedadel i čalounění bez šmouh a skvrn. Odstraňuje také nečistoty a skvrny z koberců, podlahových koberců, zbytky nápojů, také otisky prstů z navigačních panelů i palubní desky. Tento inovativní čistič obsahuje UV blokátory které pomáhají chránit vnitřní části automobilu před agresivním UV a IR slunečním zářením. Zabraňuje popraskání a vyblednutí změně barvy plastových palubních desek, dveřních panelů, plastových držáků, středových konzolí či slunečních clon.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: