Chubby Supra Microfiber Towel, Red-antistatická Mikrovláknová utěrka-k sušení karoserie,suché stírání prachu,

Sleva! Chubby Supra Microfiber Towel, Red-antistatická Mikrovláknová utěrka-k sušení karoserie,suché stírání prachu, Zobrazit větší

MIC 723

SKLADEM

Odolná,měkká 100% antistatická Mikrovláknová utěrka,vyrobená pro max.výkon na povrchu.Každý 1 cm2 Mikroutěrky obsahuje 38.000 spec.dutých vláken.Jemně jako magnet odstraňuje prach,při sušení karoserie absorbuje až 10-tí násobek tekutin jako je její hmotnost. Speciální,kladně nabité vlákna přitahují tuk,nečistot a prach.Nezanechává šmouhy,zbytky vláken,neškrabe,nevytváří hologramy.Velikost(63x91cm)

Více informací

240 Kč
(s DPH)

-332 Kč

572 Kč

Chubby Supra Microfiber Towel Red - je červená, velmi pevná a měkká 100% Mikrovláknová utěrka, speciálně navrhnutá a vyrobená pro maximální výkon na povrchu vozidla. Je vyrobená z Mikrovláknové směsi, každý 1 cm2 Mikroutěrky obsahuje 38.000 speciálních dutých vláken.Chubby se používá na jemné odstranění prachu s povrchu laku, je antistatická zachycuje jako magnet jeho drobné částečky do dutých vláken. Stejně tak dokonale pracuje po umytí karoserie při jejím sušení protože dokáže absorbovat až 10-tí násobek tekutin než je hmotnost této utěrky. Super mikrovláknová tkanina využívá speciální mikroskopické vlákna které jsou kladne nabité, přitahují tuk, částice nečistot a prachu.Nezanechává žádné šmouhy na povrchu, zbytky vláken, neškrabe a nevytváří hologramy.Velikost (63x91cm)

VÝHODY MIKROVLÁKNOVÉ UTĚRKY:

  • hustá a pevná 100% Mikrovláknová utěrka univerzální k profesionální práci na všech površích 
  • vysoká absopce tekutin, rychle vysušuje povrch laku a skel
  • antistatická jako magnet jemně odstraňuje prach
  • dokonale pracuje na všech vlhkých anebo suchých površích
  • nezanechává na povrchu žádné zbytky vláken 
  • povrch je čistý, lesklý bez skvrn, poškrabání a hologramů
  • konstrukce s obšitými okraji s měkkými lemy 
  • multifunkční využitíUPOZORĚNÍ:

Praní Mikrovláknových utěrek v pračce - program vlna při maximální teplotě 40C za použití speciálního přípravku Cleaning Microfiber (CWS 201 16)Stejně jako u všech produktů z mikrovlákna, nepoužívejte aviváž. Aviváž sníží jejich statické vlastnosti, způsobí nižší schopnost čištění a také ztvrdnutí vláken. Mohou se také sušit v sušičce s nastavenou nízkou teplotou opět odděleně od ostatního prádla. Používejte raději prací přípravek Cleaning Microfiber.

  • Rozměry 63 x 90 cm

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: