The Goat Boar's Hair Detail Brush-universální, velmi jemný štětec z pravých kančích štětin

Sleva! The Goat Boar's Hair Detail Brush Zobrazit větší

ACC S90

0816276017334

SKLADEM

THE GOAT - Natural VENT&DASH BRUSH - detailingový, universální, velmi jemný  štětec z pravých kančích štětin na čištění spár, mřížek, průduchů klimatizace, disků, motorových prostorů. Využití všude tam kde je špatný přístup anebo členitý povrch.

Více informací

318 Kč
(s DPH)

-20%

397 Kč

The Goat Boar's Hair Detail Brush - je detailingový, čistící štětec z kančích chlupů pro čistění všech částí interiérů, kol, exteriérů a také pro ostatní čištění. Je šetrný, velmi účinný a neškrabe povrchy. Štětec je možné použít na čistění disků kol, okrasných lišt, nápisů a emblémů. Také na švy prošívaných sedadel, konzol, tlačítek přístrojové desky, ovládání stahování oken a průduchů klimatizace. Tento velmi kvalitní detailingový štětec má nekonečné množství použití. Při  použití univerzálního čistícího přípravku NONSENSE (SPI 993 16) , čističe na disky kol (CLD 997 16) Diablo Gel-Weel Cleaner anebo čističe na kůži Leather Cleaner (SPI 208 16) je velmi účinný a dokonale čistí ošetřované povrchy. Při čištění disků kol a poklic dokonale odděluje nečistoty od povrchu bez jejich poškrabání. Vhodný na všechny druhy povrchů kol a jejich materiálů. Je dlouhý (25,4 cm) rukojeť má délku (16,5 cm) s (5,1 cm) dlouhými štětinami. Rukojeť má otvor pro zavěšení pro jeho skladování.
DOPORUČENÍ : 
Po umytí disků kol a jejich osušení použijte jako finální ošetření vosk na kola  Wheel Guard Max Coat (WAC 303) který nejenom dlouhodobě chráni ale zvyšuje jejich lesk. Wheel Guard Max Coat - sealant odpuzuje brzdový prach, kontaminace a silniční nečistoty, které způsobují korozi a těžké poškození disků na každém vozidle. Wheel Guard Max chráni všetky typy lakovaných, chromových, leštených hliníkových, nerezových diasků a kol.

Po aplikaci vytváří neviditelnou, kluzkou ochranu na kterou se brzdový prach, kontaminace a  silniční špína nepřilepí. Wheel Guard Max snižuje znečištění brzdovým prachem  až o 75 %. Obsahuje leštící přísady které zvyšují lesk a čistotu disků kol. Jediná nanesená vrstva  poskytuje dokonalou ochranu až 8 měsíců a vydrží více jak 10 umytí.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: