Chemical Guys

About Chemical Guys

If you are interested to order goods to other country, than Czech republic, contact us at e-mail web@triste.cz , we do not ship to coutry, where is official distributor, to other countries shipping and conditions are individual.

společnost Chemical Guys Corporation (detailing shop) se sídlem v Los Angeles - Jižní Kalifornii je globální výrobce světové environmentální autokosmetiky nejlepší TOP kvality, která se řadí mezi nejdokonalejší, nejúčinnější mycí, čistící, leštící, renovační, impregnační a detailingové světové technologie. Své jedinečné evoluční výrobky dodává do většiny zemí světa. Jejími online zákazníky se postupně stali nejenom detailingoví profesionálové, ale i detailingová komunita, entuziasti z řad amatérů a také víkendoví nadšenci. ChemicalGuys (detailing obchod + detailing shop) se specializuje na nejkvalitnější detailingové přípravky na dekontaminaci laku, leštění laku auta, korekční pasty, brousící a leštící kotouče HEX_LOGIC, syntetické Sealanty a impregnační tmely, tvrdé vosky na auto, tekuté vosky na auto, Nano vosky na auto, leštěnky, karnaubské vosky, detailingové spreje, oživovače plastů a gumy, renovátory pneumatik a gumy, glazury, impregnační dresingy, autošampony na mytí karoserie, čističe disků kol, čističe alu kol, přípravky na čištění a impregnaci interiérů aut, interiérové antibakteriální přípravky, vůně do auta, osvěžovače vzduchu a také detailingové a aplikační příslušenství. Po více než 40-ti letech výzkumu a vývoje se společnost Chemical Guys zařadila jako celosvětový lídr v oblasti autokosmetického průmyslu mezi absolutní světovou špičku. A to nejen pro svoje nejlepší výrobky autokosmetiky a detailingu, ale také pro prvotřídní zákaznickou podporu a obrovské znalosti v oblasti detailingu. Chemical Guys je více než značka - je to životní styl který přijali za svůj miliony zákazníků v celém světě, následující a prosazující tento odkaz.

O sortimentu Chemical Guys

Maximální důraz na komunitu a profesionální klientelu se odráží i v designu obalů. Standardizované obaly a velmi strohé etikety by pravděpodobně neobstály v záplavě spotřebitelských značek na pultech obchodů, vytváří však velmi silnou a osobitou image značky. Takto jednoduché obaly navíc odrážejí sebevědomí výrobce ve vysokou kvalitu výrobků.

Co je naopak výrazné je barevnost, díky které jsou jednotlivé výrobky velmi dobře rozeznatelné - pro správný výrobek sáhnete do svého regálu okamžitě a téměř poslepu...

Další sympatickou vlastností celého sortimentu je velmi příjemná parfemace, která podtrhuje důraz na kvalitu a maximálně příjemné použití, nikoliv na prvotní nákup.

Pracovat s výrobky Chemical Guys je zkrátka radost. A to nejen díky příjemné vůni, pro kterou se na práci vyloženě těšíte, ale především pro prvotřídní profesionální kvalitu a přesvědčivé výsledky. Výrobky Chemical Guys Vás nezklamou!

Popularita konkrétních produktů i celé značky Chemical Guys se šíří mezi uživateli napříč detailingovou komunitou po celém světě, což je zcela určitě ta nejlepší reklama, nenahraditelná jakýmkoliv marketingem.

V sortimentu najdete prvotřídní a uznávané šampony, unikátní leštící kotouče Hex-logic, glazury a multifunkční podkladové produkty, vynikající karnaubské vosky, syntetické sealanaty, detailingové spreje, osvěžovače vzduchu i vysoce funkční pomůcky...

 

Neváhejte a obraťte se na nás s jakýmkoliv dotazem ohledně výběru vhodného výrobku, optimálního pracovního postupu či osvědčené kombinace výrobků pro zaručený výsledek!