Stripper Suds Car Wash (4 oz)

výrodej! Chemical Guys - Stripper Suds Zobrazit větší

CWS 069 04

NEDOSTUPNÉ

Šampon s hustou pěnou,přísadami pro obnovu lesku vosku a ochranu laku před UV a silniční špínou.Odstraňuje nečistoty,zabraňuje poškrabání laku při mytí.Je pH neutrální,nesmývá nanesené vosky,vytváří lesklý povrch se vzrušující,dráždivou vůní striptérek v baru stejně jako osvěžovač vzduch Stripper Scent.(Obsah 120 ml) 

Více informací

149 Kč
(s DPH)

-15%

175 Kč

Stripper Suds Car Wash Shampoo - speciálně vyvinutý šampon s polymery pro dokonalé mytí vozidel který vytváří vysokou a hustou pěnu která vydrží po celou dobu mytí na povrchu. Dokonale odstraňuje všechny silniční nečistoty, ptačí trus, zbytky hmyzu, mastnoty a zaschlé vodní skvrny z povrchu. Obsahuje speciální syntetické maziva, která obalují zbytky nečistot, nadzvedávají je a tím dokonale zabrání poškrabání povrchu při mytí. Zároveň díky obsaženému vosku vytváří brilantní lesk a ochranu laku automobilu proti nečistotám a UV.

Lak automobilu vypadá po umytí jako čerstvě navoskovaný a vyleštěný
. Stripper Scent Car Wash je pH vyvážený, netoxický, šetrný k životnímu prostředí a bez agresivní čisticích prostředků. Vyrobený pro bezpečné a dokonalé každodenní mytí. Nesmývá z laků sealanty, vosky a leštěnky nanesené při předcházejících ošetřeních. To je velmi důležité protože vosk anebo sealant chrání váš vůz před UV zářením, před vodními skvrnami a znečištění. Naopak podporuje a maximalizuje dokonalý hluboký lesk. Po opláchnutí vodou nezanechává na laku žádné zbytky špíny a šmouhy.Tento autošampon je vhodný pro ruční i strojové tlakové mytí za použití mechanické napěňovací pistole. Při mytí poskytuje Stripper Scent Car Wash důvěrně známou, vzrušující, nezapomenutelnou, dráždivou vůni Strip Clubu s leskem nerezových tyčí kterou nikde jinde neucítíte. Tuto vůni jste si odnesli domů pouze ve vzpomínkách ale můžete si ji připomenout při každém mytí vozidla a prožít své vzpomínky znovu a znovu.POUŽITÍ PŘÍPRAVKU A POMĚRY ŘEDĚNÍ :                                                                                                                                                       

- při ručním mytí používáme vědro (ACC103) a mycí rukavice (MIC 499MIC 498 anebo MIC 493). Poměř ředění - 2 uzávěry ( anebo 2 polévkové lžíce ) šamponu Stripper Suds přidáme do 20L vody. Takto vytvořený roztok s vysokou a velmi kluzkou pěnou dokonale umyje povrch karoserie automobilu

- při tlakovém mytí použijeme mechanické napěňovací pistole (EQP 310 EQP 300) a mycí rukavice (MIC 499MIC 498 anebo MIC 493). Poměř ředění - 1 uzávěr (anebo 1 polévkovou lžíci) Stripper Suds šamponu přidáme do 20L vody.

- vozidlo nejdříve opláchněte hadicí proudem vody. Tím odstraníte s povrchu hrubé nečistoty.

- vždy nejprve umyjte šamponem a kartáčem pneumatiky a kola.

- nepoužívejte stejnou houbu a mycí roztok na všechny části vozidla. Pneumatiky a kola myjte odděleně a mytí karoserie proveďte od shora dolů.

- karoserii myjte jinou houbou od shora dolů

- po celkovém umytí proveďte konečné opláchnutí hadicí a proudem vody

- celý povrch umytého vozidla osušte Mikroutěrkou (MIC 721) anebo (MIC 1995)

 

VÝHODY TOHOTO PRODUKTU:

- pH neutrální, vysoce výkonný, univerzální autošampón  který velmi dokonale myje a čistí karoserie vozidel či jiné povrchy z různých materiálů

- nejnovější technologie s velmi bohatou pěnou, která vydrží po celou dobu mytí a aktivními polymery, které rychle odstraňují nečistoty, mastnoty a silniční špínu.

- jednoduchý pracovní postup vhodný pro velmi časté a rychlé umývání

- nesmývá vosky, sealanty a glazury nanesené při předcházejících ošetřeních                                                                                                                                                

- po umytí vytváří hluboký lesk s mokrým efektem

- ideální pro ruční mytí houbou i pro profesionální strojové tlakové mytí za použití pěnového děla anebo pistole s tryskou.                                                                                                                        

- po opláchnutí vodou nezanechává na laku žádné zbytky špíny a šmouhy

- umožňuje mytí automobilů anebo kamionů na přímém slunečním světle a pouhým opláchnutím odstranit dokonale všechny nečistoty.

- obsahuje změkčovače vody pro snížení vodních skvrny a minerálních usazenin

- velmi dobrá pořizovací cena a ekonomické velké balení 3,8 L

- po celkovém umytí proveďte konečný oplach volně proudící vodou

- recyklovatelný měkký obal z HDPE který je lehce stlačitelnýDOPORUČENÍ:

Po umytí a konečném opláchnutí doporučujeme pro rychlé vysušení použít Hydrofobní přípravek After Wash (CWS 801 16) který po umytí vozidla dokonale odpuzuje vodu a urychluje proces sušení. Obsahuje pokročilé polymery s mazivy které Lubrikují povrch a vytváří jemnou emulzi která snižuje tření mezi povrchem laku a mikroutěrkou. Zabraňuje tím poškrabání a vzniku hologramů. Předchází vzniku vodních skvrn. Vytváří vysoký lesk a výrazně prodlužuje také životnost nanesených vosků či sealantů.


  • objem: 118 ml
  • vůně: Stripper Scent
  • zvýrazňovač lesku: Ano
  • s obsahem vosku: Ne
  • pěnivost: ★★★★☆
  • šetrný k voskům: Ano
  • vhodný do napěňovače: Ano
  • lubricita: ★★★★☆
  • PH vyvážený: Ano
  • velikost balení: 4 oz, 16 oz, 64 oz, 1 gal

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: