Extreme bodywash 'n' wax (1 Gal)

výrodej! Extreme bodywash 'n' wax (1 Gal) Zobrazit větší

CWS 107

SKLADEM

Autošampon s kondicionéry,emulganty a syntetickými vosky v jednom.Silně koncentrovaný přípravek pro ruční mytí s aktivní pěnou,vysokou schopností rychle odstraňovat i silně zažrané nečistoty.Odstraňuje vodní skvrny,zabraňuje poškrabání laku při mytí,nesmývá a podporuje nanesené vosky.Navíc dává povrchu laku vysoký lesk.Nutné ředění s vodou.

Více informací

829 Kč
(s DPH)

-600 Kč

1 429 Kč

Extreme Bodywash + Wax - Autošampon s kondicionéry, emulganty a syntetickými vosky v jednom.Silně koncentrovaný přípravek pro ruční mytí s aktivní pěnou,vysokou schopností rychle odstraňovat i silně zažrané nečistoty.Odstraňuje vodní skvrny,zabraňuje poškrabání laku při mytí,nesmývá a podporuje nanesené vosky

 

VÝHODY TOHOTO PRODUKTU:

 • pH vyvážený, nepoškozuje a neodstraňuje vosky z laku
 • obsahuje systém syntetických vosků a přírodního karnaubského vosku
 • zanechává vysoký lesk a základní ochranu na jakémkoliv povrchu: lak, sklo, chrom, plasty
 • dokonale se oplachuje
 • nezanechává žádné šmouhy
 • vůně čerstvého ovoce
 • oživuje a posiluje stálobarevnost černých plastů
 • obsahuje silný syntetický lubrikant proti poškrábání mycí rukavicí nebo houbouVůbec první Extreme Body Wash Shampoo s kondicionéry a s unikátními syntetickými vosky v jednom. Je to velmi koncentrovaný přípravek pro ruční mytí karoserie vozidel s vysokou schopností rychle odstraňovat i silně zažrané nečistoty.

Tato dokonalá receptura s aktivní pěnou zabraňuje Vápníku ( Calcium ) přilnout k povrchu laku karoserie a tím vzniku vodních skvrn i při použití velmi tvrdé vody.

Obsahuje syntetické voskové kondicionéry, které zabraňují poškrabání povrchu laku při mytí a které zároveň vyživují jeho povrch. Po umytí dává povrchu maximální lesk. Můžete bez obav umývat i tmavé a černé laky. Na povrchu laku se nevytvoří žádné škrábance, šmouhy a usazeniny vosku. Přípravek je HP neutrální. Tento super koncentrovaný Body Wash Shampoo se musí před mytím ředit s vodou.ŘEDĚNÍ PŘÍPRAVKU:

0,030 L (jeden uzávěr) přidáme do 20L vody. Takto připravený roztok polymerů a maziv vytvoří bohatou aktivní pěnu která jemně a dokonale čistí povrch laku od špíny. Při mytí zároveň impregnuje ostatní části karoserie – plasty, vinyly, sametky oken a všechny pryžové komponenty. Povrch karoserie stačí po umytí opláchnout vodou. Nemusíme jej leštit, stačí pouze osušit.

Vytvořený ochranný film s vysokým leskem dokonale a dlouhodobě chrání povrch před poškrabáním, usazováním a zažíráním nečistot při běžném provozu. Tento přípravek je ideální pro již dříve ošetřené povrchy Karnaubským voskem, protože dokonale udržuje původní lesk a hladký povrch.

POUŽITÍ PŘÍPRAVKU A POMĚRY ŘEDĚNÍ :      

- při ručním mytí používáme mycí vědro Heavy Duty Detailing Bucket (ACC103) a mycí rukavice (MIC 499MIC 498 anebo MIC 493). Poměř ředění - 1 uzávěr (anebo 1 polévková lžíce) šamponu Maxi Suds II přidáme do 20L vody. Takto vytvořený roztok s vysokou a velmi kluzkou pěnou dokonale umyje povrch karoserie automobilu  
- při tlakovém mytí použijeme mechanické napěňovací pistole (EQP 310) anebo (EQP 300) a mycí rukavice (MIC 499MIC 498 anebo MIC 493). Poměř ředění - 1 uzávěr (anebo 1 polévkovou lžíci) šamponu Maxi Suds II přidáme do 20L vody
- vozidlo nejdříve opláchněte hadicí proudem vody. Tím odstraníte s povrchu hrubé nečistoty
- vždy nejprve umyjte šamponem a kartáčem pneumatiky a kola
- nepoužívejte stejnou houbu a mycí roztok na všechny části vozidla. Pneumatiky a kola myjte odděleně
- karoserii myjte jinou houbou od shora dolů
- po celkovém umytí proveďte konečné opláchnutí hadicí a proudem vody
- celý povrch umytého vozidla osušte Mikroutěrkou Miracle Dryer Absorber Premium (MIC 721) anebo Woolly Mammoth Microfiber Dryer Towel (MIC 1995)

DOPORUČENÍ:

Po umytí a konečném opláchnutí doporučujeme pro rychlé vysušení použít Hydrofobní přípravek After Wash CWS 801 16 který po umytí vozidla dokonale odpuzuje vodu a urychluje proces sušení. Obsahuje pokročilé polymery s mazivy které Lubrikují povrch a vytváří jemnou emulzi která snižuje tření mezi povrchem laku a mikroutěrkou. Zabraňuje tím poškrabání a vzniku hologramů. Předchází vzniku vodních skvrn. Vytváří vysoký lesk a výrazně prodlužuje také životnost nanesených vosků či sealantů.

 • objem: 3 780 ml
 • Spec.vodě odolná mycí rukavice,myje bez poškrábáním,chrání ruce před stykem s mycím roztokem.100% Microfiber (70%-30%),max.absorbční schopnost.Nestejné délky Microvláken s elastickým pouzdrem které uvolňují nečistoty z pórů laku a absorbují do sebe.Nepouští žádné vlákna,leští povrch laku.Čtyřstranný povrch,mytí karoserie ,disků kol,odstranění hmyzu a hrubých nečistot který získáte pouhým otočením

  260 Kč

  Zobrazit

 • Měkká,mycí rukavice z hrubé tkaniny,ze zeleného 100% Mikrovlákna která je šetrná k povrchu laku,odstraňuje bez poškrabání a poškození špínu,nečistoty, kontaminace z laku, skla a plastů. Nepouští vlákna,udrží spoustu vody se šamponem,zaručuje tak téměř bezdotykové umytí disků bez vytvoření nežádoucích hologramů.Elastická manžeta zajišťuje pevné držení na ruce a neklouže z ruky při mytí automobilu. 

  358 Kč

  Zobrazit

 • Tato extra veľká, čistě bílá Mikrovláknová utěrka (76cmx126cm) je  určená pro nejrychlejší, nejlepší sušení automobilů po mytí s dvojitě obšitými hedvábnými okraji a měkkým lemem proti poškrabání. Byla navržená a vyrobená z materiálů nejvyšší kvality tak, aby vydržela dlouhé roky, stovky vyprání a po celou dobu zůstala měkce plyšová.

  591 Kč

  Zobrazit

 • Měkká,žlutá multifunkční rukavice 3-v jednom.Ze 100% Microvlákna (70%polyester/30% polyamid),velká absorbce mycího roztoku.Šetrná,neškrabe povrch,nevytváří hologramy.Elastická manžeta zajišťuje rukavici pevné uchycení na ruce,neklouže dolů při mytí.Nepouští vlákna,má využitelný povrch tří různých stran pro mytí karoserie,disků kol,odstraňování hmyzu a hrubých nečistot pouhým otočením rukavice.

  330 Kč

  Zobrazit

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: