V.R.P. Super Shine Dressing (4 oz)

V.R.P. Super Shine Dressing (4 oz) Zobrazit větší

TVD 107 04

SKLADEM

Univerzal.přípravek krémové konzist.pro oživení a impregnaci plastů,vynilu,pneu,gum.koberců,plast.nárazníků,mřížek a lišt v interiéru/exteriéru.
Vytváří suchý,nemastný,tmavě saténový povrch s dlouhou trvanlivostí.Vyroben na vodní bázi,odolný proti UV,špíně.Jednoduchá aplikace pouhým nástřikem a setření přebytků produktu Mikroutěrkou.Malá spotř.produktu s vysokým efektem a nevtíravou vůní kokosu.

Více informací

160 Kč
(s DPH)

EXTREME V.R.T. DRESSING SUPER SHINE - krémový dressing - oživovač gumy, plastů a vinylu v interiéru i v exteriéru. Proniká do povrchu, vyživuje a chrání před stárnutím, zmatněním, zkřehnutím, ztrátou pigmentu a popraskáním. Chrání proti UV a dlouhodobě impregnuje. Zabraňuje stárnutí a změně barvy povrchu.


Krémový dressing pro oživení plastů, gumových koberců, vinyl povrchů v interiéru i v exteriéru. Proniká do povrchu, vyživuje a chrání před stárnutím, zmatněním, zkřehnutím, ztrátou pigmentu a popraskáním. Zvyšuje sytost barev a ošetřeným plochám dává přirozený tmavý sametový lesk. Nezanechává žádný mastný film, povrch je na dotek suchý a chrání před dalším znečištěním. Obsahuje speciální polymery které se dokonale vážou na povrch, odpuzují nečistoty a také patentovanou technologii složek UV absorbérů. Tyto částice pronikaji hluboko do povrchu, uzavírají póry a působí jako ochranná bariéra proti škodlivému UV+IR záření, které před způsobuje předčasné stárnutí, popraskání, vyblednutí, zmatnění a odlupování. Zabraňují zažírání silniční špíny, dokonale odpuzují nečistoty a vodu. Takto ošetřené povrchy jsou velmi odolné, snadno se čistí a umývají autošamponem. Extreme V.R.T. Dressing je vhodný pro impregnaci plastů a hadic v motorovém prostoru, spodních plastových lišt a difuzorů, na plastové mřížky masky, mřížky nárazníků, mřížky kolem mlhových světel, na nárazníky a také na zástěrky kol. A v interiéru na přístrojové desky a panely, dveřní panely, koženkové potahy, gumy skel, gumové koberce a obvodové těsnění dveří. Zamezuje vrzání a přimrzání gumových těsnění k obvodu dveří.VÝHODY TOHOTO PRODUKTU:

  • pravidelné ošetřování pneumatik, vinylů a plastů tímto přípravkem celkově zlepšuje vzhled  automobilu. Části po aplikaci vypadají lépe než nové a nikdy nestárnou
  • hustá krémová konzistence zaručuje čistou, snadnou a hospodárnou aplikaci
  • oproti tekutým přípravkům ve sprayi je spotřeba tohoto gelu pouze čtvrtinová
  • je vysoce viskózní, obsahuje silikon a poskytuje přirozený trvalý lesk pryže, plastu a vinylu
  • rychle se aplikuje, snadno se roztírá, oživuje a obnovuje všechny černé plastové povrchy
  • dlouhodobě chrání před škodlivým UV+IR zářením a odpuzuje vodu
  • suchý efekt - po ošetření není povrch mastný a lepivý. Neváže na sebe prach a špínu
  • další údržba takto ošetřených ploch je velmi snadná - stačí otřít pouze mikroutěrkou
  • aplikaci můžeme provádět při vysokých i nízkých teplotách i na přímém slunci


POUŽITÍ PRODUKTU :

Chemical Guys

  • objem: 118 ml

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: