Moto kit

Moto kit Zobrazit větší

MOTO KIT

NEDOSTUPNÉ

Kit obsahující Heavy Metal Polish, Speed Wipe, Leather serum a EcoSmart RU v 4 oz baleních, spray na plasty Black on Black a 4ks mikrovláknových utěrek workhorse.

Více informací

1 869 Kč
(s DPH)

Obsahuje:

EcoSmart RU 118 ml

Leather Serum 118 ml

Heavy Metal Polish 118 ml

Speed Wipe Detailer 118 ml

Black on Black dressing

Workhorse mikroutěrka zelená

Workhorse mikroutěrka hnědá

Workhorse mikroutěrka černá

Workhorse mikroutěrka šedá

Moto Kit obsahuje velkou, avšak úspornou kolekci TOP technologie pro údržbu všech typů motorek a GOLDWING´s. Balíček je sestaven převážně z balení 118mm které vám vydrží minimálně jednu sezónu snad kromě Ecosmart, který doporučujeme koupit jako koncetrát a ředit si jej tak na cestování kolem světa.

 

Spotřeba produktu na Silniční motorku:

Ecosmart – 7 použití

Leather serum – 20 použití

SpeedWipe – 18  použití

Heavy Metal Polish – 38 použití

Black on Black – 26 použití

Microutěrky vydrží 400 oprání bez aviváže.

 

Spotřeba produktu se může mírně lišit s velikostí motorky, procentuální osazení například chromů nebo lakovaných plastů na jedné motorce.

 

Velkou výhodou je dokonalá impregnace a šetrnost při použití vůči životnímu prostředí a vašemu zdraví. Impregnace moto vytváří neviditelný nano film, který brání například hmyzu k dalšímu usazování a napomáhá tak při mytí k dokonalému odstranění bez zanechání šmouh a drobných vad.

 

V případě že bojujete s odstraním hmyzu, vyzkoušejte již ověřený produkt BUG & TAR WASH, který v roce 2014 získal na českém trhu velmi úspěšný ohlas a byl jmenován na HARLEY DAYS jako jeden z nejlepších produktů pro jednoduché odstranění hmyzu z kapotáže, kombinézy a helmy.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: