Carbon Flex Vitalize Spray Sealant (16 oz)

Sleva! Carbon Flex Vitalize Spray Sealant (16 oz) Zobrazit větší

WAC 207 16

SKLADEM

Nový 100% syntetický,antistatický detailing.sprej.Odstraňuje prach,otisky prstů,ptačí trus,zaschlý hmyz,vodní skvrny.Vytváří ochranu a zářivý lesk na jakémkoliv lakovaném povrchu či nanesené keramické vrstvě na laku.Snižuje tření,vytváří transparentní,ochrannou vrstvu proti poškrábání a UV na všech odstínech laku.Spec.určený pro podporu lesku již naneseného Coatingu-Carbon Flex Protective CG. 

Více informací

692 Kč
(s DPH)

-10%

769 Kč

Carbon Flex Vitalize Spray Sealant - je plně syntetický, detailingový sprej s tekutými lubrikačními polymery, vyrobený na bázi kombinace pryskyřice a akrylových zvýrazňovačů lesku. Odstraňuje dokonale prach, otisky prstů, ptačí trus, zaschlý hmyz  a vodní skvrny. Vytváří zářivý, hluboký lesk s mokrým efektem na jakémkoliv lakovaném povrchu, chromu, nerezové oceli, leštěném hliníku, plastu, imitaci přírodního dřeva a skle. Snižuje tření, vytváří transparentní, ochrannou vrstvu proti poškrábání a UV  na všech odstínech laku. Je vhodný pro všechny odstíny laků. Speciálně vyrobený pro ochranu laku automobilů s nanesenými keramickými povlaky - Coatingem. Podporuje jejich 3-letou trvanlivost na povrchu laku po aplikaci.  (Objem 473 ml)


Carbon Flex Vitalize Spray Sealant - nová technologie, která umožňuje po umytí vozidla velmi rychlou a jednoduchou aplikací zlepšit trvalou ochranu laku. Nanesená vrstva přípravku odolává dlouhodobě všem povětrnostním podmínkám, silniční špíně a jiným kontaminacím. Přípravek je vyrobený tak, aby dokonale fungoval s nanokeramickým přípravkem Carbon Flex Protective Coating, přípravkem Second Skin 6 a také s podobnými keramickými či uhlíkovými výrobky od jiných značek. Dokonale chrání a podporuje také nanesené sealanty, vosky a glazury.

Přípravek je použitelný i na přímém slunci, anebo za zvýšené vlhkosti. Byl navržen a vyroben pro okamžitou potřebu náročných perfekcionistů. Přípravek v balení (473 ml) nezabírá příliš místa v kufru automobilu, je tedy mobilně k dispozici při cestování. Můžete jej použít pro rychlé odstranění ptačího trusu, prachu, hmyzu a vodních skvrn při každém zastavení na parkovišti anebo ihned po ukončení jízdy. Pouhým nástřikem přípravku a vyleštěním mikroutěrkou můžete dosáhnout dokonalé čistoty a vytvoření nádherného hlubokého lesku na laku. 
Ošetřený povrch laku tímto přípravkem získá extrémní "kluzkost" a maximální antistatické vlastnosti, které brání usazování prachu a nečistot. Výrazně také snižuje riziko poškrábání jemné lakované plochy.

Carbon Flex Vitalize Spray Sealant vytváří dokonalý štít, který odpudzuje vodu, silniční nečistoty a prach. Pokud není vozidlo silně znečištěno hrubou špínou můžete přípravkem bez obav odstranit z povrchu laku silniční nečistoty, ptačí trus a prach bez umytí vodou se šamponem. Tato ochranná vrstva umožňuje rychlé a snadné umývání karoserie automobilu.


POUŽITÍ PRODUKTU :

- dokonale umyjte vozidlo, použijte vědro (ACC103) a mycí rukavice (MIC 499, MIC 498 anebo MIC 493) s autošamponem (CWS 301 16) CITRA WASH and Gloss 
- přípravek před použitím důkladně promíchejte protřepáním
-
výhodou je, že přípravek můžete nanášet i na mokrý povrch 
aplikaci rozdělte na jednotlivé části - díly karoserie
- při nanášení přípravků a leštění postupujte část po části
- na povrch laku nastříkejte přiměřeně přípravek 
- pokud ošetřujete lehce znečištěné vozidlo odstraňte Mikrovláknovou utěrkou Happy Ending Edgeless Microfiber Towel (MIC 357) hrubé nečistoty a abraziva
- ihned po dokončení nástřiku produktu na karoserii a odstranění hrubých nečistot (část po části) je nutné povrch dokonale vyleštit  čistou Mikrovláknovou utěrkou Happy Ending Edgeless Microfiber Towel (MIC 358) také MAX 2 - Faced Soft Touch (MIC 1001) anebo Mrs. Sasquatch Maximus Microfiber Towel, Pink (MIC 1005)
VÝHODY TOHOTO PRODUKTU:

 • - odstraňuje rychle a dokonale všechny nečistoty, prach a otisky prstů
  - maximálně univerzální produkt pro všestranné použití
  - nezanechává šmouhy a maximálně zdůrazňuje hloubku a čistotu lesku
  - při aplikaci neškrabe, netvoří hologramy díky speciálním přísadám a emulgační technologii 
  - chrání povrch laků po všechny roční období před působením UV, před poškozením, prodlužuje životnost, zabraňuje předčasnému stárnutí a opotřebení- maximálně snadné použití 
  - pouhým nastříkáním  a setřením Mikrovláknovou utěrkou odstaňuje všechny kontaminace
  - obsahuje vysoce účinné antistatické lubrikující složky snižující tření povrchu až o 75% a ulpívání prachu až o 50%. Povrch je velmi "kluzký" i na dotek ruky
  - použitelný na lakované plochy, stejně tak i na sklo, karbon, laminát a chrom
  - po aplikaci nezůstávají zbytky produktu na gumových, plastových či jiných dílech automobilu
  - je velmi vhodný jako finální produkt nejen pro maximalizaci lesku, ale i pro údržbu a podporu stávající ochranné vrstvy jakéhokoli vosku,sealantu a glazury
  - je k dispozici také v balení (118 ml) a (473 ml) a také (1.892 Litru) 
  - při aplikaci je cítit příjemná vůně
  - speciálně vyrobený pro ochranu laku automobilů s nanesenými keramickými povlaky - Coatingem. Podporuje jejich 3-letou trvanlivost na povrchu laku po aplikaci.
    


UPOZORNĚNÍ :
při následných mytí vozidla po provedené aplikaci vždy používejte pouze šampony z nabídky ChemicalGuys které nesmývají vosky a zvyšují (doplňují) jejich lesk.! A to jsou HYBRID V-7 SHAMPOO (CWS 808 16) a také Mr. PINK SUPER SUDS SHAMPOO  (CWS 402 16) anebo STRIPPER SUDS SHAMPOO (CWS 069 16)

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: