TORNADOR FOAM GUN - pěnová pistole - vytváří hustou, pevnou pěnu která dlouho drží na povrchu a čistí silně znečištěné povrchy

TORNADOR FOAM GUN Z-011 Zobrazit větší

TAN 015

4046702011476

SKLADEM

Speciálně vyrobená pěnová pistole která vytváří hustou,pevnou pěnu která dlouho vydrží na povrchu a nestéká.Je určena pro silně znečištěné povrchy v interiérech i exteriérech automobilů.Dokonale rozpouští nečistoty,čistí a myje. Pracuje za použití stlačeného vzduchu s regulací tlakovým ventilem na rukojeti.Součástí balení jsou 2 trysky.

Více informací

3 729 Kč
(s DPH)

TORNADOR FOAM GUN - pěnová pistole která vytváří hustou, pevnou pěnu která dlouho drží na ošetřovaném povrchu a neklesá. Je určena pro silně znečištěné povrchy. Pracuje za použití stlačeného vzduchu z kompresoru s  tlakovým ventilem pro regulaci množství na rukojeti. Součástí balení jsou 2 trysky.


Tornador® FOAM GUN Z011S
je první pěnová pistole která mění částice kapaliny na tuhou, hustou a dlouhotrvající pěnu. Je vyrobená pro všechny druhy intenzivního umývání automobilů  a hlavně tam kde je potřeba vytvořit vysokou pěnu která zůstavá delší dobu na povrchu. Součástí jednoho balení jsou 2 trysky které se připevňují na difuzor. Jedna je úzká a druhá široká. Jsou vhodné na čištění velkých, silně znečištěných ploch jako jsou plachty, skříně a kabiny kamionů, velké plochy karoserií dodávek. Také na umývání kompletních karoserií automobilů, disků kol, silně znečištěných čalounění a koberců v interiéru automobilu. Tornador Air Foamer Foam Gun má obsah nádobky (890 ml) a pevné víčko se závitem.   

VÝHODY TORNADORU : 

- Foam Gun umožní rychlé předmytí vozidla s hustou a vysokou pěnou, která nestéká a zůstává tam kde je potřeba
- pracuje pouze se stlačeným vzduchem z kompresoru a mycími / čistícími přípravky. V interiéru použjte  Fabric Clean (CWS 103) a v exteriéru  použijte autošampon  Honeydew Snow Foam (CWS 110) anebo autošampon Mr.Pink (CWS 402) a další autošampony z nabídky CemicalGuys
- čím vyšší je tlak vzduchu, tím větší je generovaná pěna tohoto snežného děla 
- nikátní systém ve Foam Gun lehce míchá šampón a se stlačeným vzduchem a vytváří bohatou pěnu s vysokým čistícím účinkem
- přesně požadované množství pěny je jednoduše regulovatelné tlakovým ventilem na rukojeti pistole
- Tornador Air Foamer Foam Gun se může použít s jakýmkoliv čistícím přípravkem  z řady ChemicalGuys jako jsou autošampóny, čističe koberců a čalounění. Také s čistícími přípravky na disky kol

UPOZORNĚNÍ :

Před použitím jiných ČISTÍCÍCH A MYCÍCH přípravků je nutné důkladně propláchnou všechny části pěnové pistole čistou vodou. Zabrání se smíchání dvou přípravků s jiným účinkem a specifikací.


POUŽITÍ  TORNADORU FOAM GUN :

- nejdříve vozidlo dokonale opláchnětě hadicí a proudem vody aby jste jej zbavili hrubých nečistot
- exteriér - smíchejte malé množství koncentrátu šamponu Honeydew Snow Foam (CWS 110) anebo Mr.Pink (CWS 402) v nádobce s vodou v poměru 1 : 20 (1 díl přípravku)
- Tornador připojte ke kompresoru se stlačeným vzduchem
- nastříkejte pěnu Tornadorem na celou karoserii vozidla , pneumatiky a disky kol
- umyjte celý povrch vozidla  mycí houbou Big Chubby Microfiber Wash Sponge (MIC 492), také mycí rukavicí Three - Way Premium Wash Mitt (MIC 494) anebo Chenille Microfiber Premium Scratch (MIC 493)
- nepoužívejte stejnou houbu a mycí roztok na všechny části vozidla. Pneumatiky a kola myjte odděleně

- interiér - smíchejte množství koncentrátu čistícího prostředku Fabric Clean (CWS 103) v nádobce s vodou v poměru 1 : 20 (1 díl přípravku)
- vysajte interiér vozidla vysavačem a odstraňte hrubé nečistoty
- nastříkejte pěnu Tornadorem na znečištěný povrch a vytřete poté Mikroutěrkou Workhorse  (MIC MYELLOW) do sucha
- na silně znečištěné místa můžete použít jemný kartáček The Nifty Brush Interior (ACC G21) a opět vytřít do sucha Mikroutěrkou


OBSAH BALENÍ :

Obsahuje dve vyměnitelné trysky které se připevňují k difuzoru přístroje

POUŽÍTÍ PŘILOŽENÝCH TRYSEK :

Úzká tryska
Tornadoru - navrhnutá a vyrobená pro čištění interiéru vozidla. Dokonale čistí za použití přípravku Fabric Clean (CWS 103) čalounění dveří, sedadla, koberce, stabilní čalounění v interiéru a vodící lišty sedadel. Všude tam kde potřeba použít vysokou a bohatou pěnu pro dokonalé vyčištění silně znečistěných částí autromobilů.


Široká tryska
Tornadoru - je  ideální pro všechny exteriéry vozidel. Vytváří více koncentrované pěny aby se déle udržela na povrchu. Čím více koncentrovanější tím menší plýtvání, spotřeba pěny a také produktu. Vysokou pěnu vytváří za použití autošamponů  Honeydew Snow Foam (CWS 110) anebo autošampon Mr.Pink (CWS 402)


Tornador Air Foamer Foam Gun vždy vyrobí
z uvedených koncentrovaných produktů Chemical Guys úžasnou pěnu, která pokryje celý povrch automobilů a zůstavá na něm po celou dobu mytí.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: