The Best Detailing Kit

The Best Detailing Kit Zobrazit větší

HOL 800

NEDOSTUPNÉ

Přinášíme náš nový kit složený z produktů pro kompletní údržbu vozu jak z venčí tak zevnitř. Obsahuje velmi oblíbené a známe produkty Citrus Wash & Gloss, Butter Wet Wax, Wheel Guard, VRP, Speed Wipe a Leather Conditioner. Kit také obsahuje modrý mikrovláknový aplikátor a oranžovou jemnou mikroutěrku s premiovými vlákny.

Více informací

3 630 Kč
(s DPH)

Autošampon CITRUS Wash + Gloss obsahuje přírodní vosky, který zvyšují lesk všech odstínů laků a chrání jejich povrch. Je pH vyvážený, při nízkém ředění 2000:1 nesmývá již nanesené vosky a vytváří lesklý povrch s hlubokým mokrým efektem. Autošampon maximálně využívá kombinaci bohaté pěny a inovativních syntetických přísad které emulgují hrubé nečistoty, zabraňují tím poškrabání laku a následné tvorbě nežádoucích hologramů při mytí houbou anebo mycí rukavicí . Vhodný pro ruční i strojové tlakové mytí.

BUTTER WET WAX - tento jedinečný, revoluční přípravek  s obsahem přírodního 100% karnaubského vosku po aplikaci a dokonalém rozleštění speciální mikroutěrkou poskytuje bezkonkurenční hluboký lesk s efektem mokrého povrchu. Velmi lehce se aplikuje ("jako máslo"), stejně tak se snadno rozlešťuje a zároveň poskytuje velmi dlouhou impregnaci až po dobu jednoho roku. Tato zušlechtěná směs přírodního karnaubského vosku, polymerů a pryskyřic zanechá automobil či motocykl zářící, jako by byly právě umyté. Butter Wet Wax je nejjemnější a nejsnadněji aplikovatelný vosk na světě, který se dá aplikovat i když je umytý lak ještě mokrý.

Wheel Guard Wheel and Rim Wax - nový, sealant s  vysokým obsahem akrylátů, vyrobený speciálně na povrchové ošetření disků kol. Při aplikaci se spojuje přímo s povrchem a vytváří maximální povrchovou ochranu s vysokým leskem a dlouhodobou, antistatickou ochranou až po dobu 7 měsíců. Snižuje znečištění povrchu brzdovým prachem  až o 75 % a umožňuje snadnější následné mytí pouze vodou se šamponem. Díky vysokému obsahu akrylátových maziv, které snižují tření, nedojde k žádnému poškrábání povrchu. Proto můžete snadno a bezpečně pomocí mikroutěrkou Workhorse Gray (MIC 360) ošetřovaný povrch disků bez obav dekontaminovat a vyleštit. (Objem 237 ml)

EXTREME V.R.P. DRESSING SUPER SHINE - krémový dressing - oživovač gumy, plastů a vinylu v interiéru i v exteriéru. Proniká do povrchu, vyživuje a chrání před stárnutím, zmatněním, zkřehnutím, ztrátou pigmentu a popraskáním. Chrání proti UV a dlouhodobě impregnuje. Zabraňuje stárnutí a změně barvy povrchu.

SPEED WIPE SPRAY QUICK SHINE - rychlý, plně syntetický detailingový spray bez přírodních vosků s vysokým obsahem zvýrazňovačů lesku a polymerů na akrylové bázi. Rychle a snadno odstraňuje silniční špínu a nečistoty, prach, otisky prstů a šmouhy.

Leather Conditioner - silná impregnace + čistič na sedadla, ostatní části interiéru z pravé kůže, imitace kůže a všechny vinyl povrchy

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: