Chemical Guys

Specials

  • 239 Kč
    New

    a pH balanced shampoo with high content of synthetic waxes for stronger and enhanced shine. This nano technology elevates wax or polish protection and is biodegradable, nontoxic, environment-friendly and with no aggressive cleaners. It is fine enough to be used on newly painted or waxed paints. It is suitable for everyday hand wash, as well as pressure...

    239 Kč

About Chemical Guys

If you are interested to order goods to other country, than Czech republic, contact us at e-mail web@triste.cz , we do not ship to coutry, where is official distributor, to other countries shipping and conditions are individual.

společnost Chemical Guys Corporation (detailing shop) se sídlem v Los Angeles - Jižní Kalifornii je globální výrobce světové environmentální autokosmetiky nejlepší TOP kvality, která se řadí mezi nejdokonalejší, nejúčinnější mycí, čistící, leštící, renovační, impregnační a detailingové světové technologie. Své jedinečné evoluční výrobky dodává do většiny zemí světa. Jejími online zákazníky se postupně stali nejenom detailingoví profesionálové, ale i detailingová komunita, entuziasti z řad amatérů a také víkendoví nadšenci. ChemicalGuys (detailing obchod + detailing shop) se specializuje na nejkvalitnější detailingové přípravky na dekontaminaci laku, leštění laku auta, korekční pasty, brousící a leštící kotouče HEX_LOGIC, syntetické Sealanty a impregnační tmely, tvrdé vosky na auto, tekuté vosky na auto, Nano vosky na auto, leštěnky, karnaubské vosky, detailingové spreje, oživovače plastů a gumy, renovátory pneumatik a gumy, glazury, impregnační dresingy, autošampony na mytí karoserie, čističe disků kol, čističe alu kol, přípravky na čištění a impregnaci interiérů aut, interiérové antibakteriální přípravky, vůně do auta, osvěžovače vzduchu a také detailingové a aplikační příslušenství. Po více než 40-ti letech výzkumu a vývoje se společnost Chemical Guys zařadila jako celosvětový lídr v oblasti autokosmetického průmyslu mezi absolutní světovou špičku. A to nejen pro svoje nejlepší výrobky autokosmetiky a detailingu, ale také pro prvotřídní zákaznickou podporu a obrovské znalosti v oblasti detailingu. Chemical Guys je více než značka - je to životní styl který přijali za svůj miliony zákazníků v celém světě, následující a prosazující tento odkaz.

O sortimentu Chemical Guys

Maximální důraz na komunitu a profesionální klientelu se odráží i v designu obalů. Standardizované obaly a velmi strohé etikety by pravděpodobně neobstály v záplavě spotřebitelských značek na pultech obchodů, vytváří však velmi silnou a osobitou image značky. Takto jednoduché obaly navíc odrážejí sebevědomí výrobce ve vysokou kvalitu výrobků.

Co je naopak výrazné je barevnost, díky které jsou jednotlivé výrobky velmi dobře rozeznatelné - pro správný výrobek sáhnete do svého regálu okamžitě a téměř poslepu...

Další sympatickou vlastností celého sortimentu je velmi příjemná parfemace, která podtrhuje důraz na kvalitu a maximálně příjemné použití, nikoliv na prvotní nákup.

Pracovat s výrobky Chemical Guys je zkrátka radost. A to nejen díky příjemné vůni, pro kterou se na práci vyloženě těšíte, ale především pro prvotřídní profesionální kvalitu a přesvědčivé výsledky. Výrobky Chemical Guys Vás nezklamou!

Popularita konkrétních produktů i celé značky Chemical Guys se šíří mezi uživateli napříč detailingovou komunitou po celém světě, což je zcela určitě ta nejlepší reklama, nenahraditelná jakýmkoliv marketingem.

V sortimentu najdete prvotřídní a uznávané šampony, unikátní leštící kotouče Hex-logic, glazury a multifunkční podkladové produkty, vynikající karnaubské vosky, syntetické sealanaty, detailingové spreje, osvěžovače vzduchu i vysoce funkční pomůcky...

 

Neváhejte a obraťte se na nás s jakýmkoliv dotazem ohledně výběru vhodného výrobku, optimálního pracovního postupu či osvědčené kombinace výrobků pro zaručený výsledek!