Chemical Guys Heavy Duty Detailing Bucket - Clear

Chemical Guys Heavy Duty Detailing Bucket - Clear Zobrazit větší

ACC 104

NEDOSTUPNÉ

Přáli jste si někdy, abyste měli rentgenové vidění, abyste viděli, co se děje uvnitř vašeho kbelíku? Nyní můžete se zcela novým segmentem Clear Detailing Bucket! Je to dokonalý způsob, jak vidět veškerou špínu a nečistoty, které při oplachování mycí rukavice sundáte z auta, zároveň tento kbelík skvěle vypadá!

Více informací

559 Kč
(s DPH)

Použijte tento kbelík k:

- Snadnému zjištění, kdy potřebujete do kbelíku novou mycí vodu...
- Získání jasného pohledu do kbelíku na mytí...
- Skvěle se hodí k DirtTrap filtru pro čištění nečistot...
- Ideální pro metodu dvou kbelíku...
- Žijte svůj životní styl CHemical Guys...
- Díky rukojeti je přeprava hračkou...
- Široký 12 ”průměr pro snadný přístup...
- Kompatibilní se všemi doplňky CHG...

- Skvělý i jako úložný prostor na produkty...

- Vhodný na sezení...

Jasná volba!
Nejste si jisti, zda je čas vyměnit mýdlovou vodu? Čirý kbelík usnadňuje přímé prohlédnutí, abyste přesně věděli, kdy je třeba kbelík vypustit a znovu jej naplnit čistou vodou. Je to nejlepší způsob, jak zajistit, aby vaše mytí zůstalo bez škrábanců. Ponořte si rukavici a sledujte, jak špína a další nečistoty změní váš kbelík z pěkně čiré na tmavou a neprůhlednou barvu!
Skvělý v několika ohledech!

Naplňte vodou, posaďte se na něj nebo jej naplňte svými oblíbenými produkty z Chemical Guys ... Kbelík Clear Detailing je univerzální nástroj, který každý detailista potřebuje ve své garáži! Uspořádejte si svůj arzenál detailů s ručníky v jednom kbelíku, další lahvemi o objemu 16 oz a doplňky ve třetím čirém kbelíku pro snadno přístupný a prostorově úsporný arzenál, který vypadá úžasně, je efektivní a organizovaný. Jasná konstrukce tohoto kbelíku usnadňuje přímý pohled do vašeho kbelíku, takže už nikdy neztratíte ze zřetele svých detailních produktů!

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: