All Clean Purpose Degreaser-univerzální čistič interiérů,exteriérů,antistatický,rychle vysychá a dlouhodobě impregnuje

SKLADEM

Univerzální,rychlý čistič kompletních interiérů,potahů sedadel,gumových a textilních koberců,přístrojových desek,plastových výplní dveří,mezidveřních prostor,také všech jiných povrchů automobilu.Dokonale odstraňuje všechny zažrané nečistoty,je antistatický,rychle vysychá,dlouhodobě impregnuje,navrací materiálům jejich původní barvu.Malá spotřeba 100% koncentrát - ředitelný až 1:10 100%.

Více informací

255 Kč
(s DPH)

All Cleaner Purpose Degraser - speciální, univerzální čistič na všecny části interiérů a exteriérů. Odstraňuje zažranou nečistotu, je antistatický - odpuzuje prach, dlouhodobě impregnuje a navrací materiálům jejich původní barvu. Vhodný pro vinyl, plast, lakované části, motorové prostory, textil, sklo, koberce, pneumatiky, pryže, textilní potahy sedadel a jiné znečištěné povrchyAll Clean je univerzální čistič kompletních interiérů, také exteriéru a všech suvisejících povrchů. Dokonale odstraňuje zažranou nečistotu, je antistatický - odpuzuje prach, dlouhodobě impregnuje a navrací materiálům jejich původní barvu. Tento dokonalý univerzální čistící přípravek se sprejem je vhodný na vinyl, plast, lakované části, motorové prostory, textil, sklo, koberce, pneumatiky, pryže, textilní potahy sedadel a jiné znečištěné povrchy. Čistí a zároveň dlouhodobě impregnuje přístrojové desky a všechny plasty interiérů, motorů, sedadla a textilní výplně dveří, mezidveřní prostory, zavazadlové a motorové prostory. Čistič interiérů a exteriérů, zamezuje dlohodobě usazování prachu a mikročástic na povrchu. Čistí bez nepříjemného zápachu, který je typický pro všechny čisticí prostředky a zanechává příjemnou chemickou Éterovou vůni. Zároveň vše dezinfikuje a nezanechává žádné šmouhy a fleky. Navrací materiálům jejich původní vlastnosti a barvu. Je to 100% koncentrát který se musí ředit v poměru 1 : 10 na silně znečištěné povrchy a 1 : 20 na slabě znečištěné povrchy.POUŽITÍ PŘÍPRAVKU:

Použití tohoto speciálního čističe ALL Clean je multifunkční, velmi jednoduché a 100% účinné.
 
čalounění dveří + koberce + plast + vinyl

- dokonale vysajte plochu pro odstranění hrubých něčistot a volných částeček špíny vysavačem
- nastříkat na znečištěný povrch a nechat 30 až 60 sekund působit
- krouživými pohyby Mikroutěrky Workhourse (MIC Myellow) vytvořit na povrchu pěnivý film a opět Mikroutěrkou doporučeným způsobem vytřít.
- tento proces můžete opakovat několikrát až je povrch dokonale čistý a bez nežádoucích lokálních skvrn
- po čistícím procesu doporučujeme vysavačem odstranit uvolněné nečistoty  
- u silně znečištěných povrchů můžete také použít Detailingové kartáče The Nifty Brush (ACC G21) 
- k rychlému a dokonalému odstranění psích chlupů, vlasů a vláken použijte speciální kartáč Professional Rubber Pet Hair Removal Brush (ACC S06) ušetříte spoustu času

přístrojové desky + všechny odkládací prostory + kapsy na dveřích 

- nastříkat na znečištěný povrch a nechat 30 až 60 sekund působit
- krouživými pohyby Mikroutěrky Workhourse (MIC Myellow) vytvořit na povrchu pěnivý film a opět Mikroutěrkou doporučeným způsobem vytřít.
- tento proces můžete opakovat několikrát až je povrch dokonale čistý a bez nežádoucích lokálních skvrn.
- pro čištění mřížek klimatizace, spojů a spár použijte sadu štětců DETAILING BRUSH SET (ACC 406) 
- při čištění odkládacích prostor, přihrádek a kapes ve dveřních používáme štětec The Goat Boar's Hair Detail Brush (ACC S90)
exteriérové části karoserie

- nejdříve odstraňte hrubé nečistoty proudem vody anebo vodou ze šamponem Mr.Pink (CWS 402 16) a mycí rukavicí Chenille Microfiber Premium Scratch (MIC493)
- nastříkejte přípravek  na znečištěný povrch a nechejte 30 až 60 sekund působit, poté setřít zas použití Mikroutěrky Workhourse (MIC Myellow)
Chemical Guys


PŘÍPRAVEK JE
NUTNÉ ŘEDIT PODLE POTŘEBY, STAVU A ZNEČIŠTĚNÍ OŠETŘOVANÉHO POVRCHU:

Pokud není povrch silně znečištěn ředíme v poměru           1 : 20 (1díl přípravku a 20 dílů vody)

Při silném znečištění povrchu ředíme koncentrát v poměru 1 : 10 (1díl přípravku a 10 dílů vody)

Při odstraňování silně zažraných hrubých nečistot, na podvozku, pneumatikách a motorech použijte 100% koncentrát

Pro rychlejší odpaření a vyschnutí prostředku, a hlavně tam kde pro velké znečištění musíme čistící proces několikrát opakovat můžete použít horkovzdušnou pistoli a z bezpečné vzdálenosti 40 cm čištěný povrch rychle vysušit.

UPOZORNĚNÍ :

Při čištění textilních potahů sedadel a čalounění doporučujeme provést nejprve test na zadní spodní straně sedadla.!!

Chemical Guys

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: