Grit Guard Universal Pad Washer Pad and Wool Cleaner-vědro pro čištění,sušení brousících,leštících,nanášecích kotoučů

Grit Guard Universal Pad Washer Pad and Wool Cleaner-vědro pro čištění,sušení brousících,leštících,nanášecích kotoučů Zobrazit větší

IAI 507

NEDOSTUPNÉ

GRIT GUARD - specální vědro pro renovaci,čištění a sušení brousících,leštících a nanášecích kotoučů  za použití rotační leštičky.Tato nádoba obsahuje speciálně tvarovanou mřížku,víko pro upevnění leštičky s kotoučem.Po jejím spuštění se kotouč sám dokonale vyčistí třením o mřížku a při tom se také vysuší odstředivou silou. Jako čistící roztok přípravek  BASED PAD CLEANER (BUF 333 16)

Více informací

6 985 Kč
(s DPH)

Profesionálům doporučujeme  - nové revoluční strojové čištění kotoučům za pomoci speciálního Detailingového vědra GRIT GUARD UNIVERSAL ( IAI 507) vyrobeného k čištění a renovaci použitých brousících, leštících a nanášecích kotoučů. Tato nádoba obsahuje speciálně tvarovanou mřížku a viko s odklápěcím krytem. Do tohoto víka se zasune leštiška TORQ 10FX, TORQ 22D, TORQ X a po jejím spuštění se kotouč sám dokonale vyčistí o mřížku a také vysuší od středivou silou. Jako čistící roztok při tomto procesu používáme zase přípravek  BASED PAD CLEANER (BUF 333 16)

 Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: