Hydrocharge Ceramic Spray Coating

Sleva! Hydrocharge Ceramic Spray Coating Zobrazit větší

WAC 230 16

SKLADEM

Revoluční sprej s obsahem keramických nanočástic SiO2 (oxid křemičitý).Vytváří lesklou keramickou, extrémně hydrofobní ochranu až po dobu jednoho roku.Poskytuje všechny výhody klasického keramického povlaku a hluboký lesk na každé barvě laku.Zamezuje poškrábání a tvorbě hologramů.Oživuje nanesenou keramickou vrstvu,vosk anebo sealant a podporuje jejich zářivý lesk.

Více informací

999 Kč
(s DPH)

-265 Kč

1 264 Kč

HydroCharge je revoluční a snadno použitelný sprej s obsahem keramických nanočástic SiO2 (oxid křemičitý). Nanesený jemný film vytváří lesklou keramickou ochranu až po dobu jednoho roku. Poskytuje všechny výhody keramického povlaku, hluboký lesk na každé barvě laku, extrémní hydrofobní vlastnosti a trvalou ochranu s jednoduchým použitím. Udržuje povrch automobilu déle čistý a lesklý. Na neošetřeném laku vytváří lesklý, hydrofobní povrch. Již nanesenou keramickou vrstvu, vosk anebo sealant oživuje a podporuje jejich zářivý lesk.
Tuto pokročilou technologii může snadno aplikovat kdokoliv během několika minut. Stačí nastříkat na povrch a mikrovláknovou utěrkou rozleštit. (Obsah 473ml)

HydroCharge Ceramic Spray Coating - je revoluční keramické ošetření laku ve spreji s velmi jednoduchou aplikací. Poskytuje všechny výhody keramického povlaku bez vysokých nákladů, ztráty času a technických obtíží jako u aplikace klasických keramických povlaků. Už není potřeba profesionála k získání trvalé ochrany, extrémních hydrofobních vlastností a vysokého lesku. Stačí nastříkat na povrch laku a mikrovláknovou utěrkou rozleštit. Díky pokročilé chemii může kdokoli snadno aplikovat HydroCharge během několika minut.

Na první pohled se může zdát být povrch laku hladký, ale pokud jej důkladně analyzujete, jeho povrch je ve skutečnosti extrémně nerovný a pórovitý. Na silnicích a v ovzduší je rozptýleno velké množství kontaminací,silniční špíny, prachu z brzdových destiček, průmyslového spadu, vodních skvrn, dehtu, téru a dalších nečistot. Tyto kontaminace snadno přilnou k povrchu porézního laku a zažírají se do jeho pórů. Hrubší, abrazivní nečistoty poškozují jeho povrch a vytváří hologramy při mytí. HydroCharge vytvoří ihned vrstvu keramiky, která tento povrch ihned srovná, ten je poté jednotný a hladký. Nanesená keramická mikro vrstva chrání povrch laku před abrazivními nečistotami a dokonale zabraňuje zažírání silničních kontaminací. Takto ošetřený povrch odpuzuje vodu, která vytváří korálky a s nečistotami volně klouzá s povrchu pryč. Povrch zůstává čistý a zářivě lesklý.

VÝHODY TOHOTO PRODUKTU:

 • snadno použitelný sprej s obsahem keramických nanočástic SiO2 (oxid křemičitý), který vytváří na povrchu laku jemný film s keramickou ochranou s neuvěřitelným leskem až po dobu jednoho roku
 • tato nejnovější technologie poskytuje hluboký lesk na každé barvě laku, extrémní hydrofobní vlastnosti a trvalou ochranu s jednoduchým použitím. Stačí nastříkat na povrch a mikrovláknovou utěrkou rozleštit
 • poskytuje všechny výhody tradičního keramického povlaku bez vysokých nákladů
 • pokročilá technologie kterou může snadno aplikovat kdokoliv během několika minut
 • na povrchu laku bez nanesené keramické vrstvy, vosku a sealantu vytváří ochranu až jeden rok. Již nanesenou keramickou vrstvu, vosky, sealanty, glazury oživuje a podporuje její zářivý lesk
 • chrání proti UV a IR slunečnímu záření
 • usnadňuje sušení auta po umývání, udržuje povrch automobilu déle čistý a lesklý


  POUŽITÍ PŘÍPRAVKU :

  - povrch automobilu je nutné před aplikací přípravku dokonale umýt      

  - při ručním mytí používáme mycí vědro Heavy Duty Detailing Bucket (ACC103) a mycí rukavice (MIC 499MIC 498 anebo MIC 493).
  - poměř ředění – 50ml šamponu HydroSuds anebo HYDRO SUDS CERAMIC CAR WASH SOAP přidáme do 20L vody. Takto vytvořený roztok s vysokou, velmi kluzkou pěnou dokonale umyje a impregnuje povrch laku karoserie automobilu
  - při tlakovém mytí použijeme mechanické napěňovací pistole (EQP 310) anebo (EQP 300) a také TORQ BIG MOUTH FOAM CANNON(EQP322)
  - vozidlo nejdříve opláchněte hadicí proudem vody. Tím odstraníte s povrchu hrubé nečistoty
  - vždy nejprve umyjte šamponem a kartáčem pneumatiky a kola
  - nepoužívejte stejnou houbu a mycí roztok na všechny části vozidla. Pneumatiky a kola myjte odděleně
  - karoserii myjte jinou houbou od shora dolů
  - po celkovém umytí proveďte konečné opláchnutí hadicí a proudem vody
  - celý povrch umytého vozidla osušte Mikroutěrkou Miracle Dryer Absorber Premium (MIC 721) anebo Woolly Mammoth Microfiber Dryer Towel (MIC 1995)

   - přípravek nastříkejte na povrch. Ihne po dokončení nástřiku na karoserii (část po části) je nutné povrch dokonale vyleštit do zářivého lesku Mikroutěrkou MAX 2-Faced Soft Touch (MIC 1001) anebo Mrs. Sasquatch Maximus Microfiber Towel, Pink (MIC 1005).    Při nanášení přípravků a leštění postupujte část po části.
 • objem: 473 ml

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: