JetSpeed VX6-elektrický vysoušeč který dokonale odstraňuje vodu z karoseri po umytí

JetSpeed VX6-elektrický vysoušeč který dokonale odstraňuje vodu z karoseri po umytí Zobrazit větší

ACC 303

0816276012735

NEDOSTUPNÉ

NA OBJEDNÁVKU, DODÁNÍ CCA 6 TÝDNŮ

Elektrický ventilátor k odstranění posledních zbytků vody z povrchu karoserie a dokonalé vysušení štěrbin po umytí automobilu.


Více informací

2 970 Kč
(s DPH)

JetSpeed VX6 Professional Surface Air Dryer & Blower

Slouží k odstranění posledních zbytků vody z povrchu karoserie po mytí a zajistí dokonalému vysušení i v mistech, kde by hrozilo odkapávání vody která je nežádoucí pro ošetření karoserie impregnačními přípravky, vosky, Sealanty a leštěnkami. Jako jsou zpětná zrcátka, Hagusy a lišty na střeše, sametky skel, mezidveřní prostory a víka zavazadlových prostorů u limuzín i kombíků. Dá se využít i pro vysušení interiéru. Použití pro interiér - WP položíme do interierového prostoru a stáhneme všechny okna o 8 až 10 cm dolů. Tento vysoušeč má 12.500 otáček za minutu a dokáže přemístit velké množství vzduchu, jehož proudění dokonale vysuší interiér během 10 až 15 minut. K redukci napětí z 220V na 110V je nutno použít adaptér a také originál zásuvky USA Prong Male + Female.

UPOZORNĚNÍ:

Vysoušeč umístěte tak, aby nedošlo k ucpání otvoru přívodu vzduchu do přístroje. Mohlo by dojít k poškození přístroje, jeho přehřátí a vznícení!

Přístroj pracuje s US napětím 115V, 60 Hz, pro připojení do Evropské sítě je potřeba použít měnič.


Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: