Leather Conditioner (16 oz)

Leather Conditioner (16 oz) Zobrazit větší

SPI 401 16

0816276018928

SKLADEM

TOP přípravek-impregnuje kůži,čistí potahy sedadel a interiéry ze všech druhů přírodní kůže,také povrchy z umělé kůže a vinylu.Extra silná ochrana proti UV.Zabraňuje blednutí,ztvrdnutí a opraskání.Povrch je po ošetření uvolněný,měkký,velmi vláčný,máte pocit že opět sedíte v novém vozidle.Zároveň dlouhodobě impregnovaný a odolný proti špíně.Také na kožené boty,tašky,peněženky a čalouněný nábytek.

Více informací

549 Kč
(s DPH)

Leather Conditioner - silná impregnace + jemný čistič na sedadla a ostatní části interiéru z pravé kůže. Vhodný také na imitace kůže a všechny vinylové povrchy. Jemně čistí všechny přírodní kožené povrchy a nezbavuje kůži přírodních olejů a vlhkosti. Poskytuje čistý a přirozený vzhled, který není mastný ani kluzký. Povrch kůže bude suchý, zbavený nečistot a ihned použitelný. 


Leather Conditioner je speciální čistící ale hlavně impregnační přípravek, který jemně čistí všechny přírodní kožené povrchy a nezbavuje kůži přírodních olejů a vlhkosti. Při pravidelném používání poskytuje dlouhodobou impregnaci a zabraňuje velmi dokonale silnějšímu znečištění. Přípravek Leather Conditioner je v pH vyváženém poměru a přidává povrchu základní, přírodní živiny, které renovují pravou kůži a její přirozenou vůni. Její povrch je po ošetření uvolněný, měkký, velmi vláčný a máte pocit, že opět sedíte v novém vozidle. Při použití přípravku i na umělé kůže zabraňuje Leather Conditioner jejich vyblednutí a popraskání. Kůže v interiérech automobilů je velmi namáhaná slunečním světlem a Leather Conditioner zaručuje extra silnou ochranu před UV a IR. Je proto ideální prostředek k ošetření kůže Cabrioletů a vozidel, které parkují na přímém slunci a které nejsou garážované. Leather Conditioner dává kůži čistý a přirozený vzhled, který není mastný a kluzký. Po ošetření se přípravek rychle vstřebává a zasychá. Obsahuje speciální složení, brání znečištění a skvrnám, které vznikají každodenním používáním automobilu. Tímto přípravkem můžete bez obav a s vysokým efektem ošetřovat bílé, světlé kožené sedadla a čalounění z pravé kůže. Leather Conditioner v kombinaci s přípravkem Leather Cleaner vyčistí i silně znečištěné povrchy od modrých a barevných Jeans kalhot a bund – což zatím neumí tak dokonale žádný světový přípravek!!!! Vhodný také pro kožené interiéry a sedačky v bytech a komerčních prostorách.Také vhodný na kožené boty,tašky  a peněženky. Po aplikaci je výrazně cítit vůně pravé kůže. 

POUŽITÍ PŘÍPRAVKU :

- u více znečištěných kožených povrchů doporučujeme nejprve dokonalé vyčištění přípravkem Leather Cleaner (SPI 208 16) - neředěný 100% koncentrát. Čistící přípravek pomocí rozprašovače nastříkáme na ošetřovaný povrch a Mikroutěrkou (MIC 354) Workhorse čistíme a zbavujeme povrch zažrané špíny. Mikroutěrku 2x přeložíme a při čištění otáčíme, abychom využili duté vlákna které do sebe nabírají uvolněné nečistoty z povrchu

- u silně znečištěných kožených povrchů doporučujeme použít speciální kartáček z pravých koňských žíní (ACC 663) Master Grip Soft Horse Hair který svými žíněmi dokonale zbaví nečistot i ty nejjemnější vrásky v kůži.

- poté použijte silný impregnační přípravek Leather Conditioner (SPI 401 16) který nanesete hnědým aplikátorem MICROFIBER APPLICATOR  PREMIUM  TAN (MIC 294) rovnoměrněně na vyčištěný povrch a necháte vsáknout. Povrch je suchý a použitelný. 

- takto ošetřené povrchy budou jako nové, měkké, vláčné, také dlouhodobě impregnované a více odolné proti znečištění

VÝHODY TOHOTO PRODUKTU:

  • jemně čistí všechny přírodní kožené povrchy a nezbavuje kůži přírodních olejů a vlhkosti
  • při pravidelném používání poskytuje dlouhodobou impregnaci a zabraňuje velmi dokonale silnějšímu znečištění
  • přípravek je v pH vyváženém poměru, přidává povrchu základní, přírodní živiny, které renovují pravou kůži a její přirozenou vůni která je cítit po aplikaci
  • zaručuje extra silnou ochranu před UV a IR
  • dává kůži čistý a přirozený vzhled, který není mastný a kluzký
  • po ošetření se rychle vstřebává a zasychá
  • vyčistí i silně znečištěné povrchy od modrých a barevných Jeans kalhot a bund
  • je to ideální prostředek k ošetření kůže Cabrioletů a vozidel, které parkují na přímém slunci a které nejsou garážované
  • vhodný také pro kožené interiéry a sedačky v bytech a domech a také dobrý přípravek na čištění kožených kabelek a obuvi.

  • objem: 473 ml

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: