Carbon Flex Vitalize Wash (16oz)

Carbon Flex Vitalize Wash (16oz) Zobrazit větší

CWS 804 16

NEDOSTUPNÉ

Autošampón pro revitalizaci již nanesených Nanokeramických ochran laku.Obsahuje stejné ingredience jako Carbon Flex Protective Coating.Každé umytí obnovuje povrch Coatingu,jeho lesk,vytváří vysoce ochrannou vrstvu.Max.čistící účinky,brilantní lesk,ochrana před UV,silniční špínou.Brání poškrabání laku,pH vyvážený,nesmývá již nanesené vosky,Sealanty,Glazury.Vhodný pro ruční i strojové tlakové mytí.


Více informací

549 Kč
(s DPH)

Carbon Flex Vitalize Wash - je nový, speciálně vyvinutý autošampon který dokonale a rychle revitalizuje nanesené nanokeramické ochrany (Coatingy) na laku vozidel, například přípravek od ChemicalGuys - Carbon Flex Protective Coating. Obsahuje stejné ingredience a každé umytí timto přípravkem obnovuje povrch Coatingu. Maximálním čistící účinky, vysoká ochrana a brilantní lesk na povrchu laku po umytí s příjemnou vůní. Dlouhodobá ochrana povrchu laku před UV a silniční špínou. Dokonale odstraňuje všechny nečistoty, ptačí trus, zbytky hmyzu, mastnoty, zabraňuje poškrabání laku vozidla, je pH vyvážený a nesmývá již nanesené vosky. (Objem 470 ml)

Carbon Flex Vitalize Wash je jediný šampón který ošetřuje a revitalizuje nanesený ochranný Coating na laku vozidla. Zatímco klasické autošampony sice odstraňují nečistoty ale nepodporují ani nerevitalizují nanesené nanokeramické vrstvy na laku. Vitalize Wash je vyroben za použití stejných přísad jako se používají při výrobě přípravku Carbon Flex Protective Coating k ochraně laku. Každé mytí tímto autošamponem obnovuje povrch Coatingu, jeho lesk, podporuje již vytvořený ochranný film. Carbon Flex Vitalize Wash je super šetrný šampon který obsahuje speciální syntetické maziva, lubrikanty které dokonale obalují zbytky nečistot a nadzvedávají je. Super-Slick maziva umožňují aby nečistoty při mytí klouzaly po povrchu laku bez jakéhokoliv jeho poškození. Vytváří vysokou a hustou pěnu která zůstává po celou dobu mytí na povrchu karoserie. Výsledkem je vysoký čistící účinek a maximální transparentní, brilantní lesk laku. Dokonale tak odstraňuje všechny silniční nečistoty, ptačí trus, zbytky hmyzu, mastnoty, ostatní kontaminace a zaschlé vodní skvrny z povrchu. 

Při použití pěnové pistole anebo pěnového děla vytváří Carbon Flex Vitalize Wash vysokou a hustou pěnu která zůstává po celou dobu mytí na povrchu karoserie. Miliony bublinek snadno a rychle odstraňují nečistoty. Vytváří dlouhodobou impregnaci a je vhodný pro jakýkoliv Nanokeramický Coating, Sealanty, vosky a glazury. Tento nový autošampon umyje dokonale všechny vnější části vozidla - laky, leštěné kovy, sklo, přední plastové světlomety a zadní koncové světla, plastové komponenty a gumové těsnění, kola, pneumatiky, díly podvozku a další. Používejte tento speciální šampon na jakýkoliv lak který je opatřen ochranným Coatingem.


Carbon Flex Vitalize Wash - vytváří díky speciálním přísadám brilantní lesk a dokonalou ochranu laku automobilu proti silničním nečistotám a UV. Lak automobilu vypadá po umytí jako čerstvě navoskovaný a vyleštěný. Tento autošampon je pH vyvážený, netoxický, šetrný k životnímu prostředí a bez agresivní čisticích prostředků. Je vyrobený pro snadné, bezpečné každodenní mytí. Nesmývá z laků Coating, sealanty, vosky a glazury nanesené při předcházejících ošetřeních.To je velmi důležité protože Coating, vosk, glazura anebo sealant chrání Váš vůz před UV zářením, před vodními skvrnami a znečištění. Naopak podporuje a maximalizuje dokonalý hluboký lesk. Po opláchnutí vodou nezanechává na laku žádné zbytky špíny a šmouhy.
POUŽITÍ PŘÍPRAVKU A POMĚRY ŘEDĚNÍ :

- při ručním mytí používáme mycí vědro (ACC103) a mycí rukavice Big MoFo Chenille Microfiber Wash (MIC 499MIC 498 anebo MIC 493.
- Poměř ředění 1 - 2 uzávěry (anebo 2 polévkové lžíce) šamponu Carbon Flex Vitalize Wash přidáme do 20L vody. Takto vytvořený roztok s vysokou a velmi kluzkou pěnou dokonale umyje povrch karoserie automobilu
- při tlakovém mytí použijeme napěňovací pistole (EQP 310 anebo EQP 300) a mycí rukavice (MIC 499, MIC 498 anebo MIC 493)
- vozidlo nejdříve opláchněte hadicí a proudem vody. Tím odstraníte s povrchu všechny hrubé nečistoty
- vždy nejprve umyjte šamponem a kartáčem pneumatiky a kola
- nepoužívejte stejnou houbu a mycí roztok na všechny části vozidla. Pneumatiky a kola myjte odděleně.
- karoserii myjte jinou houbou od shora dolů
- po celkovém umytí proveďte konečné opláchnutí hadicí a proudem vody
- celý povrch umytého vozidla osušte Mikroutěrkou Miracle Dryer Absorber Premium (MIC 721) anebo Mikroutěrkou Woolly Mammoth Dryer Towel (MIC 1995)


VÝHODY TOHOTO PRODUKTU : 

- autošampón určený pro revitalizaci nanesené Nanokeramické ochrany laku vozidel - např.přípravek Carbon Flex Protective Coating. Obsahuje stejné ingredience, každé umytí obnovuje povrch Coatingu, jeho lesk a vytváří vrstvu s vysokou ochranou.
- pH vyvážený, vysoce výkonný, speciální autošampón který velmi dokonale myje a čistí karoserie vozidel či jiné povrchy z různých materiálů
- nejnovější technologie s velmi bohatou pěnou a aktivními polymery která vydrží na povrchu po celou dobu mytí. Rychle odstraňuje nečistoty, mastnoty a silniční špínu bez poškození povrchu laku při mytí
- jednoduchý pracovní postup vhodný pro velmi časté, rychlé a šetrné umývání
- nesmývá vosky, sealanty a glazury již nanesené při předcházejících ošetřeních                                                          
- vytváří brilantní lesk s hlubokým mokrým efektem
- ideální pro ruční mytí houbou i pro profesionální strojové tlakové mytí za použití pěnového děla anebo pistole s tryskou  
- po opláchnutí vodou nezanechává na laku žádné zbytky špíny a šmouhy
- umožňuje mytí automobilů na přímém slunečním světle a pouhým opláchnutím odstranit dokonale všechny nečistoty
- obsahuje změkčovače vody pro snížení vodních skvrny a minerálních usazenin
- velmi dobrá pořizovací cena 
- recyklovatelný měkký obal z HDPE který je lehce stlačitelný
Tento autošampon je vhodný pro ruční i strojové tlakové mytí za použití mechanické napěňovací pistole. Pro další zvýšení lesku laku a jeho ochrany naneste na umytý lak přípravek Hybrid V7 High Gloss Spray sealant anebo Quick Detailer


DOPORUČENÍ :

Po umytí a konečném opláchnutí doporučujeme pro rychlé vysušení použít Hydrofobní přípravek
After Wash (CWS 801 16) který po umytí vozidla dokonale odpuzuje vodu a urychluje proces sušení. Obsahuje pokročilé polymery s mazivy které Lubrikují povrch a vytváří jemnou emulzi která snižuje tření mezi povrchem laku a mikroutěrkou. Zabraňuje tím poškrabání a vzniku hologramů. Předchází vzniku vodních skvrn. Vytváří vysoký lesk a výrazně prodlužuje také životnost nanesených vosků či sealantů.
 
  • objem: 473 ml
  • vůně: Citrus Fusion
  • zvýrazňovač lesku: Ano
  • s obsahem vosku: Ne
  • pěnivost: ★★★★☆
  • šetrný k voskům: Ano
  • vhodný do napěňovače: Ano
  • lubricita: ★★★★★
  • PH vyvážený: Ano
  • velikost balení: 4 oz, 16 oz

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: