Chemical Guys

ChemicalGuys-Citrus Wash&Gloss Concentrated Car Wash-hyper koncentrovaný šampon s vysokým čistícím+leštícím účinkem.

CITRUS WASH & GLOSS - autošampón s bohatou pěnou Zobrazit větší

SKLADEM

Hyper koncentrovaný šampon s vysokým čistícím a leštícím účinkem. Obsahuje přírodní citrusové výtažky které dokonale odstraňují zažranou špínu. Při mytí vytváří bohatou pěnu, která rychle a dokonale čistí lak a celou karoserii. Obsažené inovativní syntetické látky zabraňují poškrabání laku vozidla a všech ošetřovaných povrchů.

Více informací

160 Kč
(s DPH)

CITRUS Wash + Gloss - Obsahuje přísady přírodní vosky, který zvyšují lesk všech odstínů laku a chrání jejich povrch. Je pH vyvážený, při nízkém ředění 2000:1 nesmývá již nanesené vosky a vytváří lesklý povrch s hlubokým mokrým efektem. Vhodný pro ruční i strojové tlakové použití ( Objem 470 ml)


Tento nový, hyper koncentrovaný detailingový autošampon obsahuje citrusové výtažky, které svým přírodním vysokým čistícím účinkem dokonale odstraňují zažranou silniční špínu a hrubé nečistoty. Při mytí vytváří velké množství bohaté pěny a bublinek, které rychle pronikají do všech spárů a dokonale čistí lak a celou karoserii. Autošampon maximálně využívá kombinaci bohaté pěny a inovativních syntetických látek které eliminují poškrabání laku při mytí houbou či mycí rukavicí a následné tvorbě nežádoucích hologramů. Jeho nedílnou součástí jsou také speciální přísady, které zvyšují lesk laků všech odstínů, dávají vyniknout jejich barvě, chrání dokonale jejich povrch a impregnují až do dalšího mytí. Lak je po umytí hladký, bez skvrn a šmouh, odolný proti usazování špíny. Mycí přípravek je pH vyvážený, nesmývá již nanesené vosky a vytváří lesklý povrch s hlubokým mokrým efektem bez šmouh a skvrn. Vhodný pro ruční i strojové tlakové mytí
Chemical Guys


POUŽITÍ PŘÍPRAVKU A POMĚRY ŘEDĚNÍ :

Citrus Wash & Gloss Shampoo ředíme tak že jedno víčko (0,03 Litru) smícháme 5 galony (15  Litrů) vody ( poměr 1:2000 ). Je to ideální šampon pro všechny pěnové děla, tlakové myčky, pěnové pistole s tryskou a jiné zařízení, které vytváří bohatou sněhovou pěnu. A také k ručnímu mytí za pomocí vědra Heavy Duty Detailing Bucket kód: (ACC 103) a mycí houby anebo mycí rukavice  Chenille Microfiber kód : (MIC 493). Vhodný pro mytí automobilů, všech jiných lakovaných ploch, skla, laminátu a plexiskla.

 • vždy nejprve umyjte šamponem a houbou pneumatiky a kola.
 • nepoužívejte stejnou houbu a mycí roztok na všechny části vozidla. Pneumatiky a kola myjte odděleně a mytí karoserie proveďte od shora dolů.
 • po celkovém umytí proveďte konečný oplach volně proudící vodou

Chemical GuysVÝHODY TOHOTO PRODUKTU:

 • pH vyvážený vysoce výkonný univerzální čistící přípravek a mycí autošampón který
 • velmi dokonale myje a čistí karoserie vozidel či jiné povrchy z různých materiálů
 • nejnovější technologie s bohatou pěnou a přírodními výtažky z citrusových plodů které rychle odstraňují nečistoty, mastnoty a silniční špínu.
 • obsahuje inovativní syntetické látky které eliminují poškrabání laku při mytí houbou či mycí rukavicí a následné tvorbě nežádoucích hologramů.
 • jednoduchý pracovní postup vhodný pro velmi časté a rychlé umývání
 • nesmývá a podporuje vosky, leštící tmely a leštěnky nanesené při předcházejících ošetřeních
 • vytváří hluboký lesk s mokrým efektem
 • ideální pro ruční mytí houbou i pro profesionální strojové tlakové mytí za použití pěnového děla anebo pistole s tryskou.
 • k dispozici takéve velikostigalon
 • po opláchnutí vodou nezanechává na laku žádné zbytky špíny a šmouhy
 • umožňuje mytí automobilů anebo kamionů na přímém slunečním světle a pouhým opláchnutím odstranit dokonale všechny nečistoty.
 • obsahuje změkčovače vody pro snížení vodních skvrny a minerálních usazenin
 • po celkovém umytí proveďte konečný oplach volně proudící vodou
 • velmi dobrá pořizovací cena a ekonomické velké balení 3,8 LDOPORUČENÍ:

Po umytí a konečném opláchnutí doporučujeme pro rychlé vysušení použít Hydrofobní přípravek After Wash CWS 801 16 který po umytí vozidla dokonale odpuzuje vodu a urychluje proces sušení. Obsahuje pokročilé polymery s mazivy které Lubrikují povrch a vytváří jemnou emulzi která snižuje tření mezi povrchem laku a mikroutěrkou. Zabraňuje tím poškrabání a vzniku hologramů. Předchází vzniku vodních skvrn. Vytváří vysoký lesk a výrazně prodlužuje také životnost nanesených vosků či sealantů.

Chemical Guys

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: