TORQ Snow Foam Blaster R1 Foam Gun

TORQ Snow Foam Blaster R1 Foam Gun Zobrazit větší

EQP 323

NEDOSTUPNÉ

NAPĚNOVACÍ PISTOLE která vytváří dostatek bohaté pěny a během několika sekund pokryje karoserii celého vozidla.Nepotřebuje tlakové zařízení,stačí připojení na obyčejnou zahradní hadici.Vytvořená pěna drží na laku,přitom rychle odstraňuje všechny nečistoty a kontaminace bez fyzické námahy.Snižuje možnost poškození laku a tvorbu nežádoucích hologramů. Regulace množství pěny.

Více informací

1 429 Kč
(s DPH)

TORQ Snow Foam Blaster R1 Foam Gun - je nová NAPĚNOVACÍ PISTOLE pro všechny nadšence mytí,  která po připojení k obyčejné zahradní hadici rychlospojkou vytváří bohatou pěnu a během několika sekund pokryje karoserii celého vozidla. Vytvořená pěna drží dlouho na laku, přitom rychle a dokonale  odstraňuje všechny nečistoty i kontaminace. Vytváří kluzký povrch, snižuje možnost poškození laku a tvorbu nežádoucích hologramů až o 95% proti klasickému mytí. Zkracuje délku mytí a snižuje vynaloženou fyzickou námahu. K vytvoření pěny a mytí můžete použít kterýkoliv šampon z řady ChemicalGuys. Objem nádobky je (1000 ml). Poměr ředění: 30 - 100 ml šamponu do 1000 ml vody.

K regulaci množství a bohatosti pěny slouží přiložené výměnné trysky 3 barev s rozdílným průtokem vody a jednoduchou manipulací.
Modrá:  pro použití s ​​průměrným tlakem vody (nejpoužívanější)
Žlutá:    pro použití s ​​vysokým tlakem vody
Zelená: pro použití s ​​nízkým tlakem vodyBohatá pěna vyrobená pistolí TORQ Snow Foam Blaster R1 jemně odstraňuje abrazivní částice prachu a silničních nečistot z povrchu, vytváří kluzký povlak po kterém dokonale klouže mycí rukavice  a  tím zabraňuje poškrábání povrchu laku.

Tato napěňovací pistole TORQ R1 nevyžaduje žádné speciální a drahé tlakové myčky anebo zvláštní vybavení. Speciální konstrukce pěnové pistole dokonale smíchá šampon s vodou a vzduchem. Dá se jednoduše připojit rychlospojkou k jakékoli zahradní hadici a je okamžitě funkční.
 


JEDNODUCHÁ REGULACE TLAKU VODY:
Pěnová pistole TORQ Snow Foam Blaster R1 Foam Gun má jednoduchou regulaci množství a bohatosti pěny pomocí přiložených 3 výměnných  trysek. Tyto trysky se vkládají do otvoru tělesa pistole po demontáži nádobky a hadičky, která nasává mycí roztok z nádobky.

TATO PĚNOVÁ PISTOLE JE VHODNÁ PRO MYTÍ OSOBNÍCH AUTOMOBILŮ, OFF ROADŮ, NÁKLADNÍCH AUTOMOBILŮ, LODÍ, ČTYŘKOLEK I MOTOCYKLŮ.

SPECIÁLNÍ KONSTRUKCE:

TORQ R1 má pevnou a odolnou konstrukci, snadnou obsluhu a je vhodná pro profesionály i pro víkendové nadšence. Ergonometrická, pogumovaná a komfortní rukojeť umožňuje pevné uchopení pěnové pistole. Těleso pistole je vyrobené z kvalitních plastů, které odolávají blednutí, nepraskají a mají dlouhou životnost.  Novinkou je filtrační sítko v rukojeti, které zachytí všechny částice a nečistoty obsažené v protékající vodě. Široké dno nádoby zaručuje stabilitu při odložení a nádoba je odolná vůči chemikáliím. Systém jednoduchého připojení rychlospojkou k zahradní hadici usnadní práci a manipulaci s pistolí. Po odšroubování nádoby je možné rukojeť použít jako trysku ke konečnému oplachnutí vodou po mytí.

 


VÝHODY TÉTO NOVÉ NAPĚŇOVACÍ PISTOLE:

 • vytváří bohatou pěnu která drží dlouho na laku, přitom rychle odstraňuje všechny nečistoty a kontaminace
 • volitelná bohatost pěny jednoduchou redukcí tlaku vody pomocí 3 přiložených vyměnitelných trysek 
 • pěna zabraňuje poškození laku a tvorbě nežádoucích hologramů 
 • není potřeba tlakové myčky, stačí připojení rychlospojkou na obyčejnou zahradní hadici
 • zkracuje délku mytí a snižuje vynaloženou fyzickou námahu
 • zaručuje maximální kvalitu mytí 
 • ideální pomocník který umožňuje mytí karoserie během několika minut
 • vhodná a použitelná pro dvojvědrové mytí - tento způsob zabraňující poškrabání a tvorbě hologramů
 • filtrační sítko v rukojeti které zachytí všechny částice a nečistoty obsažené v protékající vodě 
 • kvalitní plasty které odolávají blednutí a nepraskají
 • po odstranění nádobky vhodná k oplach vozidla čistou vodu
 • obsah nádobky 1000 ml
 • pracuje s jakýmkoliv šamponem z nabídky ChemicalGuys
 • odstraňuje rychle zažranou špínu a bláto s karoserie každého vozidla


POUŽITÍ TOHOTO NAPĚŇOVAČE :

 • odšroubujte nádobu na tekutiny od tělesa pistole (rokojeti)
 • naplňte nádobku požadovaným množstvím šampónu v předem zvoleném poměru
 • doplňte nádobku teplou vodou (s teplou vodou jsou lepší napěňovací výsledky)
 • zvolte jednu ze 3 možností výměnných  trysek k regulaci bohatosti a množství pěny
 • přišroubujte opět nádobku k rukojeti/trysce
 • připojte napěňovač rychlospojkou z zahradní hadici


Profesionální detaileři investují do drahých tlakových myček a speciálních filtračních systémů, aby mohli  použít při mytí silné pěnové děla. S TORQ Snow Foam Blaster R1 Foam Gun můžete dosáhnout při umývání Vašeho automobilu téměř stejného efektu, stačí pouze použití  standardní zahradní hadice a této nové pěnové pistole. Jednoduše naplňte nádobku vodou a přidejte do ní 20-40 ml svého oblíbeného šampónu z řady ChemicalGuys. Po umytí karoserie mycí rukavicí odšroubujte nádobku a ostříkněte vozidlo pouze s rukojetí pistole na které je tryska. 


Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: