Ošetření pneumatik s vysokým leskem - Blue Guard (16 oz)

Sleva! Ošetření pneumatik s vysokým leskem - Blue Guard (16 oz) Zobrazit větší

TVD 103 16

0816276012155

SKLADEM

Vodě odolný sprej pro rychlé oživení plastů,pneumatik,vinylů v exteriéru a zvýraznění černé barvy.Vyrobený na olejové bázi,obsahuje zesilovače lesku s dlouhou trvanlivostí.Vytváří ochranu proti UV a IR,dlohodobě  impregnuje s finálním vysokým, mokrým leskem se suchým povrchem.Jednoduchá aplikace pouhým nástřikem a setření přebytků produktu Mikroutěrkou.Malá spotřeba produktu s vysokým efektem.

Více informací

290 Kč
(s DPH)

-94 Kč

384 Kč

Blue Guard II Wet Look Premium Dressing - speciální, nový přípravek pro dokonalé oživení povrchu a barvy plastů, pneumatik a vinylů s dlouhodobou impregnací. Vyrobený novou technologií na olejové bázi s vysokým obsahem zesilovačů lesku které zaručují  dlouhou trvanlivost na ošetřeném povrchu.


Nový, vodě odolný přípravek se sprejem pro rychlé oživení povrchu a černé barvy plastů, povrchu pneumatik, vinylů a jiných podobných materiálů. A také k zvýraznění černé barvy na motorech motocyklů a jiných vozidel. Blue Guard je vyrobený novou technologií na olejové bázi s vysokým obsahem zesilovačů lesku které zaručují  dlouhou trvanlivost na ošetřeném povrchu. Vytváří ochranou proti UV a IR, dlohodobě  impregnuje, vytváří finální vysoký, mokrý lesk se suchým povrchem. Jednoduchá aplikace pouhým nástřikem a setření přebytků produktu Mikroutěrkou. Malá spotřeba při aplikaci s vysokým efektem.
Přípravek Blue Guard dokonale oživuje a obnovuje
vybledlé plastové, gumové, vinylové části automobilů a udržuje jejich povrchy v původní kondici. Při aplikaci kondicionér proniká hluboko do povrchu, zaplňuje praskliny, vytváří vysoce odolnou ochrannou vrstvu a dlouhodobě udržuje ideálně hladký povrch. Po aplikaci vytváří vodě odolný, nemastný, tmavě saténový povrch protože obsahuje pouze plastické kondicionéry a esenciální oleje. Zpomaluje blednutí, obnovuje původní barvy plastů, odpuzuje prach a silniční nečistoty. Při pravidelném používání zabraňuje předčasnému stárnutí, popraskání, dokonale chrání proti UV a IR blokátory které jsou v něm obsaženy.


Je speciálně vyroben pro ošetření částí automobilů z gumy, plastu a vinylu :


vybledlé plastové nárazníky a lemy blatníků, čalounění dveří, gumové těsnění a plastové lišty, zpětné zrcátka, okenní lišty a sametky, pneumatiky, plasty v motorovém prostoru a další plochy karoserie.

POUŽITÍ PRODUKTU :

 • dokonale umyjte vozidlo, anebo jeho části které chcete ošetřit. Použijte vědro (ACC103) a mycí rukavice (MIC 499, MIC 498 anebo MIC 493) s autošamponem STRIPPER SÜDS SHAMPOO (CWS 069 16) který nesmývá vosky a glazury
 • odstraňte zaschlé zbytky hmyzu z laku přípravkem (CWS 104 16) BUG AND TAR WASH ředěným 1 : 6 ( 1 díl přípravku)
 • všechny zbylé nečistoty a skvrny odstraňte detailně i z plastových, gumových a vinylových částí čistícím přípravkem (SPI 993 16) NONSENSE-Surface Cleaner mikroutěrkou (MIC MGREEN) WORKHORSE GREEN
 • ošetřované části dokonale zbavte před použitím přípravku všech asfaltových skvrn přípravkem Adhesive Remower (TW OCHP 3102) 
 • nastříkejte přípravek Blue Guard II Wet Look Dressing přímo na ošetřovaný povrch, nechejte chvíli působit a poté rozetřete po povrchu černou Mikroutěrkou  Workhorse (MIC 353) anebo Mikroutěrkou Monster Edgles (MIC 805)
  UPOZORNĚNÍ : 

  Při následných mytí vozidla po provedené aplikaci vždy používejte pouze šampony z nabídky ChemicalGuys které nesmývají nanesené přípravky a zvyšují (doplňují) jejich lesk.! A to jsou HYBRID V-7 SHAMPOO (CWS 808 16) a také Mr. PINK SUPER SÜDS SHAMPOO  (CWS 402 16) anebo STRIPPER SÜDS SHAMPOO (CWS 069 16)Chemical Guys Blue Guard


VÝHODY TOHOTO PŘÍPRAVKU:

 • pravidelně ošetřovaní pneumatik, vinylů a plastů tímto přípravkem celkově zlepšuje vzhled  automobilu. Části po aplikaci vypadají lépe než nové a nikdy nestárnou
 • čistí, oživuje a udržuje exteriérové plasty, gumy, vinyly v původní barvě a stálé kondici
 • zvyšuje účinnost těsnících gumových a plastových dílů karoserie
 • tento přípravek zabraňuje předčasnému stárnutí povrchů vlivem UV a IR
 • snadná aplikace bez potřeby dalšího rozlešťování s dokonalou obnovou dřívějšího lesku
 • poskytuje tmavý sametový lesk a ošetřené části jsou jako nové
 • tento renovátor plastů je antistatický, odpuzuje prach a nečistoty
 • aplikaci můžeme provádět při vysokých, nízkých teplotách a také  na přímém slunci
 • povrch materiálů je po aplikaci impregnace BLUE GUARD stejnobarevný, bez skvrn a šmouh
 • k dispizici v objemu 4 oz a 16 oz

 • objem: 473 ml

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: