Wheel & Rim Cleaner Gel: Čistící gel na kola, disky a poklice

výrodej! Wheel & Rim Cleaner Gel: Čistící gel na kola, disky a poklice Zobrazit větší

CLD 105C 16

0816276011332

SKLADEM

Velmi účinný, čistící, nestékající přípravek na disky, kola a kryty kol. Díky gelové konzistenci zůstává déle na povrchu a lépe odstraňuje brzdový prach, oxidace, silniční špínu a mastnoty.

Více informací

255 Kč
(s DPH)

-25%

340 Kč

STICKY GEL CITRUS WHEEL + RIM CLEANER - nejúčinnější čistič na disky kol, poklice a jiné kryty kol. (Objem balení 473 ml)

Tento přípravek "Sticky Gel Citrus Cleaner" je nejúčinnější čistič na disky kol, poklice a jiné kryty kol. Díky speciální technologii a hustější konzistenci se aplikovaný přípravek déle drží na ošetřovaném podkladu a nestéká, takže má dostatek času disk rychle a dokonale vyčistit. Tím, že zůstává delší dobu na čištěném povrchu, umožňuje lépe rozložit silniční špínu, brzdový prach, oxidaci, olej a další nečistoty. Unikátní technologie obsahuje molekuly kyseliny fluorovodíkové, která rozpustí všechny usazené kontaminace a kola jsou jako nová.

Chemical Guys

POUŽITÍ:

Je to 100% koncentrát, který dle stupně znečištění a potřeby můžete ředit vodou 5:1 (1 díl přípravku) což znamená, že z jedné lahve (16oz) 0,473l vytvoříte 25l čistícího roztoku. Na silně znečištěný disk použijte raději silnější koncentrát. Přípravek nastříkejte na plochu a nechejte 5 minut působit. Poté opláchněte proudem vody. Tím odplavíte rozloženou nečistotu. Pokud zůstanou na povrchu skvrny a zbytky kontaminací, nástřik zopakujte a na důraznější čištění použijte mikroutěrku, měkký štětec anebo hrubší houbičku. Je to pH neutrální přípravek, který byl vyvinut speciálně pro všechny povrchy disků kol a také pro bezpečnou a efektivní práci.

  • objem: 473 ml

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: