ChemicalGuys - KORE B R4 Paste Wax - Luxusní NANO vosk, nejvyšší kvality pro tmavé laky

KORE R4 Paste Wax - For Dark Colored Cars Zobrazit větší

KORE B

NEDOSTUPNÉ

TOP Karnaub.vosk na tmavé laky.Ruční výroba,malá série v lab.Vědecké Academie v Los Angeles. Spec.obal navržený+vyrobený inženýry z kosmického centra (AEROSPACE CENTRUM) dokonale utěsní obsah balení  na několik let.Odolává teplotám 500-650°C déle než 24 hodin.Každá jednotka je plněna/zapečetěna ve vzduchotěsném prostředí z důvodu zamezení kontaminace a dlouhodobé garance.NANOKERAMICÉ PŘÍSADY.

Více informací

43 989 Kč
(s DPH)

KORE B R4 Paste Wax - For Dark Colored Cars - luxusní, ručně vyrobený, přírodní Karnaubský vosk TOP kvality s Nano částicemi - pro tmavé laky. Uzavřený v hermetickém obalu odolném proti teplotám až 600 C vyrobeném v AEROSPACE CENTRUM CANAVERAL 

Na začátku celého projektu KORE byla myšlenka vyrobit produkt který bude technicky, vizuálně a také světově nejdokonalejší. Dané kritéria - 100% ruční výroba, limitované množství, revoluční obal, maximální TOP kvalita a několikaletá životnost.

Chemical Guys KORE Paste Wax  - je první obal tohoto druhu vůbec navržený a použitý pro produkty v autokosmetice. Je navržený a vyrobený inženýry z kosmického centra (AEROSPACE CENTRUM) z materiálu - hliníkový kvádr 7000 Series Aerospace. Tato speciální hliníková slitina se používá pro kosmickou výrobu a odolává teplotám mezi 500 ° C až 650 ° C po dobu delší než 24 hodin.

Pro zachování stálé kvality, čerstvosti a zamezení kontaminace vosku je každá jednotka KORE plněna a uzavírána ve vzduchotěsném prostředí. Když otevřete obal po několika letech KORE VOSK je stejně svěží, jako když byl poprvé nalit do pouzdra. Speciálně navržené poudro využívá unikátní VAC-SYSTÉM utěsnění. Skládá se  z víka a těsnícího gumového systému. K utažení slouží čtyři letecké šrouby a tento unikátní systém vytváří ideální podtlak uvnitř nádobky. Tento uzávěr je první svého druhu, navržený k zachování a udržení ideálního klima pro pastový vosk po dlouhou dobu.

Kore B Paste Wax je pravá definice prémiového pastového vosku. Kore je luxusní karnaubský pastový vosk navržen tak, aby vytvářel brilantní lesk s trvalou ochranu. Kore je ručně vyráběný s použitím nejjemnější brazilské karnauby a exotických ingrediencí z celého světa. Premium Kore vosk vytváří vynikající lesk s neuvěřitelnou ochranu před živly. Spojuje světový nejčistší brazilský karnaubský vosk s pokročilými nano-keramickými částicemi, které chrání a zvyšují libovolnou barvu laku. Tato unikátní směs Kore C kombinuje nejpokročilejší ingredience s tradičními pastovými vosky a díky této kombinaci "nejlepšího z nejlepším" vzniklo toto umělecké dílo.

Při výrobě vosku byly použity tradiční pastové vosky, speciální techniky a zkušenosti předávané z generace na generaci.  Složení vosku Kore je přísně tajný recept, který zná pouze několik vybraných jedinců. Směs ze speciálních výtažků z ovoce, rostlinných olejů z nejprestižnějších exotických míst na planetě vytvoří vosk s intenzivním leskem, hloubku a záři.

POSTUP PŘI RUČNÍ APLIKACI TOHOTO NANO VOSKU:

- dokonale umyjte vozidlo, použijte vědro (ACC103) a mycí rukavice (MIC 499, MIC 498 anebo MIC 493) s autošamponem (CWS 301 16) CITRA WASH and Gloss 
- odstraňte zaschlé zbytky hmyzu z laku přípravkem (CWS 104 16) BUG BUGGER-EXTREME STRONG Shampoo)
- všechny zbylé nečistoty a skvrny odstraňte detailně i z plastových, gumových a vinylových částí přípravkem (SPI 993 16) NONSENSE-Surface Cleaner mikroutěrkou (MIC 101) ULTRA FINE
- lak automobilu dokonale zbavte před použitím vosku všech asfaltových skvrn přípravkem Adhesive Remower (TW OCHP 3102)
- poté dekontaminujte lak plastelínou (CLY 402) za použití Lubrikačního přípravku CLAY LUBER (WAC CLY 100 16 )
- na dokonale umytý a nejlépe dekontaminovaný povrch laku naneste tenkou vrstvu přípravku pěnovým aplikátorem WAX APPLICATORS  (ACC 113) anebo THE  GRIPPER  APPLICATOR  SYSTEM  W  (ACC  2004) a případně také polštářkem z kvalitní bavlny/Mikrovlákna  MICROFIBER APPLICATORS  PREMIUM  GRADE  BLUE (MIC 292)
- doporučujeme také použít i jiné aplikační pomůcky dodávané výrobcem CG
- na vodorovných plochách ( kapota, střecha a víko kufru ) nanášejte přípravek pohybem ruky dopředu - dozadu. Na svislých plochách nanášejte pohybem ruky vlevo a vpravo
- přípravek na lakovaný povrch nanášejte zlehka a netlačte
- aplikaci proveďte jednorázově na celou lakovanou plochu karoserie
- přípravek nechejte chvíli zavadnout  - cca 20 min
- pokud se nanáší více vrstev (vrstvení) počkejte mezi jednotlivými aplikacemi minimálně 20-30 min - záleží na daných podmínkách -
ihned po dokončení celoplošné aplikace a 20-ti minutovém zavadnutí je nutné povrch dokonale vyleštit měkkou Mikroutěrkou MICROFIBER TOWEL ORANGE  (MIC 721) anebo MONSTER EXTREME THICKENSS MICROFIBER TOWEL BLUE (MIC 1100)


UPOZORNĚNÍ :

při následných mytí vozidla po provedené aplikaci vždy používejte pouze šampony z nabídky ChemicalGuys které nesmývají vosky a zvyšují (doplňují) jejich lesk.! A to jsou HYBRID V-7 SHAMPOO (CWS 808 16) a také Mr. PINK SUPER SUDS SHAMPOO  (CWS 402 16) anebo STRIPPER SÜDS SHAMPOO (CWS 069 16)

 

VÝHODY TOHOTO LUXUSNÍHO PŘÍPRAVKU :


Každý Kore vosk (KORE B + KORE C) je individuálně, ručně vyrobený v Los Angeles z těch nejlepších a nejjemnějších ingrediencí karnaubského vosku tak aby byla zajištěna jeho nejvyšší kvalita.  Proto je vyráběn pouze v omezeném množství a tím je k dispozici nejlepší kvalita vosku na světě od ChemicalGuys.

Kore B Paste vosk se aplikuje opravdu velmi jednoduše, vytváří maximální ochranu a
neuvěřitelný zářivě brilantní lesk, který zvyšuje přirozenou krásu tmavých a černých autolaků. Vytvořit vysoce reflexní povrch je cílem všech profesionálních detailerů po celém světě. Přesné složky Kore Paste Wax jsou přísně tajné a jen pár vyvolených laborantů je zná. Kore B je TOP pastový vosk, který používá nejvíce exotických surovin z celého světa a rafinovaný karnaubský vosk, který vytváří nepřekonatelnou jasnost a hloubku.


 • obsahuje prémiový Brazilsky Karnaubsky vosk 8 oz (226g)
 • při výrobě použita Nano - keramická technologie částic jako přísada pro maximální zvýšení ochrany
 • pouze ručne vyrobený v laboratořích Los Angeles, Kalifornia
 • na zákazku vyrobené (CNC) vakuové hliníkové puzdro
 • vyrábí sa v omezeném množství
 • vytváří dlouhodobý, brilantný vysoký lesk
 • maximálně odolná ochrana
 • maximálně dokonalý na jakém koliv tmavém laku

TENTO VOSK SE VYRÁBÍ VE 2 VERZÍCH :

KORE C - ve stříbrném obal pro bílé a světlé zbarvení laku,

KORE B - černém pro tmavé zbarvení laku.

Jakýkoliv Premium Kore pastový vosk je ideální volbou pro všechny vlastníky automobilů a pro jejich nejdokonalejší ošetření.

  


Výhody použitého Premium Brazilského Carnaubského Vosku v přípravku KORE B

Kore B Paste Wax je vosk vytvořený s nejvyšší možnou kvalitou a také s největším množstvím rafinovaného brazilského karnaubského vosku v přípravku. Ultra-rafinovaná Karnauba je ručně vybrána spolu s vynikajícími ingrediencemi. Slouží k vytvoření brilantního lesku a neuvěřitelné ochrany. Přírodní brazilský karnaubský vosk přitahuje pozornost nejenom Vašich očí ale i diváků, kteří mohou jen závidět brilantní lesk Vašeho laku. Všechny přírodní karnaubské vosky vytváří tento brilantní vysoký lesk a zároveň chrání lak proti vodním skvrnám, vyblednutí a oxidaci. Brazilský karnaubský vosk se aplikuje na lak bez námahy a jednoduše se rozleští Mikroutěrkou.

A navíc k vosku přidaná Nano-keramická Technologie pro dokonalejší a neomezenou ochranu

Natural Brazilský karnaubský vosk dodává laku maximální lesk. Aby bylo možné povznést přírodní Karnaubu na vyšší úroveň, tvůrci Chemical Guys využili jedinečné spojení s nano-keramickými částicemi pro zlepšení povrchové ochrany. Tyto Nano částice vytvoří štít na laku pro dlouhodobou ochranu proti vodě skvrnám, znečištění a UV slunečních paprsků. Nano-keramická technologie se používá ve většině vyspělých ochranných nátěrů pro automobilový a letecký průmysl. Jednotlivé keramické prvky blokují UV sluneční paprsky a zachovávají tak přirozenou krásu a barvu jakéhokoliv laku. Kore C je světově první luxusní pastový vosk, který spojil krásu přírodního karnaubského vosku s ochrannými schopnostmi Nano-keramických částic. Tato kombinace poskytuje brilantní lesk a vynikající ochranou, což laky dnešních automobilů vyžadují.  Nano-keramické částice v Kore Paste Wax ochrání vozidla proti extrémním letním teplotám i brutálním zimním chladem. Ochranná bariéra chrání a zvyšuje zářivý lesk díky přírodním karnaubském vosku.


 • BLACK FOAM APPLICATOR - Houba na nanášení vosků na tmavé a černé laky.Vhodný pro aplikační procedury na všechny druhy hladkých povrchů.Vyroben ze speciálního materiálu-pěny DuraFoam. Rovnoměrně dávkuje přípravky po celé ploše s bezkonkurenční přesností....

  133 Kč

  Zobrazit