Ošetření a oživení plastů - Silk Shine (16 oz)

Ošetření a oživení plastů - Silk Shine (16 oz) Zobrazit větší

TVD 109 16

0816276010182

SKLADEM

Přípravek pro oživení a impregnaci plastů, gumy a vinylu s dlouhodobou trvanlivostí. Zabraňuje stárnutí, odpuzuje prach a poskytuje dokonalou ochranu proti UV a IR.

Více informací

384 Kč
(s DPH)

SILK SHINE SPRAYABLE DRESSING NATURAL SHINE W / Weather - Tek Protectant

Silk Shine Dressing je nový přípravek s vůní NEW CAR speciálně určený k ošetření povrchů pneumatik vinylových, pryžových a plastových dílů v interiérech a exteriérech automobilů. Neobsahuje žádná rozpouštědla ani VOC. Po ošetření vytváří nemastný, suchý, tmavě saténový povrch protože neobsahuje žádné silikony a tuky. Zpomaluje blednutí a obnovuje původní barvy plastů. Při pravidelném používání zabraňuje předčasnému stárnutí, popraskání, dokonale chrání proti UV a IR blokátory, které jsou v něm obsaženy a chrání proti znečištění. Snadno udržuje materiály v původní kondici a dlouhodobě udržuje ideálně hladký povrch. Odpuzuje prach a drobné částice. Povrchy ošetřené tímto přípravkem při dalším ošetření vyžadují méně času. Je vhodný pro všechny typy pryžových a plastových povrchů. V interiéru se používá na přístrojové desky, konzoly, výplně dveří, lišty a těsnění. Je ideální pro ošetření venkovních plastů, k ochraně nárazníků, zpětných zrcátek, pneumatik, těsnění oken a vinylových střech. Tento takzvaný "inteligentní obvaz" - ochrana se snadno aplikuje.

POUŽITÍ PŘÍPRAVKU:

Nanesete malé množství přípravku rovnoměrně na ošetřovaný povrch rozprašovačem, mikroutěrkou anebo aplikační houbičkou UFO a vytřete do sucha mikroutěrkou MF FlufferEl Gordo anebo Monster. Čím více lesku požadujete, tím méně budete muset vytírat přípravek do sucha po jeho aplikaci. Silně znečištěné části karoserie je nutné před použitím přípravku Silk Shine Sprayable Dressing dokonale vyčistit přípravkem ChemicalGuys - All Purpose Cleaner anebo ChemicalGuys - Nonsense. Výsledný efekt je přirozený tmavý sametový lesk, ošetřené části doslova září a jsou jako nové. Tyto jednoduché aplikace můžeme provádět při vysokých anebo nízkých teplotách a to i na přímém sluníčku. V případě potřeby proces opakujte pro ještě větší lesk a ochranu.

VÝHODY TOHOTO PŘÍPRAVKU:

  • udržuje plasty, gumy, vinyly v původní barvě a kondici
  • zabraňuje předčasnému stárnutí vlivem UV a IR
  • snadná aplikace a rozleštění
  • poskytuje tmavý sametový lesk a ošetřené části jsou jako nové
  • je antistatický a odpuzuje prach a nečistoty
  • aplikaci můžeme provádět při vysokých i nízkých teplotách i na přímém slunci

  • objem: 473 ml

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: