ChemicalGuys-Chenille Microfiber Wash Mitt Blue-měkká mycí rukavice ze 100% Mikrovlákna

ChemicalGuys-Chenille Microfiber Wash Mitt Blue-měkká mycí rukavice ze 100% Mikrovlákna Zobrazit větší

MIC 497

0811339025813

NEDOSTUPNÉ

Měkká,mycí rukavice z modrého 100% Mikrovlákna která je šetrná k povrchu laku,odstraňuje bez poškrabání a poškození špínu,nečistoty, kontaminace z laku, skla a plastů. Nepouští vlákna,udrží spoustu vody se šamponem,zaručuje tak téměř bezdotykové umytí disků bez vytvoření nežádoucích hologramů.Elastická manžeta zajišťuje pevné držení na ruce a neklouže z ruku při mytí automobilu. 

Více informací

363 Kč
(s DPH)

Chenille Microfiber Wash Mitt Blue - Free Wash Mitt - speciální modrá rukavice ze 100% Mikrovlákna pro dokonalé mytí automobilů. Je velmi šetrná, neškrabe povrch a nevytváří nežádoucí hologramy. Nepouští vlákna, udrží spoustu vody se šamponem a zaručuje tak téměř bezdotykové umytí.  Velikost (25 cm x 25 cm) tloučtky 5 cm Velmi měkká, modrá mycí rukavice ze speciálního 100% Mikrovlákna. Vyrobená pro mytí karoserií automobilů, jiných vozidel a ostatních ploch. Při mytí a odstraňování kontaminací, siniční špíny a ostatních nečistot je velmi šetrná, neškrabe povrch a nevytváří nežádoucí hologramy. Elastická manžeta zajišťuje rukavici pevné uchycení na ruce, neklouže z ruky při mytí disků a poklic. Chenille Microfiber Premium Scratch Blue - Free Wash Mitt má neuvěřitelnou absorpci mycího roztoku. Na rozdíl od jiných mycí rukavici Chenille mycí rukavice nabízí bezkonkurenční složení - 70% polyester / 30% polyamid. Je to 100% Mikrovlákno, které si udržuje stejné vlastnosti a hlavně měkkosti  po mnoha mytí a praní. Nepouští vlákna, udrží spoustu vody se šamponem a zaručuje tak téměř bezdotykové umytí.  
VÝHODY MYCÍ RUKAVICE:

- extra měkká, savá a mimořádně šetrná mycí rukavice 
- nepouští vlákna a myje bez škrábanců 
- p
remium elastická manžeta 
- velmi k
valitní materiál 100% Mikrofáze
-
sametový povrch který neškrabe a nevytváří hologramy
- pro praní 
v pračce


UPOZORNĚNÍ:


Při praní v pračce nastavit program vlna při maximální teplotě 40C za použití speciálního přípravku Cleaning Microfiber ( CWS 201 16). Stejně jako u všech produktů z mikrovlákna, nepoužívejte aviváž. Aviváž sníží jejich statické vlastnosti, způsobí nižší schopnost čištění a také ztvrdnutí vláken. Mohou se také sušit v sušičce s nastavenou nízkou teplotou opět odděleně od ostatního prádla. Používejte raději prací přípravek Cleaning Microfiber.

  • Microfiber Cleaning je první prací prostředek na světě pro Mikrovláknové utěrky a aplikátory se svěží dlouhotrvající přírodní vůní, který je vyroben speciálně tak, aby dokonale čistil, pral, regeneroval a prodlužoval životnost Mikrovláknových utěrek či ručníků bez jejich jakéhokoli poškození. Minimální spotřeba přípravku s vysokým čistícím efektem.Teplota při praní maximálně  40C

    322 Kč

    Zobrazit

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: