TORQ Big Mouth Professional Foam Cannon

Nové TORQ Big Mouth Professional Foam Cannon Zobrazit větší

EQP 322

SKLADEM

NEW-profesionální napěňovač TORQ s novou konstrukci ventilátoru,bez filtrů s horizontální a vertikální regulaci trysky.Vytváří bohatou,přilnavou pěnu která dokonale pokryje vozidlo během několika sekund.Pěna zůstává dlouho na laku,rychle odstraňuje všechny silně zažrané nečistoty a kontaminace bez fyzické námahy.Snižuje možnost poškození karoserie,tvorbu nežádoucích hologramů,zkracuje délku mytí. 

Více informací

2 599 Kč
(s DPH)

TORQ Big Mouth Professional Foam Cannon - je NOVÁ, PROFESIONÁLNÍ NAPĚNOVACÍ PISTOLE zcela revoluční konstrukce která vytváří ještě bohatší a hustější pěnu. Pouhým pootočením možnost regulace proudu pěny na horizontální i vertikální. Během několika málo sekund dokáže pokrýt karoserii celého vozidla. Vytvořená hustá pěna se drží dlouho na laku, přitom rychle a dokonale  odstraňuje všechny silné nečistoty i kontaminace. Snižuje možnost poškození karoserie a tvorbu nežádoucích hologramů na laku. Zkracuje délku mytí, snižuje vynaloženou fyzickou námahu a zvyšuje produktivitu práce. 
 Představujeme Vám nejdokonalejší napěňovací pistoli od výrobce TORQ, zcela nové konstrukce se zásadními konstrukčními změnami které ve světě přichází pouze jednou za čas.

Výrobce stanovil zcela nové kritéria v designu ventilátoru, posunul jej směrem dopředu a tím zajistil jeho 100% výkon. Přidal novou trysku vlastní konstrukce s horizontálně/vertikálně regulovatelným proudem pěny který zajistí okamžité pokrytí celého vozidla libovolného tvaru nebo velikosti pevnou, hustou a přilnavou pěnou.

TORQ Big Mouth Foam Cannon nemá žádné fitry a tím je zajištěn 100% výkon a maximálně bohatá  pěna bez poruchovosti a omezení tlaku.

Ploché a poměrně velké dno nádoby zajišťuje pěnovému dělu stabilitu, nedojde při položení k převrácení či pádu a tím k poškození přístroje.

Všechny komponenty ventilů jsou vyrobeny z mědi aby se zamezilo oxidaci
  
TORQ Big Mouth Professional Foam Cannon -  ideální nástroj pro profesionální použití či běžné mytí pro víkendové nadšence, kteří chtějí snížit nebezpečí vytváření hologramů při mytí a udržet tak dokonalý povrch laku svého automobilu. Napěňovač vytváří na povrchu karoserie okamžitě silnou, hustou pěnu. Tato pěna pomáhá rychle odstranit nečistoty z nejjemnejších trhlinn a všech těžko dostupných míst bez drhnutí mycí rukavicí či štětcem. Napěňovací pistole je vyrobená z nejkvalitnějších materiálů pro nejnáročnější profesionální používání a vhodná pro jakékoliv tlakové zařízením (značku tlakové myčky). Tato nejmodernější napěňovací pistole disponuje téměř litrovou nádobu na tekutiny a velmi výkonnou trysku, která umožní celoplošné pokrytí vozidla hustou pěnou. Tím zajistí maximálně jednoduché umývání, zkracuje délku mytí, snižuje vynaloženou fyzickou námahu a zvyšuje produktivitu práce.

Technické data produktu TORQ Big Mouth Professional Foam Cannon  :

- obsah láhve (940 ml)
- průtok trysky dle nastavení  je 5,3 l za minutu (320L/hod až 1.200 L /hod)
námi doporučený a vyzkoušený průtok je (450L/hod až 570L/hod)
- minimální tlak je (55 bar - 800 PSI) a maximální tlak je (240 bar - 3500 PSI) NEPŘEKRAČOVAT!
1.4 GPM až 5.3 GPM - námi doporučený a vyzkoušený tlak pro vytvoření optimální pěny je od 160 bar do 190 Bar (max 240 Bar) 
- pracuje s jakýmkoliv modelem a značkou tlakových myček (benzinové i elektrické)


UPOZORNĚNÍ
 - pro napojení napěňovací pistole na TLAKOVOU MYČKU je nutné zakoupení redukce (adaptéru) 
Toto konzultujte u svého značkového prodejce tlakových myček kde jste ji zakoupili

ŘEDĚNÍ ŠAMPONŮ CHEMICALGUYS PŘI POUŽITÍ NAPĚNOVACÍ PISTILE TORQ 310

- optimální ředění roztoku autošamponu v nádobě napěnovače ( 940 ml) pro vytvoření husté a bohaté pěny je 1 : 10 až 1 : 15

(1 díl autošamponu a 10 dílků nejlépe teplé vody) 

 


VÝHODY TÉTO NOVÉ NAPĚŇOVACÍ PISTOLE :

 • inovativní konstrukce, nová vstřikovací technologie která vytváří bohatou a pevnou pěnu
 • K TLAKOVÉMU PŘÍSTROJI SE PŘIPOJUJE RYCHLOUZÁVĚREM
 • REGULACE SMĚRU PROUDU PĚNY POUHÝM POOTOČENÍM TRYSKY NA VERTIKÁLNÍ ANEBO HORIZONTÁLNÍ
 • zkracuje délku mytí a maximálně snižuje vynaloženou fyzickou námahu
 • zaručuje maximální kvalitu mytí, pěna dokonale zabraňuje poškození karoserie a tvorbu nežádoucích hologramů na laku 
 • vhodný a použitelný pro dvojvědrové mytí - tento způsob zabraňující poškrabání a tvorbě hologramů
 • přilnavá a hustá pěna drží dlouho na povrchu, přitom rychle odstraňuje všechny nečistoty a kontaminace z laku
 • robustní konstrukce s mosaznou tryskou a komponenty s vysokou odolností proti korozi
 • kvalitní plasty které odolávají blednutí a nepraskají
 • pracuje s jakýmkoliv modelem a značkou tlakové myčky (benzinová i elektrická)
 • množství a bohatost pěny je jednoduše regulovatelná ventilem na rukojeti
 • pracuje s jakýmkoliv šamponem z nabídky ChemicalGuys
 • odstraňte rychle zažranou špínu a bláto s karoserie každého vozidlaTato nová pěnová pistole TORQ Big Mouth Professional Foam Cannon je díky nejnovější, velmi výkonné napěnovací technologii vhodná pro dokonalé umývání jakkoliv velkého vozidla jakých koliv tvarů.

Odstraňuje rychle všechnu silniční špínu a kontaminace. S touto nejmodernější air - vstřikovací technologií, která je šetrná k životnímu prostředí a zabraňuje plýtvání tekutin, snížíte maximálně spotřebu vody proti klasickém mytí za použití hadice, vědra a mycí rukavice.

Regulovatelná vertikální tryska umožňuje přesným ovládáním vytvořit požadovanou hustotu pěnu na umývání. Pěnová technologie s maximální účinností pěny radikálně změnila způsob umývání automobilů. Umožňuje umýt tímto způsobem jakékoliv osobní i nákladní auto, motocykl, loď, letadlo či vrtulník.

TORQ Big Mouth Professional Foam Cannon je perfektní detailingové zařízení které  při mytí zajistí lesk bez poškrábání a změní mytí na fantastickou pěnovou party!