Nice and Wet Tire Shine Protective Coating

Sleva! Nice and Wet Tire Shine Protective Coating Zobrazit větší

TVD SPRAY 101

SKLADEM

Aerosolový přípravek,bohatá pěna která vytváří mokrý,černý lesk s efektem suchého povrchu na pneumatikách,vinylových a plastových částech exteriérů automobilů.Vyrobený na olejové bázi,obsahuje zesilovače lesku,dlouhá trvanlivost.Antistatický,odolný proti UV+IR a špíně.Jednoduchá aplikace pouhým nástřikem a setření přebytků produktu Mikrovláknovou utěrkou.Malá spotřeba produktu s vysokým efektem.

Více informací

427 Kč
(s DPH)

-20%

533 Kč

Nice and Wet Tire Shine Protective Coating  - speciální pěna která okamžitě obnovuje zářivý, mokrý, černý lesk s efektem suchého povrchu. Ideální použítí na pneumatiky, všechny komponenty z plastů, plastové nárazníky, podběhy, mřížky a průduchy nárazníků, masky, motorové prostory, lišty dveří a nárazníků. (Objem 411 g) 


tire trim dressing - long lasting - before and after


Tento univerzální, antistatický přípravek okamžitě po nástřiku vytváří pěnu která ulpí na povrchu, nestéká a nekape. Obnovuje super zářivý, mokrý, černý lesk se suchým povrchem na pneumatikách, vinylu a plastu. Obsahuje olejové zesilovače lesku s dlouhodobou trvanlivostí, které pronikají hluboko do povrchu, vyživují povrch a zanechávají rovnoměrnou vrstvu s vysokým efektem a dlouhou impregnací. Zabraňuje vyblednutí a popraskání povrchu působením škodlivého UV a IR a po ošetření vypadají části jako nové. Přípravek je použitelný nejenom na pneumatiky, ale také pro aplikace na části exteriérových plastů, spodních plastových lišt a difuzorů. Také na všechny gumové hadice a plastové kryty v motorovém prostoru, plastové mřížky čelní masky, mřížky nárazníků a mřížky kolem mlhových světel. Velmi učinný na plastových náraznících a zástěrkách kol.

best super shiny tire dressing - ford f150


Nice and Wet Tire Shine Protective Coating  - speciální aerosolový přípravek - pěna - 
dokonale zabraňuje stárnutí povrchů pneumatik, plastů a vinylů, chrání proti UV a IR a také proti působení žíravých chemikáliím. Působení těchto vlivů způsobuje vyblednutí, zešednutí povrchů a v nejhorších případech jejich popraskání. Pravidelným ošetřováním tímto přípravkem budou části jako nové a odolné proti všem povětrnostním podmínkám. Zářivé černé pneumatiky a plasty celkově zlepší vzhled Vašeho automobilu. 


VÝHODY TOHOTO PRODUKTU :

Velmi jednoduché použití - stačí nastříkat na povrch a setřít Mikrovláknovou utěrkou.

 • pravidelně ošetřovaní pneumatik, vinylů a plastů tímto přípravkem celkově zlepšují vzhled  automobilu
 • pěna je vysoce viskózní, okamžitě vytváří a obnovuje zářivý, mokrý, černý lesk se suchým povrchem
 • rychle se aplikuje, proniká hluboko do struktury materiálu, snadno se roztírá, oživuje a obnovuje všechny černé plastové povrchy
 • dlouhodobě chrání před škodlivým UV+IR zářením následným blednutím a popraskáním 
 • vyrobený na olejové bázi - vytváří na povrchu rovnoměrnou vrstvu
 • po ošetření není povrch mastný a lepivý. Je antistatický, neváže na sebe prach a špínu
 • další údržba takto ošetřených ploch je velmi snadná - stačí nastříkat přípravek a rezetřít mikroutěrkou
 • univerzální použití na pneumatiky, plasty, plastové nárazníky, podběhy, mřížky a průduchy nárazníků, motorové prostory, lišty dveří a nárazníků
 • aplikaci můžeme provádět při vysokých a nízkých teplotách i na přímém slunci
 • velmi malá spotřeba produktu při maximálním efektu
 • k dispozici v objemu (411 g)


POUŽITÍ PRODUKTU :

 • nejprve kola a pneumatiky opláchněte proudem vody aby se rozmočily a smyly hrubé nečistoty. Poté je umyjte šamponem a mycí rukavicí. 
 • na pneumatiky použijte tvrdý kartáč (ACC G02) anebo (ACC G05). Pro malé detaily použijte kartáček (ACC S90).
 • aplikace na plasty a vinyl - dokonale umyjte vozidlo, anebo jeho části které chcete ošetřit. Použijte vědro (ACC103) a mycí rukavice (MIC 499, MIC 498 anebo MIC 493) s autošamponem STRIPPER SÜDS SHAMPOO (CWS 069 16) který nesmývá vosky a glazury
 • odstraňte zbytky hmyzu z povrchu přípravkem (CWS 104 16) BUG AND TAR WASH naředěným 1 : 6 (1 díl přípravku). Zaschlé zbytky hmyzu 100% koncentrátem tohoto přípravku
 • všechny zbylé nečistoty a skvrny odstraňte detailně z plastových, gumových a vinylových částí přípravkem (SPI 993 16) NONSENSE-Surface Cleaner mikroutěrkou (MIC MGREEN) WORKHORSE GREEN
 • ošetřované části dokonale zbavte před použitím přípravku všech asfaltových skvrn přípravkem Adhesive Remower (TW OCHP 3102)
 • přípravek dokonale promíchejte protřepáním 
 • nastříkejte přípravek Nice and Wet Tire Shine Protective Coating ze vzdálenost 15 - 25 cm přímo na ošetřovaný povrch, nechejte chvíli působit a poté rozetřete po povrchu černou Mikroutěrkou Workhourse (MIC 353) anebo Mikroutěrkou Monster Edgelss (MIC 805)

UPOZORNĚNÍ : 

 • přípravek se dá aplikovat i na neumytý povrch ale zkracuje to životnost nanesené vrstvy přípravku
 • Při následných mytí vozidla po provedené aplikaci vždy používejte pouze šampony z nabídky ChemicalGuys které nesmývají nanesené přípravky a zvyšují (doplňují) jejich lesk.! A to jsou HYBRID V-7 SHAMPOO (CWS 808 16) a také Mr. PINK SUPER SUDS SHAMPOO  (CWS 402 16) anebo STRIPPER SUDS SHAMPOO (CWS 069 16)

mini cooper - tire dressing - sprayable dressing

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: